Ako rozmiestniť stoly pre 150 hostí?

Prosím poradte mi ako mám rozmiestnit stoly pre zhruba 150 hosti???Svadba bude v kulturnom dome a vraj sa tam zmestia.vdaka
Odpovedať
toto je tazka otazka, nevieme aky velky je kulturak, ake stoly su k dispozicii..ani aky velky parket ostane pri roznych kreaciach stolov... kde budu bufetove stoly kde kvety kde dary ci hudba... treba si to nacrtnut, v kompe alebo rukou.. my napriklad usadzame hosti za stoly po 8 ludi..lebo mne sa "T"cka a "U"cka proste nepacia.. ale netusim ci by ste ich tam tak napchali
Odpovedať
Kulturak je taky stredne velký.A čo sa týka kvetov a tôrt tak to máme s drahým vyriešené nakoľko sme obaja alergici na všetky kvety tak tie budu pekne umiestene vo vazach na stole na vstupnej chodbe spolu s tortickami aspon sa na nich nebude prášit v sále.Rozmýšlala so aj nad usadzovaním do stromceka a pekne mladých druzbov a družičky usadit spolu za jeden dlhý stol pred podium.Čo sa týka stolov tak ich tam maju dvojake :jedny su mensie zmestia sa zan 4 a druhýt yp stolov je dlhsi pre 6 ludi no vraveli mi ze ak ich spojim hravo sa mi za stoly pomestia 10 a 14 hostia.Pomaličky lutujem že máme obaja taku velku rodinu.Závidím jedinácikom
Odpovedať
Profilova fotka
@dandy26 nejde o to, ze mate obaja velku rodinu, ide o vyber ludi, ktorych pozyvate...150 ludi sa mi zda celkom dost, to su urcite aj bratranci, sesternice, ze?
Odpovedať
ano su tam aj bratranci a sesternice ale podla mna by bolo drze ak by sme v jednej rodine pozvali len rodicov a ich deti nie ked byvaju snimi .a to sa ti nahromadi.Snazime sa to okresat no myslim pod 130 sa nedostaneme nijako.Do kulturaku sa pomestia bude aj miesta dostatok na zabavu len ako tie stoly ulozit
Odpovedať
Profilova fotka
@dandy26 nemyslim si, ze je to drze..proste pozves iba tety a ujov a hotovo...u nas to tiez tak chodi, a nikto sa zatial nestazoval...myslim, ze oni by to vsetci pochopili....
Odpovedať
Poisonblu nepochopili by to na vychode urcite nie.Tam ak nepozves aj ich deti tak by neprisli ani ujovia a tety hoc pre mna by to bolo len vyhodou no mojim rodicom by puklo od zialu srdce a to im urobit nemozem
Odpovedať
@dandy26 no tak toto pozývanie na svadbu poznám, zažila som to na vlastnej koži ;-) My sme to vyriešili tak, že sme urobili klasické sedenie do "E"čka a pekne som ich podelila k jednému stolu tety a ujov a k druhému bratrancov a sesternice. Pôvodne som chcela okrúhle stoly, ale musela som sa ich vzdať, nakoľko sme mali teplé bufety a nápojové stoly a tie zaberú tiež určitý priestor. A ako to chodí na východe - jedlo môže byť neviem aké fajnové, ale keď ľudia nemajú kde tancovať, tak je svadba zlá - niektorých predstáv som sa musela vzdať.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?