Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
ahojte baby... :) ja som síce založila tému pre baby z ročníka 89, ale zatiaľ sa to neujalo... mohla by som sa k vám pridať, keď som 89?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj petra, jasne, ze sa mozes pridat, ale ako vidis, nejak to tu viazne.
Odpovedať
Ahojte babulky :-) Ako sa dnes mate? Ja uz som aj pomaly zabudla, ze boli velkonocne sviatky. Nejak rychle mi ten cas leti, ani som si to volno nestihla uvedomit a hop, uz v praci. A pomaly aj tento prac. tyzden konci. Vcera som si bola pozriet Pluscenka v BA. Bola niektora z vas tiez? :-)
Odpovedať
ahojteeeee :) velka noc bola pomerne kludna az na toho nasho saleneho vychodniara ale aj ten uz zhodil latku z vedra na flasu plnu vody tak som nemusela utierat tolko vody tento rok :-D a inak mam sa pracovne...aj v skole mi uz zacina priharat ale zatial do ide tak uvidime ako dalej.... ria, toho pluscenka ti uprimne zavidim :) nebola som ale muselo byt super :) Ja som si dnes pozrela madagaskar 2 a teda poviem vam, supa! odporucam kto to este nevidel, strasne s ami to pacilo :-D petra ahoj, kludne pis aj sem, verim ze coskoro so aj vasa tema rozbehne, ved ten cas tak leti.....vsak dievcata :) inak dnes idem ocnej konecne si dat vymenit skliiiiicka, juchuuuuuu jaaa uvidiiiiiiiiiiiim, sa tesim :-D :-D tak ahojte a pekny den :-)
Odpovedať
Ahojte, uplne Vas zanedbaavam ,ale ja sa polepsim. Som tu nebola 100 rokov. Najprv som nestihala, lebo som sa chystala do Izraela. Potom som si to tam naplno uzivala. Bolo uplne uzasne. tie co ste na FB mozte kuknut fotecky. Skoda, ze sa ich tam da dat len tak malo. Tazko sa vyberaju tie naj. :) No a Velka Noc, to ani nespominajte. Mala som pocit, ze cele sviatky len peciem a upratujem a nakoniec v pondelok u nas bolo take kupalisko, ze som mohla zacat upratovat odznova. Ja nerozumiem co z toho ty chlapi maju, ked nas v kuse len zlievaju a potom sa este dozaduju sladkosti ]-( Tak sa tu zatial majte idem sa ucit :-o :-o bo skuskove sa blizi. Papa
Odpovedať
veronice: Madagaskar 2 je super, najlepší je Motto-Motto :D ako vychádza z tej vody :D:D:D dík za milé privátanie inak :) ja som dnes bola v škole ako obvykle, v pondelok ma čaká obhajoba maturitnej práce, tak mi prosím držte palčeky... :) ach, už len 4 týždne v tej našej škole a potom mi len začne super život, dúfam, že ma príjmu na VŠ....bude radosť žiť :D
Odpovedať
Profilova fotka
riana Tak toho Pluscenka aj ja zavidim. Hadam aj mne sa podari niekedy na neho ist :-) petra a na aku VS sa chystas?
Odpovedať
tweetinkapp: strašne by som bola šťastná ak by sa mi podarila psychologia, a okrem toho som si ešte dala prihlášky na pedagogické fakulty na 2 VŠ, rôznorodé odbory - od sociálnej ped. cez liečebnú ped. až po učiteľstvo psychologia/angličtina :d
Odpovedať
Profilova fotka
aha...no som pocula, ze psychola je dost tazka. Ale tak ak ta to bavi, tak to az take tazke pre teba nebude.
