Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej tak dakujem...len neviem čo teraz budem robiť s tým voľným časom...pojdem asi niekde brigádovať a začnem so svadobnými prípravami...
Odpovedať
ja som sa dnes tiez len tak ponevierala po byte a ze do kelu co budem robit :P a to uz mam dve roboty....asi si najdem aj tretiu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
čooo tak to ty si dajaka veeeeeľmi aktívna...mne bude stačiť jedná práca a to bohate... :-)
Odpovedať
vies ale tu druhu mam tak ze ked mam klientky (kazdy tyzden mam tak tri-styri, lebo este len zacinam) tak robim, inak nie...a tuto druhu mam taku ze sedim na recepcii a zapisujem prichodzich..-taka pohodka....dnes som vylustila jednu sudoku, 3 krizovky a precitala 2 nove casy co ja teda nezvyknem takyto bulvar citat...strasna kriza....som nemala co robit.....malo roboty bolo....ste mali vidiet moj pohlad ked som uvidela postara a doniesol dva plne bali listov, tak som sa tesila ze to pojdem triedit a delit a taaak :-D ten ked si vsimol ako som sa na neho pozrela si snad myslel ze som do neho zamilovana alebo co :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to je parada a čo vlastne robíš tu 2. prácu čo máš tie klientky???? ja si budem hladať tiež len niečo take málo aktívne ja nie som typ ktorý má vkuse kooopu energie
Odpovedať
robim v jednom kozmetickom salone....taaaka fajn pracicka.....este stale sa ucim ale tak bavi ma to a doe mi to tak som rada :-) ale som strasne unavena lebo kazdy den vstavam 5:45 bo na recepcii musim byt uz od siedmej
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj tak to nie je nič pre mna ja mám problém vstať o 9. kde to tak skoro...
Odpovedať
:):):) no sak praaaave...ale v stredu nejdem......sak nebudem sa na narodky v robote nudit, ni nie? :-P inak ty mas ´kedy narodky? neviem ci si to tu uz pisala...
Odpovedať
Profilova fotka
neee este som to nepísala ja mám 15.7. A dufam že tie svoje narodky si posriadne užiješ šak 20 je len raz
Odpovedať
nj :-) fiha, tak to ti dopredu zelam vsetko naj bo 15.7. tu nebudem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
a kam ideš? dakde na dovolenku??? juuuj ja by som tak niekam šla ale kedže na buduci rok sa chceme brať tak si peniažky odkladáme na to
Odpovedať
nj, na dovolenku, do australie x-) bude tam svetove stretnutie mladeze a uz sa tam streasne brutalne moc tesim x-) o 20 dni odlietame x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
počkaj ake stretnutie???
Odpovedať
svetove stretnutie krestanskej mladeze....kazde tri roky to byva na inom konci sveta no a teraz v australii - co je aj moj vysnivany kontinent tak sa tam tesim oto viac ze si splnim jeden z mojich snov :-) a ty (vy) co planujete cez leto?:-)
Odpovedať
ahojda. januska, jeste te asi neznam, tak ahoj, taky jsem jana veronice: do australie. tak to ti preju teda klidny spanek pri letu protoze to asi bude hrozny, cel den v letadle. my leteli jen do usa, ale i tak to bylo unavujici. ale usnout sem nedokazala
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj na to stretnutie som vždy chcela teda chceli sme ísť len dajak nikdy nevyšlo a teraz už vonkoncom nie... tak to ti normálne závidím...tak to ked sa vrátiš budeš mi musieť popísať všetko ake to bolo....joooj aj ja by som išlaaaaa....ale no vidina svatby a spoločného života s mojím Jankom je predsa len o čosi lepšia...
Odpovedať
jani, nj, to ti teda verim :-) sak neboj, vratim sa 4.8. a vsetko vam tu popisem :-) aurinko, ahojky :-) no to teda s tym spankom...cesta nam bude trvat cca 26 hodin....uz teraz mam z toho hrozu.....ale tak snad prezijem...a za tie zazitky sa mi to fakt oplati
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj auri tak to je fajn dalšia baba s pekným menom :-D A to cesta tam trvá až tak dlho??? ci tak to bude pecka to bude najlepšie ked aspon polovicu cesty prespíš :-D
Odpovedať
no ideme cez londyn bo tade bola najlacnejsia letenka no a nejak 2 a nieco hodiny to bude do londyna a potom 22hodin 45minut budeme letiet aj s medzipristatim na natankovanie v hong kongu do melbourne.... ale aj tak sa tesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja by som sa myslím že cele to bude nezabudnutelný zážitok...
