Snúbenec nemá za čo poďakovať rodičom

Nevesty, máte takú situáciu ako my? Ja by som rada poďakovala pri stole mojim rodičom, sú pre mňa veľmi dôležití, vždy vo všetkom nám pomohli, no partner nemá za čo ďakovať tým svojim, nevyrastal v šťastnom detstve, nemá potrebu im verejne niečo hovoriť, bude rad keď niečo nevyvedu na svadbe. Ako to spraviť? Máme úplne vynechať poďakovanie?
Odpovedať
Jednoducho, nerob to priamo na oslave a bud pri odobierke alebo len tak v sukromi. Isto sa postretate aj tesne pred svadbou. Podla mna by to nevyzeralo dobre, ak by si pred vsetkymi dakovala svojim ty a on svojim nie
Odpovedať
@heluska254 nebude ani odobierka, stretneme sa v kostole. No to, že to vynecháme, mi prišlo najvhodnejšie riešenie, len mi to je ľúto
Odpovedať
Profilova fotka
@vemizo ked nebude odobierka tak to nechaj tak a svojim rodicom podakuj potom sukromne za vsetko
Odpovedať
podakujte v sukromi :) budes sa obliekat doma? ak ano tak normalne pred tym ako pojdete do kostola im za vsetko podakuj, ak chces daj nejaku pamiatku a ten den a hotovo. uz sa tym potom nezaoberajte. aby zbytocne potom nerobili nejake problemy na svadbe, ze jednym ste sa podakovali a jednym nie
Odpovedať
Profilova fotka
tak nech neďakujte, poďakujte obaja tvojím rodičom deň pred tým pekne doma, keď tam nebudú ostatní :)
Odpovedať
@vemizo môžeš ich pozvať na večeru, kúpiť im niečo na pamiatku a poďakovať im takouto formou
Odpovedať
@vemizo poďakuj večer pred svadbou. Už viac neviest vravelo, že to bol super nápad takto večer v súkromí...Nerozmaže sa make-up, keď s i s maminou poplačete atď...a isto nech Ti mamka pomôže obliekať sa, isto to pre ňu bude nezabudnuteľné :)
Odpovedať
Ďakujem vám veľmi pekne, ja som sa o tom rozprávala s mojou mamkou, ona ze ved na čo im ďakovať, že netreba :-) no ja viem, že oni vedia, že sme im vďační a teda aj im to dávame často najavo a aj ďakujeme vždy za všetko čo pre nás spravili a spravia, takže áno, dôležitejšie je prejavovať si vďaku bežne od srdca, nie len príhovorom na svadbe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vemizo velmi dobre ste sa rozhodli a velmi dobre to robite. treba byt vdacni kazdy den a nie len v den svadby. a preto sa uz netrap ako podakovat, ked dakujete stale.
Odpovedať
@vemizo tak mozno im len teda dajte nejake to srdiecko alebo co, ako prekvapenie este den pred tym alebo co a hotovo :) aspon tak symbolicky teda
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme mat odobierku a tam sa podakujeme rodicom a dame kvietok. No vy ked to mate takto, tak by som to neriesila a ty ked chces dat nieco svojim rodicom tak im to daj rano alebo den pred svadbou. Uvidis, ze to bude pre nich vela znamenat.
Odpovedať
@vemizo presne tak, dakovat kazdy den je viacej ako len vo svadobny den!!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?