Váš názor na šaty pre svedkyňu

Ahojte Hodia sa podľa vás tieto šaty pre svedkyňu na malú svadbu v katolíckom kostole? Vek aj postavu na ne mám 🙂 Ďakujem za názory.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj sú pekné ale do kostola určite nie. Tam by mali byť zahalené plecia. A tieto šaty teda nevyzerajú že by sa na ne dalo dať sako. Jedine ak s nejakou šatkou.
Odpovedať
Profilova fotka
Sú krásne, ale na katolícky sobáš príliš vyzývavé. Ale môžeš si počas sobáša dať nejakú šatku, či bolerko, inak proti im nemám čo vytknúť.
Odpovedať
Profilova fotka
myslim si, ze su uplne v poriadku. rukavy vyzeraju, ze sa daju dat aj vyssie, co by mozno bolo na obrad fajn a potom si ich mozes spustit hentak nizsie
Odpovedať
nepovedala by som , ze su nejake vyzyvave, jedine co by mohlo fakt vadit su tie hole ramena no ako tu pisala kocka vyssie daju sa na tu chvilu podvihnut
Odpovedať
Podla mojho vkusu tie saty nie su, za mna ani na malu svadbu na radnici..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, naša/moja svedkyňa mala normálne šaty na ramienka dokonca s výstrihom a nikomu to nevadilo. Svadba bola v kostole. Išlo o to že ona sa cítila pohodlne, a nesprávala sa tak, aby niekoho s tym pobúrila, takže námietky tiež neboli žiadne . Za mňa, keby mám na to vek a postavu, by som si ich kľudne dala, aj keď teda tie rukávy sa mi moc nepáčia 😄 keď si vezmeš že veľa svadobných šiat nemá ani rukávy, ani ramienka, a nikto z toho vedu nerobí ...
Odpovedať
Profilova fotka
nemyslím si, že by sa z toho v tejto dobe robilo nejaké haló. ja som bola na mnohých svadbách, kde mali ženy a aj svedkyne takéto šaty a nepostrehla som, že by s tým mali niekde problém
Odpovedať
Krasne su tie saty a vobec by som sa ich teda nebala. Nie su podla mna vobec vyzyvave a ani nevhodne
Odpovedať
Ďakukem všetkým za reakcie. Nakoniec som sa rozhodla, že si ich vezmem.
Odpovedať
podla mna si spravila dobre. pacia sa ti a na svadbu sa aj podla mna hodia. tak nech sa v nich aj dobre citis
Odpovedať
Profilova fotka
super som rada ze si sa od nich nenechala odradit
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?