Hlavný stôl bez rodičov

Profilova fotka
Ahojte, mám problém s rodičmi a už mi to ide pekne na nervy, tak sa opýtam Vás. Svadba je 1.8. Tak sme začali riešiť zasadací poriadok. Vybrali sme so sedenie tak, že my budeme na pódiu a hostia oproti nám dolu do "U". S tým, že pri nás budú sedieť naši svedkovia. Z mojej strany brat s priateľkou (brat je svedok) z priateľovej jeho ujo a malá sestra (ujo je svedok a nemá manželku). Priateľ prišiel pred pár rokmi o oboch rodičov, moji sú rozvedení a otec má novú priateľku. Je to podľa Vás až také nehorázne, že si nechcem pri seba posadiť rodičov?
Odpovedať
Ahoj, viem ze an SVK je to takto zauzivane, ze pri halvnom stole sedia mladomanzelia s rodicmi. Ale bola som na svadbe kde pri novomanzeloch sedeli svedkovia spolu aj s partnermi a poviem ti mne osobne to bolo aj jedno a myslim ze sa nad tym ani nikto nepozastavil. Pokial ide o to, ze mas s rodicmi urcity problem a jeho rodicia uz nie su medzi nami tak urob ako chces. Hoci si myslim, ze u teba je to taky mix vsetkeho aj svedkovia, aj ujo aj sestra. Skus porozmyslat ci by nebolo tiez fajn ze za hlavnym stolom by ste boli iba vy dvaja a tym by si to mala aj vyriesene. 🙂 Vela stastia pri planovani
Odpovedať
Profilova fotka
My asi tiez budeme len dvaja, rodicia na oboch stranach su rozvedeni a maju novych partnerov. Svedkovia zas budu mat deti tak tych nechame nech sedia spolu. Ak sa to niekomu nepaci, mozu sa spytat mojich rodicov preco sa neznesu 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Podla mna to je uplne jedno, hlavne aby si ty bola pokojna a aby si nemusela riesit konflikty medzi tvojimi rodicmi, dajte si tam presne svedkov 🙂 a v podstate pri stoje ja som bola iba pocas jedenia a celu svadbu viac menej nikto nesedel kde mal ale bud tancoval alebo siel kade tade za kamosmi ku stolom
Odpovedať
Meli jsme to podobne, nasi rozvedeni a s novymi partnery, od manzela jen tatinek, ale na voziku a s osetrovatelkou. Nakonec jsem vedle nas dala svedky s partnery, rodice sedeli na podobne cestnych mistech v tech uckovych nohavicich a super.Behem jidla jsme mohli doladit organizacni veci se svedky,rodice si meli taky s kym povidat.. Odpoledne za mnou byl stryc,ze by ho vubec nenapadlo resit zasedaci poradek takto,ze to nikdy nevidel,ale moc se mu to libi,ze nejsou zadni rodice vic nebo min privilegovani.. takze i "starsi" generace pochopila a libilo se jim to 🙂 Sami bychom tam sedet nechteli,takto se pozornost rozmelnila i na svedky 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?