Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka, to budes mat vesele, aj Erika mava take dlhe prednasky.. my mame nastastie rozhodene vsetko do tyzdna, ale tento semester celkom vysiel, budeme stihat dost chodit do prace, a to potrebujeme, aby sme mohli pekne prerobit bytik x-) a datum je prakticky jedno, ako pises, bude to TEN den a hotovo... mne ale napadol datum len tak, ked som rozmyslala, a dokonca to bola sobota, tomu ja hovorim zasah zhora :-D tak to bolo hned jasne. na Tomovi ostava ta veticka, to je jeho vec, do toho nezasahujem ja :-D
Odpovedať
charlize myslis poziadanie o ruku? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne :-) prstienok sme vybrali spolu, a on ma urceny len priblizny termin (chceme oficialne zasnuby s rodicmi, oslavime to na promociach, to bude prekvapko pre rodicov, ked ich pozveme na obed) a ja mu nebudem hovorit ako kedy a kde :-) aj ked osobne si nepotrpi, mne staci, ked mi ten prstienok da, hlavne, ze bude svadba, na tu sa tesime :-D toto je len formalita, aby sme o tom mohli hovorit nahlas :-D
Odpovedať
tak my sme prstienok este nevyberali, ja sa necham prekvapit, lebo viem ze v takychto veciach ma dobry vkus. x-) Jeden uz od neho mam davno, aj vyzera ako zasnubny, len je strieborny. Na prstienkoch sme sa dohodli ze chceme kombinaciu biele+zlte zlato.(obrucky, aj snubny) Este me tiez nepoziadal oficialne o ruku, ale tak medzi nami ano, a dokonca aj druhykrat na svadbe co sme boli tuto sobotu, sice mal trosku vypite :-p , ale bolo to krasne, skoro som sa rozplakala, ale nejak som to vydrzala, kedze sme prave tancovali na parkete sladak, ludia by sa divili ze co revem :-D
Odpovedať
ahojte, tak vidím, že už usilovne študujete všetky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Domi,jojo,začínám mít čím dál tím větší nervy z té zkoušky,kterou tenhle semestr opakuju a musím to dát,abych mohla pokračovat dál,nejradši už bych to měla všechno za sebou a ty státnice taky
Odpovedať
neboj, budem ti držať palce aj s malým ;-) ja som akurat došla z vyšetrenia na teh.cukrovku, to sa pije taka hnusna sladka voda :-N bolo mi po nej zle, fuj. ale už som sa naštastie najedla, tak je lepšie...pôjdem si asi na chvilku lahnut, lebo v noci moc toho nepospím a mám dnes ešte kurz, takže domov dojdem až o pol 9.
Odpovedať
budúci týždeň si idem dať spraviť vodičák!!! spravila som testy, jazdu aj konštrukciu! :-D :-D :-D :-D :-D sa tešííííím!!! x-)
Odpovedať
tak vam dakujem kocky za privitanie :-D a ze ste ma medzi vas prijali :-D to ericca : gratulujem k vodicaku...ja som spravila na prvy krat vsetko 100%ne az na konstrukciu - pri tom ta nie je az taka podstatna ako test a jazda...tak som si to musela zopakovat...tiezeny policajtky su ale prisne... ale uz ho maaaam :-D a pomaly mi to uz aj zacina ist ;-)
Odpovedať
ericca blahozelam k vodicaku !!! x-) teraz uz len poriadne faro a jazdit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Eri,gratuluju,jsi holka šikovná!! Já ještě řidičák nemám a nějak se na to nemůžu odhodlat,možná příští rok,až nebude takových starostí kolem školy.Nejradši bych to měla už za sebou,fakt!! Holky,písněte mi na sebe kontakty do IP,ať máme případně lepší kontakt než jenom tady v diskuzi,děkuju!!
Odpovedať
Eri, taky gratuluji :-). Dneska jsem si na tebe behem dne vzpomela...A hlavne musis jezdit hned od zacatku, jinak dopadnes jako ja, ze budes mit strach.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ericca blahozelam, vela stastnych kilometrov ;-)
Odpovedať
Ďakujem baby ste zlaté :-)
Odpovedať
ericca, gratulacia velikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa x-) no nevraveli sme ti to? ;-) to je ale super pocit, vsak? :-) ja som zas dnes zohnala tri skripta ktore mi je fakt treba a uz neboli v kniznici tak sa tesim :-) inak strasne super srandovneho chemikara mame :-D na prednasky si asi budem musiet nosit kavu ale dobre sme sa na nom pobavili....rozprava sposobom akoze viete ako rozprava? no proste ze rozprava takym sposobom ze proste kym dokonci vetu tak zabudnete co hovoril na zaciatku :-D ale inak sranda chlapik, snad aj na skuske bude taky...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky! ericca: taky se přidávám a gratuluju k řidičáku!!! Úplně si vybavuju, jak jsem se cítila šťastně, když jsem zkoušky udělala (hned napoprvé). :-) Jinak po prvním týdnu ve škole jsem docela k.o. :-p Zjistila jsem, že hodně záleží na tom, kdo přednáší, protože podle toho ta přednáška pak vypadá. 8-( :-) Dnešní večer budu trávit s Vojtíškem. x-) Dva dny jsme se neviděli, tak si to musíme vynahradit. x-)
Odpovedať
