Výročné fotenie v novembri

Profilova fotka
Ahojte, je tu niekto, kto mal predsvadobné alebo výročné fotenie v novembri? Nám vychádza na tento mesiac výročie a ja som si uvedomila, aký je to na nič mesiac, sneh ešte nebude a fotenie v exteriéri bude asi tiež dosť o ničom. A tak strašne by som chcela výročné foto. Preto sondujem, ako to riešili ostatní (ak sa niekto taký nájde). Fotenie v interiéri ma moc neláka. Díky
Odpovedať
@lucuska11 Mne by sa páčili také fotky,sychravé,niečo na štýl cesta cez hustý les,alebo na okraji lesa,možno rekvizity nejaké lampáše so sviečkami(kontrast šero-tma) alebo oblečenie/doplnky výraznej farby-oživí to tajomné fotky:) Les je krásny v každom mesiaci,na Záhorí sú také alebo Malé Karpaty...
Odpovedať
Profilova fotka
@sabina255 dakujem za napad :) celkom si viem predstaviť, ze mam na sebe nieco zlte alebo cervene a ten les...
Odpovedať
@lucuska11 ved to sikovny fotograf sa vyhra s kontrastami,svetlom,za "rande" fotenia maju dobre sumy,keby vam aj prsalo tak nejake priesvitne alebo naopak vyrazne farebne dazdniky...keby si zajednate zac.novembra este je na zemi popadane zlte listie,tmave pozadie,ty zlta capica a cierne topanky,da sa s tym pekne vyhrat..
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?