Strie - existuje pomoc?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievcata, mam problem so striami. Este v puberte, ked som prudko rastla, sa mi urobili biele jazvicky na bokoch a zadku. V plavkach to ozaj nevyzera dobre... :-( Odvsadial ale pocuvam, ze sa s tym uz robit nic neda...teraz tu v UK bezi reklama na nejaky olej, ktory ma potlacit viditelnost jaziev a strii...asi ho skusim. Ak ma ale niekto pozitivnu skusenost s cimkolvek, co pomaha, ozvite sa... Urcite nebudem jedina, co oceni dobre rady. ;-) Vdaka
Odpovedať
1
8
9
Prevencia má určite zmysel - keď budete pokožku pravidelne natierať kvalitným krémom - ja odporúčam Bepanthen proti striám - bude vyživená, hydratovaná, pružná a teda nebude "praskať"
Odpovedať
Poznám baby čo sa natierali odušu a aj tak sa im spravili. Myslím si, že je to skôr o genetike . Ak ich máš mať tak ich mať aj budeš. Až sa už vytvorili treba sa o ne starať aby ti netmavli.. Nech sú adšej bledšie. Počula som, že ľuďom , ktorým dosť často kolíše váha sú na strie menej náchylnejší, v dôsledku toho , že sa im váha častejšie mení - majú vyššiu elesticitu. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@tixy asi ako vravis. Je to skor od genetickej vybave ako o prevencii. Niekomu sa spravia aj pri sebemensej zmene vahy a niekomu vobec. No je malo tych mamiciek, ktore maju taketo stastie. Ak sa uz ras srie spravia bez vacsieho kozmetickeho zakroku sa ich asi tazko da zbavit. Ja ich beriem tak, že k zenam jednoducho paria a pri drobcoch je to aj akasi spomienka. Rozhodne by sme sa za ne nemali hanbit ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@julova to je mile :-) :-N
Odpovedať
@rora ahoj keď sa môžem spýtať aký krém ti odporúčala kožná? Pretože ja mam tiež taky istý problem 😢
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
to sa ovplyvnit neda, bud ich dostanes alebo nie a stratit, no niekomu pomoze solarko a ina ich ma take tmave a nezbavi sa ich nikdy
Odpovedať
Profilova fotka
Jsou krémy na strie, docela pomáhájí, ale musíš si koupit kvalitnější :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 1 roku
Krém proti striám - http://hespac.com/stretch.htm Tento krem mam pocit je jediny co fakt zabral na strie....uz som mala velmi drahe pripravky...a vysledky nic moc....ale tento krem si neviem vynachvalit....vrelo odporucam....
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Ahojte babulky, mam velky problem so striami a som uz zufala. Vyskusala som kade-jake kremiky, ale vsetko bezuspesne 😐 Prednedavnom som citala, ze i kolagen pomala na strie. Nemate niektora skusenost s tym, ci to ozaj zabera? Velmi by ste mi pomohli, dakujem krasne 😉
Odpovedať
@kajka_majka kolagen uzivam uz nejake to obdobie, no nikdy som sa nejako nezameriavala na strie, kedze nastastie az tak vela ich nemam, na zadocku a na stehnach sa nejake najdu, ale pomenej 😄 moze ale byt, ze kolagen ich zmiernuje, aj ja som o tom citala, takze treba vyskusat 🙂 ked nevyskusas, tak nikdy nebudes vediet 😉
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@miladia to mas dobre, ze ich mas pomenej, len u mna sa to vobec neda povedat, ja ich mam veru pozehnane 😐 Asi nejakuňy veru vyskusam, za skusenie predsa nic nedam. A aky mas? Vies mi nejaky dobry poradit?
Odpovedať
Profilova fotka
ono netreba ratat ze uplne zmiznu ale skor tak vyblednu a mozno sa troska natiahnu, ale aj to je podla mna v tomto smere celkom fajn vysledok
Odpovedať
@kajka_majka rada ti poradim, teraz mam zeen collagen zlaty 🙂 on je aj ochuteny, takze sa mi velmi dobre pije 😉 ide o morsky kolagen a ostatne informacie najdes uz aj na internete alebo sa pytaj, co ta zaujima 🙂 @simonitta457 kazdy krocik je lepsi ako ziadny, no nie? 🙂 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@miladia dakujem ti, pozriem sa po nom 🙂 A obsahuje len cisto kolagen alebo este nieco?
Odpovedať
Vidite a ja by som mala taku otazku, ci je lepsi kolagen brat v tabletkovej forme alebo ten co je v prasku a zaraba sa z vodou. Velmi by som chcela s nejakym zacat, no som v tom lajk a neviem sa rozhodnut
Odpovedať
@kajka_majka este obsahuje aj kyselinu hyaluronovu, vitamin C a zinok. ak by si chcela len cisty kolagen, tak ten cierny je cisty. @petrana323 ahoj, podla mna je lepsi praskovy kolagen, ktory sa ti rozpusti vo vode a aj pre organizmus je menej zatazujuci a rychlejsie vstrebatelny.
Odpovedať
Profilova fotka
@miladia hm, tak ten zlaty je potom lepsi, ked obsahuje aj vitamin C a ine zlozky. Uz som sa rozhodla, ako prvy vyskusam ten a mozno potom ten cierny. Ved to sa moze kombinovat, ci??
Odpovedať
@kajka_majka jasne, ze sa kolagen moze kombinovat. to nie su ziadne antibiotika, ze by sa nemohli, neboj nic 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@miladia idem ti sice po dlhsom case ale predsa napisat, ze jedno balenie kolagenu od zeen som uz vyuzivala a prednedavnom som si objednala druhe, lebo mi velmo vyhovuje, je perfektny! Dakujem ti moc krat, ze si mi ho poradila!
Odpovedať
1
8
9
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?