Odpovedať
no hlavne je ťažké sa tam dostať, dúfam, že sa mi podarí sa pripraviť na prijímačky čo najlepšie :)
Odpovedať
Profilova fotka
a na aku skolu si si dala na tu psycholu? Moj znamy chodi sa mi zda do trnavy a co som pocula, tak ozaj dost tazke :-|
Odpovedať
ja som si dala aj na UK do BA aj na Trnavskú univerzitu
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
caute baby... nejak to tu viazne...aspon je momentalne dorabam bakalarku a zacinam drvit na skusky...takze sa MS velmi nestiham venovat...sem-tam nieco kuknem, ale to len tak akoze... papa :-) idem dalej "pracovat"
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte no tak ja mam tento tyzden velke fofre bo horia terminy minimalne dvoch seminarok... 8-( a nič sa mi nechce robiť S priateľom sa iba hádame kvôli škole tak to je tiež o hubu, no neviem dúfam že sa všetko čoskoro na dobre obrati
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky,taky se snažím dopsat bakalářku,chci to do konce měsíce stihnout,do toho se učím na zkoušky a dělám různé věci okolo,s přítelem už jsme se párkrát chytli kvůli škole,pořád má pocit,že by to zvládl lépe než já a já mu nechci říct,že já nejsem ten,koho ze školy vyhodili. vítám petru,koukám,že to tady docela žije :-)
Odpovedať
dievčatá, tak ja sa vám musím pochváliť... dnes som mala obhajobu praktickej maturitnej skúšky a zvládla som to na jednotku ! ! ! ach, nemôžem stále tomu uveriť... :)
Odpovedať
Profilova fotka
super peti gratulujem
Odpovedať
Profilova fotka
peti,super,gratuluju taky
Odpovedať
peti, super, gratulujem :) este ustna a mas prazdniny, to zvladnes ;) juuuj ako by to bolo vcera co som zmaturovala a mala taky uzasny pocit ze mam na 4 mesiace pokoj od veskerej skoly :-) baby som zuuuufalaaaaa, od stvrtka nemam okuliare a vsetko mam tak brutalne rozmazane ze mam z toho akurat dobru migrenu...ale zajtra by uz mali byt hotove tak sa tesim :) menili mi sklicka bo som ich mala strasne doskrkane... mno a zajtra mam zapocet...myslite na mna prosim bo som sa vobec neucila skrz tie moje posahane oci tak snad sa mi ho podari nejak ukecat..... mno a idem uz spat.. uz aby bola nedla...tento tyzden je strasne na prd....vela roboty v skole aj v robote.... tak ahojte a pekny vecer zelam :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, tuším som práve dopísala bakalárku...snáď mi už nenapíše nijaké pripomienky...od zajtra sa začínam učiť na skúšky...papa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, smím se k vám přidat? Svatba mě už čeká téměř za měsíc, tak začínám trochu stresovat a potřebovala bych něco na odreagování, tak myslím, že pokec je ten nejlepší způsob :)
Odpovedať
Profilova fotka
Vlastně... je to přesně za měsíc... tak teď je to se mnou ještě horší! :-)
Odpovedať
Ahojte babulky :-) Tiez vas tu zanedbavam, raz za uhorsky rok podam piadi spravu a hajde prec 8-(. No Pluscenko bol fajn a co som necakala, ze som zuby zatinala, oci privierala - traja ludia sa tam rozhodli hompalat bez zaistenia cca 15-20 m nad ladom - 1 hadia zena a 1 krasokorculiarsky par. Aj ine zaujimavosti boli x-), len je to nadlhsie. Miska, Jani - nebojte, s priatelmi sa to utrasie a bude lepsie. Uvidite. :-) Peti - gratulujem k jednotke! A ako si sa toho bala ;-) Armvdd - ahoj, vitaj u nas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Marianko,jsem ráda,že se tu ukážeš.Na tu Pluscenkovu show jsem nesla nejak nikdy,co tu byl,videla jsem driv jenom neco v TV,docela dobrý.Já krasobruslení miluju,je to svým způsobem můj život,jen mě mrzí,že na to teď nemám tolik času.Dneska jsme měli supr přednášku s mým vedoucím bakalářky,on je fakt zlatej,tak budu koukat tu práci brzo dopsat,ať mám pokoj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby... inac, vitam vsetky nove vydajachtive zienky, ktore som este nevitala ;-) . nejako sa to tu rozrasta a ja nestiham reagovat. vcera som si kupila prilbu na bicykel 8-) , ale zistila som, ze bicykel asi nemam, lebo ten co som pouzivala je Jankovej sestry a chce ho predat...samozrejme mne, ale za 100€, co sa mi zda moc...musim zjednat lepsiu cenu... inac, vcera som si uvedomila, ze uz mam zapisane vsetky zapocty, to znamena, ze zacinaju skusky... :-o aaaaaaaaaaaa....bojim, bojim.... prva teraz v piatok, dalsia o tyzden vo stvrtok atd, atd... mam co robit, teda....dokopy ma caka 5skusok a potom este statnice...to bude brutalita... a vcera popri uceni som stihla vymysliet textik na svadobne oznamko....cize zaver: skuskove=na napady plodne obdobie :) zatial papa...idem sa ucit regionalnu politiku...uff
Odpovedať
Profilova fotka
he aj ja som 88 :D
Odpovedať
ahojte ja som 89 len v tej našej téme to akosi umrelo... :-( armvdd- neboj ja to mám za 3 týždne a zatiaľ som celkom nad vecou...ak sa môžeš spýtať prečo máte svadbu cez týždeň?
