Word alebo veľa oslnivých radostných dám

17. dec 200866290
  • a mi dnes tak omrzaju ruky 😠 😠 😠 sa tu 4 dni nekurilo a je tu fakt kosa 😒 no vonku je prijemnejsie nez tu v kancli 😬

• aj mne je zimka 😞 😐

• v nedeľu sme boli u babky a došiel aj brat s babätenkom 😵 zas som sa od nej nevedela odlepiť...zakaždým je väčšia a krajšia 😉 🙂

• Sponzor fóra
  • včera sme sa zas pustili do Spišskej cez Jahodnú k manželíkovej babke...akurát cez tú kalamitu,neviem či si to videla v telke...

• nie nie nevidela

• idem tak na 10 min mimo kancla, potom sa ohlasim 🙂

• ahojte
    tak ako vykupkane
    ja nie mi sme zdrhli na hrad modry kamen
    ale malo bolo toho sviatku malo 😞

• aj mne bolo malo volna 😢 😃

• aj mne 😞 človek si vôbec neoddýchol... 😐

• padá sniežik bielučký 😉 😎

• aj vy ste mali zasnežené sviatky? 🤔 na Spiši bolo viac snehu ako na Vianoce 😬

• co ??? 😕
    u vas snezi

• viem volali svokrovci a uz dva dni nemaju elektriku
    to je co

• aj u nas snezilo, to piatkove rano bolo ja na vianoce 😃 😃 😃

• áno...včera sme tam boli...môj brat je hasič,tak sme sa dokonca stretli na ceste,pretože boli privolaní hasiči aj z Košíc... 😴 po ceste aby toho nemali málo,tak ešte zrezávali popadané stromy... 😒 😐

• Sponzor fóra
  • som sa smiala,qietocek či sa ľudia v kostole nepomýlia a nezačnú spievať Tichú noc 😬 😴 😛 😃

• a kde máme ostatné žienky? 🤔

• sis este zrejme dovolenkuje 🙂

• a mirka 🤔 neviem mozno ma dovcu alebo koooooooooopec roboty 😛

• ja chcem ist domov vobec sa mi tu nechce byt 😞

• ahaaa... 😬

• no tak pomaly idem na poradu 😐 😦

• som zvedavá čo sa bude riešiť 😒

• boli ste už na obedíku?ja som teraz došla z porady...

• jj ja som sa prave vratila z obedika 🙂

• čo si mala dobrého? 🙂

• aspik a pecivo

• a ako Ti ide robotka? 🙂

• da sa 🙂 pokial ide o kvantitu uz je dobre 😃 😃 😃

len kolegyna mi vo stvrtok doniesla taku tabulku /statisticky urad ci kto to od nas chce/ ze pozri sa na to , tak som sa pozrela a dala do poradia a dnes hundre ze som jej to este nedala 😬 😛 tak sa idem na to mrknut na to

• hmmm...inak,budem tu do konca týždňa...zajtra máme to školenie,vo štvrtok asi niekam zbehneme s námestníkom a v piatok idem na nejakú zdravotnú prehliadku...neviem čo je to za haluz,ale aspoň zbehne čas 😬 😛 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém