Obnovenie sľubu a oslava na 10. výročie svadby

Ahojte, chcela by som sa opýtať na váš názor, alebo skúsenosť (pokiaľ to už niektorá z vás absolvovala) na obnovu manželských sľubov na niektoré výročie svadby (napr. na 10. výročie), vo forme nejakého obradu v kostole a oslavy, niečo ako na svadbe ale v menšom prevedení. Čo si o tom myslíte, resp. robieva sa to, plánujete to? Vďaka za názory
Odpovedať
no tak kedze u mna je svadba este v nedohladne ale taketo nieco sa mi tak velmi paci ze az 🙂 je to pekne gesto, take romanticke 🙂
Odpovedať
gesto je to krasne, len neviem, ci sa nieco take v kostole da, to asi zalezi aj od toho, ci ste mali svadbu v kostole alebo nie
Odpovedať
@pivonka17 ak sa nemýlim, tak obnova sľubov sa dá realizovať iba symbolicky (tj. nie v kostole).
Odpovedať
Profilova fotka
@dkl mne sa to tak tiez zda, ze to v kostoloch nerobia, no pre istotu sa treba ist opytat. za to clovek predsa nic neda
Odpovedať
Raz som bola na takomto obnovení sľubov, no bolo to čisto len také neformálne. Aj pán čo to všetko čítal bol len ich známy. No musím povedať, že to malo proste svoje čaro
Odpovedať
Skusim to prezistit. Niektora z vas to neplanuje tiez?🙂
Odpovedať
@hluzina ja som si tiez myslela, ze sa tieto obnovy robia len na takej neformalnej baze
Odpovedať
Profilova fotka
@molisia noooo tak to aj ja ale ako ved ani tak by to nemuselo byt zle. Aspon sa clovek nemusi trapit nijakymi tlacivami a potrebami ohlasovat a jedno s druhym
Odpovedať
Profilova fotka
@darinita55 Áno dá sa to, manželia si pravidelne obnovujú svoje sľuby v deň, keď je Sviatok svätej rodiny, ale i súkromne, ak manželia chcú obnoviť si sľuby. Požiadajú kňaza vo svojej farnosti a a obnovia si sľuby. My v júli budeme spolu 5 rokov, každý deň si obnovujeme to, čo sme si sľúbili pred oltárom, ale obnova sľubov je možná aj doma a to tak, že sa budete zdokonaľovať v manželstve, upevňovať svoju lásku, dôveru, odpustiť si navzájom a to je to obnovovanie, že chcete byť lepšími a dokonalejšími manželmi, či manželkami.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?