Výstava svadba 2011 - Košice. Kto sa chystá?

7. mar 2011660
  • My dufame ze sa nam podari vybrat obrucky, aj ked este stale vahame ci vybrat z ponuky alebo si dat spravit podla predlohy.. a inak co sa toho baabtka tyka..ja verim, ze tak od teraz do roka a do dna uz zacneme na nom pracovat 😃

• Ahojky baby, kedy a kde bude ta vystava v KE, nemate nejaky link alebo nejake info. Hladam, hladam na nete a nejak sa mi nedari, stale mi najde len BA. Dakujem.

• @sonatka  ahoj, tak vystava bude 6. marca 2011 v hoteli Hilton v KE, trvat budem tusim od 8.00 - 18.00 🙂

• Sponzor fóra
  • @tanicta  ahoj, dakujem pekne. Tak sa vidime na vystave, uz teraz sa tesim. 😉

• @tanicta   nevies mui poradit? plati sa tam aj nejake stupne? alebo to len tak pridem a obzeram?? 😕

• myslim ze sa neplati nic...aspon na inych vystavach som nikdy neplatila

• ja som bola minulý rok na výstave v KE a platilo sa na osobu myslím 2 eura alebo 2,50...neviem presne...viem, že sme pri vstupe nechali do 5 eur za oboch...to bol lístok bez tomboly..

• to faaakt??? no teda to vidim prvyraz...no co uz naskrabeme

• nemáte niektorá webovú stránku tejto výstavy? lebo kdekoľvek som to hľadala na nete, tak som to nikde nevedela nájsť... 😒 vopred vďaka 😉

• @mijenka  ja som sice vydata,ale idem na vystavu s buducou svagrinkou.......brat sa mi zeni 😃

ceremoni

• ďakujem veľmi pekne, kamilecka 😉 tak sa tam "možno" uvidíme 😃

• Ahojte, neviete nahodou ci si treba listky kupit vopred a kde?

• @domcii  predminuly rok to bolo tak, ze si prisla, zaplatila 2Eura a bolo. listky boli zlosovatelne a ceny v tombole boli celkom dobre.

• Idem na vystavu opät, i ked po minule roky som bola sklamana...Teraz sa nas to tyka uz viac, kedze svadba je tento rok..Som zvedava na obrucky a svadobne oznamenia

• @petrikazuzka  tiez ideme na obrucky..som zvedava... oznamenia sme si robili doma a su krasne

• Sponzor fóra
  • ahojte buduce nevesty 🙂 ja sa na taku akciu chystam s mojim drahym po prvykrat a velmi sa nato tesim ani som nevedela ze tam sa da aj nieco kupit tak uz teraz sa neviem dockat 🙂 prijemne nakupovanie

• treba sa tam aj prihlasit lebo som si klikla na tu stranku a tam pise ze treba poslat zavaznu prihlasku ale len do 6 februara co je natom pravdy?? 😞

• @stastni  ahojte,
    to vazne treba kupovat listky dopredu? dufam, ze nie... ja sa tam tiez chystam rovno prist kupit vstupenku na mieste a hotovka 🙂

• @stastni  Prihlasku, ale hadam pre firmy, co chvu vystavovat, nie?? Nikdy som nepocula zeby zakaznici posielali objednavky

• @stastni  
    prihlaska je len pre vystavujuce firmy, listky sa minuly rok nedali kupit vopred, len na mieste.

• vdaka za odpoved 🙂 tesim sa 🙂

• ake je vstupne?

• @helsey  vstupné sú tri eurá 🙂 Idem prvýkrát a veľmi sa teším!

• @konvalinka9  dakujem

• Juchuuu aj ja tam idééém 😃

• Neviete mi náhodou povedat tie čo ste už boli či si to tam mozem
    zobrat fotak a fotit

• @katie116  no to by aj mňa zaujímalo..... ale ja si myslim že áno...my tiež chceme vziať.... 🙂

• aj ja si myslím, že fotiť sa dá...nakoľko už bolo kopec výstav, čo sa týka svadby a čo som si všimla, budúce nevestičky si tam skúšali šaty a potom ich sem nahodili...čiže z toho mi vyplýva jediné...áno dá sa 🙂

• fňuk 😞 ja to tohto roku nestíham lebo som mimo SR...taká smola, už som bola dvakrát a teraz keď sa ja idem vydávať tak akurát to nestíham...tak foťte foťte foťte 🙂 budem rada ak potom napíšete ako bolo...

• chcem sa opytat, co si myslite, ozaj sa tam budu dat objednat obrucky s nejakou zlavou? Pozerala som tombolu a tam zlatnictvo lux ponuka v tombole zlavu 20% na obrucky. Tak ako v tombole som ozaj cakala, ze 50% zlavu ak nie rovno obrucky s ich vyberom zdarma...A aku akciu potom daju nam, ked do tomboly dali 20%? To len moje spekulacie...lebo ozaj verim, ze tam si objedname obrucky aj svadobne oznamenia.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém