Ročník 1988 ;-)

15. nov 201233780
  • princeznicko, no este sa mi ju sem nechce davat, necham vas este chvilu v napati 😃

• A viete, co sa mi chutne stalo? Uz sa tam aj tato nastahoval 😠 Ani neviem kedy 😞 Takze tu este chvilku s vami pobudnem.

• riana: můžu se zeptat na jméno? já jsem Janka 🙂

• Sponzor fóra
  • tak to je nemileeee riana 😃 ja idem tlacit poslednych 10 stran, jupiiiii, konecne sa mam z coho ucit 😃
    inak janka, este k tvojej davnejsej otazke, ano, som veronika 🙂

• Som Marianna. Tesi ma Janks 🙂 Aj Veronika 🙂

• inak este ma napadla otazka 😃 kedy oslavujes narodky? ja 11.6. 🙂

• Pardon, Janka 😬

Veronika, nie ze nemile, ale rovno na zblaznenie. Neviem, co sa tym chlapom dneska stalo.

• 12.2. 😃

• pekne, ja mam 4.2. meniny, mozeme slavit spolu 😃 to by som uz mala mat po skuskovom...snad....

• riana: jedna moje kamarádka má narozky stejně jako Ty,ale 89 🙂

• Paradicka (na oba prispevky) 😃

Veronika, mozme. Ja to mam s mojim skuskovym take dost srandovne. Mne sa prelina v januari vzdy skuskove zimneho aj letneho a zaroven vtedy mame aj prednskovy blok do letneho 😒 Ale celkom je to v pohodke, da sa.

• zeby ria uz stihla sprchu...? 😵

• a co vlastne studujes? ja som na prirodovedeckej v blave odbor ucitelstvo Enviro Bio

• Veronika, smola. Stale ma tu este mate na krku. Tato je taky medvedik cistotny a bojim, ze neostane tepla voda. Viete, ake je tam po nom vzdy naparene? Horsie ako v saune.

• he, aj moj bracha ma rad horucu vodu 😃 a vlastne aj tatino, a fakt nemam rana zarosene zkadlo co po nom vzdy ostane 😠 ale tak co uz....chlapi....no co s nimi....

• Sponzor fóra
  • Ja chodim do Ziliny, a dam to v skratkach, ci uhadnete. ZU FPEDAS KZD IPS 😃

• Huraa, tato vysiel. Takze definitivne sa s vami cca na polhodku lucim, este sa sem pridem pozriet na chvilku.

• hollky,pro dnešek se s Vámi rozloučím,jdu ještě něco dělat do školy a tak 🙂

• Jej ahojky sto rokov som tu nebola. Inak Veronice normalne zavidim tu konferenciu a Tatry hned by som sla. 🙂

riana 12 vitaj medzi nami 🙂 a skusim skratku Zilinska Univerzita Fakulta prevádzky a ekonomiky dopravy a spojov Integrované prepravné služby zeby? 🙂

Ja som mala sialeny tyzden aj vikend. v piatok mala mamina promociu, v sobotu kamarati diakonat a este dnes misijna nedela u nas v kostole a prave som dopisala pracu na filozofiu 😛 a este musim do utorka spracovat Platona 😐 ale co uz aspon, ze ma to bavi.

papa zatial vsetkym

• jejda, tak to si tromfla aj brachovu RKCMBF UK 😃 😃 😃

Zilinska univerzita fakulta prevadzky a ekonomiky dopravy a spojov katedra zeleznicnej dopravy integrovane prepravne systemy 😃 😃 😃 google je strasne dobra vec 😃

no ci ale trvalo mi to kym som to nasla....prosim ta a teraz pre nas smrtelnikov, co z teba bude ked dostudujes???

• ahoj veronicka 🙂

pocuj, sak pod so mnou do toho presova 🙂 bude super, uvidis 🙂🙂🙂 teda ak tam zrovna nemas skolu....
    a v tej skratke si zabudla ze katedra zeleznicnej dopravy 😃

mno dievcata, aleluja, konecne som dtlacila...teraz to uz len natlacit do hlavy..... 😵 ...tuto skusku by som si rada dala v predtermine bo je dost brutalna tak nech mam cas na opravny termin keby nieco....

je tu vlastne este niekto?

• mno oki, uz mam hotove vsetko co som dnes chcela stihnut tak sa lucim a zelam bru noc vsetkym 🙂

• veronicka aj veronice:

Gratulujem, uhadli ste 😃 A co so mna bude? Taky univerzalny clovek v doprave 😎

• Prajem dobry den na zaciatok noveho pracovneho tyzdna 😃
    Ako sa dari dievcata?

• Ahojte! Včera večer jste to tady rozjely. 😃 Dneska jedu do školy až odpoledne.
    Poslední dobou mi čas zase rychle utíká. Měsíc ve škole uběhl jako nic. Za chvilu budou různý písemky a zápočty. 😒 Bléé
    riana: vítej 🙂

• Ahoj dizinka. No nesmieme zahalat ani cez vikend 😃 Ja mam skuskove uz od konca septembra, ale az teraz, o 1 a pol tyzdna, budem mat prvu skusku 😐

• dizi: to mi povídej,já to nehci radši ani vidět.Já jsem dneska do školy nešla,nějak se mi nechtělo,bolí mě hlava od rána,takže celkém síla.
    riana: vy máte zkouškové už teď?to teda zírám!!

• princeznicko, my to tak mame 😃
    Ozrejmim to trocha. Ucime sa prvy a treti septembrovy tyzden. Od stvrteho septembroveho nam zacina skuskove zimneho semestra a konci nam cca v prvy/druhy februarovy tazden. Potom ideme v januari druhy a stvrty tyzden do skoly a skuskove letneho semestra nam zacina ten dalsi tyzden. Takze su tam take dva tyzdne, kedy sa skuskove z oboch semestrov prelinaju.

• koukám,že je to úplně jinak než všude jinde.ale jiný kraj,jiný mrav,co?

• To je na nasej skole druhy ci treti rok. Predtym to bolo tak klasicky, ako na ostatnych skolach. Ale ma to svoje vyhody. Terminov nam nahadzu vselijakych, zariadim sa podla prace a nie pracu podla skoly. Mam viac casu na skusky, aspon teraz na zaciatku. Napr. na jar sa mi za tyzden podarili 3 skusky 😃 A potom som mala fajront, 2 mesiace som nevedela, co znamena pojem skuska a skola 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém