Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
veronice: Dakujem :-) Zelam vam babulky skore uzdravenie. Bez choroby sa clovek vzdy obide.
Odpovedať
Veroni ja ani nemám kedy ísť k lekárke, ale mala by ináč sa mi to len zhorší. :-| asi budúco týždeň pôjdem ak sa mi podarí.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Jak se pořád máte?? Já jsem včera psala 2 zápočty. A zatím nevím, jak dopadly. :-| Marodům taky přeju, ať jsou brzy fit!!
Odpovedať
ako sa mame? no ja osobne dost na figu....stale mi nie je dobre ale dnes som musela ist do skoly na cvika co mi tiez moc neprospelo a le fakt som tam musela ist...a co sa zapoctov tyka tak v stredu mam z chemie ktorej vobec nerozumiem a dalsiu stredu pisem zapocet z histologie co je 97 stranove skriptum a ja fakt neviem kedy sa to stihnem naucit....drzme si palce......je mi blbo..idem si lahnut...papa dievcata
Odpovedať
tak ja som sa dnes učila za skúšku z účta, mám pocit, že z trórie sa na mňa nič nenalepilo. príklady celkom zvládam. tak mi pls držte palce zajtra. dizinka dúfam, že ti dobre dopadli tie zápočty. Veroni lieč sa, ja ešte tiež nie som celkom fit.
Odpovedať
ahojte tak som spravila na A!!! x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
ericca: Gratulujem ! Super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby... ja som dnes prisla domov po siedmych tyzdnoch...konecne...uz som stihla obehat obidve babky a aj obchody u nas doma... som si kupila taky cerveny kabatik kratky aj cervene topanky...som rada, ze som doma. aj ked ten moj je doma bezo mna...ale vydrzime. buduci vikend budeme spolu dlhsie, lebo bude 17.11. pondelok volny... ericca: chvalim ta, si sikovna...
Odpovedať
ahojte! erika, sikulka, gratulujem :-) a to vy uz takto skoro skuskujete? =-) bojim bojim..... mno inak mam sa stale mizerne...je to uz trosicku lepsie ale furt nic moc....v pondelok idem na kontrolu tak ak sa to nezlepsi asi dostanem dalsie ATB alebo co....to mam z toho ze som to nevylezala no tak ale da sa ked ste na vyske? proste neda....sak to urcite poznate..... vladi a s drahym nic nove? ako sa ma?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky holky! Všechny vás srdečně zdravím. Dlooouho jsem tu nebyla, jsem v jednom kole. Má sotva čas se nadechnout... :-| Jak se všechny máte? Co je nového?
Odpovedať
Profilova fotka
veronice:vyzera, ze je to uz lepsie...vcera bol na hematologii, brali mu krv, este mal dve injekcie a berie lieky, ale ruka mu uz odpuchla...v utorok ide na kontorlu.. inac poznam to, ze na vyske sa neda choroba vylezat...lezim len v tom najnutnejsom pripade...ale sak to prejde... dneska si doma oddychujem...este zajtra a som naspat v tom kolotoci...
Odpovedať
ahojte, ďakujem. :-) Veroni aj keď je to ťažké popri cvikách a prednáškach snaž sa vyležať to. fakt. ja som s týmto mala minulý rok strašné problémy. napriek tomu, že som bola na antibiotikách chodila som do školy a potom sa mi ešte pár krát vrátilo. Vladi to je dbrá správa, že priateľ sa má už lepšie. :-) Elis ty si medzi nami už dlho nebola. tak ja už mám vodičák a po víkendoch sem tam jazdím. chodím do školy sa mi konečne aj brigádu podarilo nájsť. a ty ako?
Odpovedať
Článok sa načítava...
fuuuha, nechcem babule zasahovat do diskusie, ale pri citani temy a hlavne cisla v nej som si uvedomila, ze uz som asi stara na toto forum, ked vidim tento rocnik narodenia :-D :-D niezeby som sa s tym 9 rocnym rozdielom od vas citila starsie, prave naopak, citim sa uplne mlado a blaznivo :-D :-p, len som si uvedomila, ako cas letiiiiiiiiiiiiiiii :-p :-N :-D zelam pekne pripravy a vela sily do manzelstva. odpustite mi moj vpad do vasej diskusie, bolo to len male zastavenie, uz odchadzam ;-) :-)
Odpovedať
aduliena, to je fpoho, aspon si nam to tu spestrila :-) tak tak.....ako sa v jednej piesni spieva - cas jak vietor sa ruti a novy priniesol den......hlavne ze ty sa citis mlado a blaznivo lebo moja maminka vravi ze kazdy je taky stary na ako sa citi....proste ked sa citis mlado a blaznivo tak si na spravnom fore :-D :-D a teda vitaj medzi nami :-);-) :-D zienky ja idem zajtra lekarke na kontrolu.....furt mi nie je dobre a teraz uz aj bracho zacal kaslat soplit a teplotu ma....my si tu doma posuvame nejaky strasny bacil asi alebo co......a v stredu mam zapocet z chemie a nic enviem...ako by povedala kamaratka - fakt smutny pribeh....ale sak co uz, nejak si to do stredy natlciem do hlavy.....drzte mi palce....
Odpovedať
Ahojte babulky, ja som sa zas vcera cely den citila pod psa. Vsetky mozne kosti-nekosti ma boleli, oci stipali. Aj slaba zimnica ma triasla, ale po horucke ani stopy. A dneska rano mi uz nic nebolo :-o
Odpovedať
A mimochodom, ako ste na tom s darcekmi k tohtorocnym Vianociam? Uz ste aj zacali daco kupovat alebo je to zatial len vo faze planovania?