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, som vas prisla zase raz pozriet :-) vidim, ze sa tu pekne rozrastate, nas chodi len par skalnych :-D mne zacina zajtra skuskove, mam prvu, buduci tyzden mam toho nad dve hlavy- obhajobu SVOC a potom dve skusky po sebe, no a 25. maja statnice.... ostatne vsetko po starom, pomaly prerabame bytik, naozaj malo, lebo skola je teraz prvorada, a medzito sme stale v praci. Akurat mame male morcatko, aspon nejaka radost. Ako sa tu mavate, chodite sem este, prapovodne stalice? :-) Hned aj otazka na novu svadobcanku :-D Armvdd, tie obrucky co si si vybrala, z Invencie, mate ich objednane od Beema? My sme chceli od neho obrucky, ale este sme ich nevideli nazivo, z inej kolekcie ako ty.... Zamilovana, som videla, ze si zalozila temu o detoch... mate to nejako potvrdene, ked ten radikalny postoj? Moja kamaratka dostala papier od Dr. ze deti mat nikdy nebude, ze nie je sanca, tak vysadila HAK, ze teda naco , ked nemoze byt tehu, a hned druhy mesiac na nu doktor neveriacky kukal s otvorenou pusou, ze je tehotna :-)
Odpovedať
nie my máme len nejaké problémy, tak som sa chcela popýtať ako na to babeny prišli a tak...a dúfam, že to ani nebude také hraničné :-( dúfam že sa to všetko upraví :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zamilovana: Já jsem byla právě nad věcí doteď, no a už přišel ten čas, kdy se to láme do stresování :-) My jsme si datum vybírali tak nějak, jak se nám líbilo. Já jsem chtěla květen a můj nastávající 21., protože je to jeho šťastné a oblíbené číslo :-) tak nám z toho vyšel 21.květen a vlastně jsme ani nevěděli, co je to za den v týdnu. To jsme se dozvěděli až později. Ale zase nám to ušetřilo spoustu starostí. Tím, že je to čtvrtek. Máme svatbu v Gorlici na Vyšehradě a matrika si stanovila jediný termín, kdy tam bude oddávat, a to je zrovna ten náš, takže jsme měli štěstí ;-) charlize: Ahoj! :-) Invencie byla shodou okolností úplně první zlatnictví, který jsme kvůli snubákům navštívili, a to ještě hodně před svatbou a už jsme u něj zůstali :-) My bydlíme na Žižkově, takže to máme k p. Beemovi blízko, takže jsme je objednávali přímo u něj i si je tam pak vyzvedávali. Ale je fakt potřeba vidět je na živo, protože jsme měli ještě jeden tip na prstýnky. Na webu vypadaly super, no a když jsem je pak viděla doopravdy, tak se mě docela zklamaly :-( Ne, že by byly ošklivý, ale čekala jsem od nich víc... Zato, ty naše mě fakt nadchly ;-) Ale ty, co máš v albu od Invencie jsou tam krádný všechny :-) Já se Tě taky hned zeptám :-D taky se mi moc líbí ty sošky na dort... nevíš náhodou, kde by se daly sehnat?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?