Odpovedať
no to teda :-) a aj do tasmanie na par dni pojdeme :-) juch, uz nech som tam :-) inak letel z vas niekto uz? nemate pre mna nejake rady? bo ja budem letiet prvy raz v zivote a mam z toho aj trosku obavy bo neviem co mam cakat....
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som už pár krát letela ale boli to len také krátke lety len take 3 hodinky takže s takým dlhým letom emám skusenosti ale mne tie krátke nerobili žiaden problém to niektorí ľudia sa sťažujú že im je zle ked to lietadlo stupa alebo klesa ale mne to nerobilo absolutne nič ani som nevedela kedy a už sme boli hore...takže tak...ale nemáš sa určite čho báť bude to super...s kým tam vlastne ideš?
Odpovedať
s takou skupinkou kamaratov a jeden fararko....inak dokopy tam bude okolo 200 slovakov
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, nazdárek. Taky toho o Tobě moc nevím. Aspoň kdy máš narozky a kdy se budeš vdávat :-D Tak další připravující se nevěstinka x-) Jak se jinak vede? Závidím, že už máš prázky... Já teď makám do školy jako divá. Veri, já letěla 2x. Jednou na Krétu, podruhé do Bulharska. Pokud nemáš v hlavě černé myšlenky, které tam nepatří, je to pohoda. Je ale pravda, že jsme v obou případech letěli jen něco málo přes 2 hodiny. S celým dnem se to nedá srovnat. Musíš hodně spinkat, ať Ti to uběhne :-) Pokud bude jasno, nudit se nebudeš tak první hodinu (pohled shora je neskutečně nádherný). Pak Tě to ale omrzí. Vem si nějaký časák nebo knížku. Musíš se zabavit. My letos chceme s Peťou jen někam do Tuzemska. Byli jsme spolu na třech dovolených u moře, tak letos se trochu uskromníme. Napadla nás nějaká rekreační dovolená (masáže, bublinkové koupele, pro mě i bahenní masky atd.) zkombinované se sportem (horská kola). Tož to nemusí být špatné... A co vy ostatní?
Odpovedať
Profilova fotka
hej tak to je potom super myslím že aj niekto z mojích známych tam ide...vieš moj buduci vyštudoval teologiu tak v poznám veeeela takých ludiii a farárov to ani nehovorím
Odpovedať
:-):-):-) janiiiiii, skoda ze nejdes..... elis, a co tak vyskusat nase tatry? je tu krasne a pridete si na svoje co sa tyka velnesu aj turistiky :-)
Odpovedať
no ale idem ja damy....janus, dakujem za pokec, dufam ze to niekedy este zopakujeme kym odletim :-) kym sa nalozim do postele bude aj pol jedenastej a rano zas 5:45 vstavat...ufff...tazky zivot :-p :-D ale tak nestazujem sa, aspon si pekne zarobim :-) tak ahojte a bru noc :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veri, ještě uvidíme :-) Tatry jsou však nádherné. Tak já jdu taky na kutě. Jsem už děsně utahaná. *DOBROU NOC*
Odpovedať
Profilova fotka
Majte sa
Odpovedať
veronice: ja teda letela poprvy v zivote (uz to bude rok, 27.6.), leteli sme s pritelem a jeho tatkou do ameriky, meli sme letet pres budapest, to bylo kupodivu nejlevnejsi. jenze byla bourka, vse se zpozdilo a tak nam sehnali let pres viden a kodan primo do chicaga. jenze ve vidni sme to uz nestihli, takze nam sehnali ubytovani na letisti. mezitim nam znicili dva kufry, jeden ztratili a tak a my byli uz pekne vytoceny. takze nam jedna ochotna slovenka sehnala 4* parkhotel u schonbrunu. no holky LUXUS! a vse zadarmo. rano sme odleteli uz zase jinym letem, tenhle byl primo do chicaga. jen teda to pristani, nevim jak ostatni, ale ja myslela ze mi prasknou bubinky. polykala jsem, pila jsem, nepomahalo. takze sem si nacpala prsty co nejhloub do usi a tesila se az budeme nazemi. nazpatek se nam stala pekna vec. michaluv tata je silnej kurak a kourit nemohl, tak na kazdym letisti i v letadlech spal. tak sme mu v new yorku dali na letisti na hlidani doklady a letenky, at je neztratime. on se nehnul z mista. meli sme asi 3 hodiny casu a sli se podivat po letisti a najist. jenze sme se ztratili a nejakej cernoch nam rekl, ze mame jit tam nekam ke dverum, ze nevadi, ze nemame doklady ani letenky, ze tam zase vylezeme v hale. jenze sme vylezli pred halou uplne venku a nemeli sme jak se dostat dovnitr.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?