ahojte, erika tiež gratulujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby... tak konecne som tu aj ja po dlhom tyzdni.dva dni mam do vecera do osmej a ako som zistila tento tyzden, bude to riadna makacka. skoro z kazdeho predmetu musim pisat seminarku. erika, blahozelam k vodicaku. ja som mala vcera jazdu v meste a bolo to hrozne...nevedela som , co skor. tam si musim vsimat tolko vela veci naraz...och. ale dnes, ked som mala jazdu, tak to bolo uz lepsie. veronice, byvam na horskom parku na dievcenskom intraku (na DOPE) :-) erika, tusim si pisala, ze mas uctovnictvo, nepotrebujes praktikum? predam vyplnene... kvetinka,vitaj. ja som tu vychodnarka zijuca stridavo v Bratislave, Novom meste nad vahom a vo Vranove nad topľou :-) . zatial pekny dnik
Odpovedať
ahoj vladka :-) jazdit po meste a toboz po blave je fakt zabijak, ja som velmi rada ze som si robila vodicak prave v blave, aspon som sa naucila takej vacsej pozornosti a uz sa vobec nebojim jazdit, neboj, na to si zvyknes :-) Inak ak budes mat niekedy vela volneho casu, kludne mozeme dat nejake stretko a snad sa aj nejake dalsie baby pridaju, sak uz by nas tu v blave malo byt dost aspon na take male stretko :-) idem si na nete pohladat este nejake skripta, tak cafte zatial :-)
Odpovedať
Ahojte, Ja som este stale prazdninujuca :-), ale v stredu uz zacinam aj ja. A stretko jasne pridam sa sak je nas tu dost z Ba a rada vas spoznam aj online. Papa a peknu nedelu ;-)
Odpovedať
haloooo, kde ste? :-o
Odpovedať
ahojte, baby ja mam toho tolko teraz, ze neviem kde mi hlava stoji a este som aj prechladnuta. dnes nam ako bonus pokaslali rozvrh. tento tyzden mam napisat seminarku a este sa naucit komplet jednu celu knihu na zapocet. podotykam ma 400stran. Vladi uz som si kupila praktikum.
Odpovedať
ahojte :) tak ja sa mam celkom fajn, akurat si skenujem skripta a dvoje co by som este fakt potrebovala som zatial nikde nezohnala :( asi si ich pozicam od profky a okopirujem si ich....inak to nevidim....no a inak uz mam tiez na krku dve seminarky a domacu ulohy z chemie prosim pekne.....asi pojdem na strednu za kamoskou chemikarkou :P nech mi s tym pomoze...akurat skenujem skripta zo vseobecnej a anorganickej chemie a vsetkych svatych pri tom vidim....asi ma z tej skusky slaktrafi este teraz nejak v predstihu...ach jo...ale sak nejak snad prelezem, aj ked na tretikrat a na ecko ale musim proste.... jo a cez vikend sme boli s kamaratmi v cechach v taskych dvoch krasnych bazilikach a v olomouckej Zoo, perfektne tam bolo :) pekne pocko bolo no a taka jedna dost agresivna opica tam bola, kamoska ju provokovala s bananom a nebyt tam toho skla tak ju ta opica asi zozere od zavisti aj s tym bananom :D no proste robili sme tam sou vsetkym okoloiducim cechom :P ale zabavili sme sa aspon, uzasne oddychovy den to bol :) odporucam kazdemu :) a inak co teraz porabate? :) ja som zajtra do pol piatej v skole....ale tak fpoho, inak mam fajn rozvrh :)
Odpovedať
aj ja mam toho dost, chcela som si objednat knihu cez internet z vedeckej kniznice, a zistila som , ze mi treba predlzit preukaz ]-( tak som sa tam musela trepat a zaplatit im este 100 korun, a mozem si prenu prist zajtra, takze zase tam musim ist, och, neznasam behat za knihami ]-( :-| 8-(
Odpovedať
bambulka, nam funguje ISIC do vsetkych kniznic ako citatelsky preukaz...akurat do tej velkej centralnej musime platit este 50sk ale inak nic.... a nahananie za knihami no ani mi nehovor....v biologickej kniznici mame taku neprijemnu zensku ze mi je vzdy nanic ked odtial vyjdem a este k tomu ked nema co potrebujem...
Odpovedať
veronice aj ja som bola v cechach v zoo ale v Zline, tak 6 hodin chodenia, ale zmakli sm eto za 3hodky, kedze tolko nam ostavalo do zaverecnej, lae bolo super.Ja som bola este cez prazdniny ;-)
Odpovedať
mno my sme tiez mali na plane byt tam len hodinku a boli sme tam az do zaverecnej - vyse dve a pol hodiny, ale vravim, uzasne bolo, sme sa vyblbli :P
Odpovedať
Ahojte, ma nestraste s knihami ja to budem musiet zhanat dvojmo :-| :-D a zajtra posledny den prazdnin jaj tak si ho idem sprijemnit gastroskopiou no super, dufam, ze prezijem Veronice tie cechy ti zavidim. Ja som bola v lete tyzden na Velehrade a nebyt tejto akcie bolo to nanic leto :-)
Odpovedať
veronicka a co si robila na velehrade? fuha...gastroskopia....tak to ti nezavidim, drzim palce nech to prezijes bez nejakej velkej ujmy.... mno...akurat som doskenovala 270 stranove skripta z chemie...fuj...ked si prestavim ze sa to budem musiet naucit na skusku tak mi az zle ostalo.....
Odpovedať
robili sme tam take stretnutie Activ8 ak ti to nieco hovori bolo to vlastne prepajane telemostom so SDM v Sydney. Bolo uplne genialne ja som bola v jednom z pripravnych timov. Jaj je mi uplne smutno za tymi ludmi a vsetkymi stresmi, nevyspatostou. Pomoc ja nechcem skolu ja chcem Activ8 :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?