Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
Profilova fotka
a mi dnes tak omrzaju ruky ]-( ]-( ]-( sa tu 4 dni nekurilo a je tu fakt kosa :-S no vonku je prijemnejsie nez tu v kancli :-N
Odpovedať
aj mne je zimka :-( :-|
Odpovedať
v nedeľu sme boli u babky a došiel aj brat s babätenkom x-) zas som sa od nej nevedela odlepiť...zakaždým je väčšia a krajšia ;-) :-)
Odpovedať
včera sme sa zas pustili do Spišskej cez Jahodnú k manželíkovej babke...akurát cez tú kalamitu,neviem či si to videla v telke...
Odpovedať
Profilova fotka
nie nie nevidela
Odpovedať
Profilova fotka
idem tak na 10 min mimo kancla, potom sa ohlasim :-)
Odpovedať
ahojte tak ako vykupkane ja nie mi sme zdrhli na hrad modry kamen ale malo bolo toho sviatku malo :-(
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne bolo malo volna ;-( :-D
Odpovedať
aj mne :-( človek si vôbec neoddýchol... :-|
Odpovedať
padá sniežik bielučký ;-) 8-)
Odpovedať
aj vy ste mali zasnežené sviatky? =-) na Spiši bolo viac snehu ako na Vianoce :-N
Odpovedať
co ??? :-. u vas snezi
Odpovedať
Článok sa načítava...
viem volali svokrovci a uz dva dni nemaju elektriku to je co
Odpovedať
Profilova fotka
aj u nas snezilo, to piatkove rano bolo ja na vianoce :-D :-D :-D
Odpovedať
áno...včera sme tam boli...môj brat je hasič,tak sme sa dokonca stretli na ceste,pretože boli privolaní hasiči aj z Košíc... |-| po ceste aby toho nemali málo,tak ešte zrezávali popadané stromy... :-S :-|
Odpovedať
som sa smiala,qietocek či sa ľudia v kostole nepomýlia a nezačnú spievať Tichú noc :-N |-| :-p :-D
Odpovedať
a kde máme ostatné žienky? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
sis este zrejme dovolenkuje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a mirka =-) neviem mozno ma dovcu alebo koooooooooopec roboty :-p
Odpovedať
ja chcem ist domov vobec sa mi tu nechce byt :-(
Odpovedať
ahaaa... :-N
Odpovedať
no tak pomaly idem na poradu :-| 8-(
Odpovedať
som zvedavá čo sa bude riešiť :-S
Odpovedať
boli ste už na obedíku?ja som teraz došla z porady...
Odpovedať
Profilova fotka
jj ja som sa prave vratila z obedika :-)
Odpovedať
čo si mala dobrého? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aspik a pecivo
Odpovedať
a ako Ti ide robotka? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
da sa :-) pokial ide o kvantitu uz je dobre :-D :-D :-D len kolegyna mi vo stvrtok doniesla taku tabulku /statisticky urad ci kto to od nas chce/ ze pozri sa na to , tak som sa pozrela a dala do poradia a dnes hundre ze som jej to este nedala :-N :-p tak sa idem na to mrknut na to
Odpovedať
hmmm...inak,budem tu do konca týždňa...zajtra máme to školenie,vo štvrtok asi niekam zbehneme s námestníkom a v piatok idem na nejakú zdravotnú prehliadku...neviem čo je to za haluz,ale aspoň zbehne čas :-N :-p :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?