Odpovedať
vianoce? momentalne riesim strednajsi zapocet z chemie, potom brutal buducistvrtkovy zapocet z histologie, potom nejake predterminy a takeho 21. decembra mozno zasnem mysliet aj na vianoce :-D ..... ja neviem....ale tohtorocne darceky budu veeeeeelmi skromne....... a planovanie? no ja vacsinou nakupujem sposobom ze co mi brnkne do nosa a ako tak sa mi hodi na toho cloveka, to mu kupim.....ale ako to budem riesit tento rok to fakt neviem.....nejak bolo, nejak bude :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte holky,zdravím Vás jenom na skok,ve středu letím do Mexika,tak balím věci a tak.Dárky na Vánoce už skoro všechny mám,protože po návratu z Mexika budou 2týdny do Vánoc a nechce se mi chodit v přeplněných obchodech,to nesnáším.
Odpovedať
princeznicka, tak nam odtial nieco prines, napriklad sneh alebo tak :-D zelame ti bezproblemovy let a krasny pobyt, uzi si to tam :-)
Odpovedať
ahojte, to máme asi od počasia, že sme všetky choré. ja som to neako rozchodila čo tiež nie je naj lepšie. prajem vám skoré uzdravenie. ja som na Vianoce kúpila darček len Vilimu zatiaľ. ostatným neviem čo by som mala kúpiť. naši povedia, že nič nechcú, sestra tiež. takže neviem ani čo by som im kúpila.
Odpovedať
eri, veru to pocasie zabija......akurat som od zubarky prisla.....zas som jej musela pripomenut ze to cierne na osmicke nie je kaz ale cierna blomba....zas mi ju skoro vysparala odtial ale sak fpoho, inak je fakt mila :-D 17 rokov som nepoznala zubarov, iba raz za rok a to tiez len preto ze so musela mat tu preventivku a odkedy sa mi prerezali osmicky tak konec sveta.....takmer vsetky pokazene este ani vylezene neboli :-S ]-( ale teraz mi nastastie dali pokoj...nuz, ale sak kto sa moze pochvalit s tym ze od 18-tich ma 32 zubov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holčiny! Včera jsem se dozvěděla výsledek z prvního zápočtu. Výsledek - započteno. :-) Takže aspoň něco jsem zvládla. x-) Ještě zbývá počkat na ten druhý, a to bude asi horší.. V pátek píšu pro změnu zápočet z matiky. :-S Tak pořád počítám nějaký příklady. Včera jsme byli s miláčkem bruslit na zimním stadionu. Aspoň nějaký pohyb jsem měla (po dlouhé době).. Když teda nepočítám tu rychlou chůzi na autobus. :-p Dárky na Vánoce zatím jen plánuju.. Vůbec nevím, kdy je budu nakupovat, protože prosinec bude hodně náročný (co se školy týče).. Měla bych začít už teď v listopadu. Ale nevim, nevim... Jinak se na Vánoce těším, chci si je užít, i přesto že se bude blížit zkouškový a tak. veronice: budu ti držet pěsti, ať tu chemii zvládneš Jani: měj se tem hezky
Odpovedať
ja som chodila k zubárke len občas, vlastne odkedy som prestúpila na základke nemám zubárku. to je už 6rokov. mala by som si neakú nájsť, ale vždy sa nájde niečo dôležitejšie. :-N ináč ja mám presne 30zubov. :-D dizinka gratulujem k zápočtu. :-)
Odpovedať
Ahojte, vidím, že už riešite darčeky. Ja ešte nemám nič kúpené, ale tak ja prinesiem najlepší darček :-) a tiež sa chystám k zubárovi, ale ešte som sa neobjednala, ale chcem stihnut do pôrodu. Inak sa mám celkom ok, pomaly sa mi to blíži, nakúpili sme zopár vecí, mám aj foto na MK nejaké nové...ešte vydržať tie 3 týždne a bude ok. princeznička: čo budeš robiť v mexiku?
Odpovedať
Profilova fotka
veronice: sníh asi nepřinesu,ono tam je spíš teplo než cokoliv jiného,aspoň se ohřeju domi: jedu tam na poznávací okruh asi na 18dní,vracím se 28.11. dizi: držím palce na všechny zápočty,já mám zatím pohodu,zkouškové máme až v lednu a v únoru,ale budu se na jednom předmětu zachraňovat,tak se to učím už teď a doufám,že to dopadne dobře.Já poslední dobou strávím Vánoce vždycky studijně,přípravou na zkoušky a tak :-(
Odpovedať
Domi tie vecičky sú krásne. tá perika je fakt nádherná, taká chutnučká. x-) najviac sa mi páči vanička, pekná a praktická. nemusíš sa vôbec zohýbať a malého v pohode okúpeš. ;-)
Odpovedať
princez: tak si to tak uži ;-) eri: no ved práve kvôli tomu som chcela vaničku so stojanom, lebo inak by som ju musela vlačiť po schodoch dole na stôl alebo sa niekde hrbiť s nou hore...ešte musíme kúpiť prebalovaci pult, hádam sa nám vojde všetko do kúpelne.
Odpovedať
Profilova fotka
domi a ostatní holky: děkuju moc,určitě pak budu vyprávět,hodně se na to těším :-) domi:kdy máš vlastně termín?
Odpovedať
princess, s tym snehom som len srandovala :-D a domca ma termin 19.12. - vtedy mi konci semester :-p :-D mno bola som u lekarky a dala mi este nejake lieky a v piatok idem na kontrolu.....uvidime ci sa mi polepsi lebo brachovi dala antibiotika tak dufam ze to z neho zas nepreskoci na mna......
Odpovedať
Profilova fotka
veronice: to jsme na tom stejně,mě taky končí semestr 19.12,strašně to letí :-( holky,tak to vidím,že budete všechny fakt definitivně vdané dřív než já :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?