Hlavný stôl bez snúbencových rodičov

Ahojte, prosím Vás, viete mi poradiť, ako spraviť hlavný stôl, keďže snúbencovi rodičia už nežijú? čiže my dvaja, moji rodičia a z jeho strany ja by som chcela brata /čo bude aj svedok/ a jeho manželku. Mohlo by to tak byť? len neviem, či oni budú chcieť sedieť za hlavným stolom. A krstných z oboch strán dáme normálne už za okrúhle. Riešili ste niektorá takúto situáciu? dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja myslim, ze to tak bude uplne v pohode... ved hlavne je, ako to chcete vy a je uplne nepodstatne, co si myslia ostatni... my tiez nebudeme mat rodicov za hlavnym stolom, lebo moji rodicia su rozvedeni a kazdy maju uz novu polovicku... takze za hlavnym stolom budeme len my s muzom a nasimi 3omi detickami :)
Odpovedať
Profilova fotka
Jasne ze to tak moze byt. Moze to byt aj tak, ze budete za hlavnym stolom len Vy dvaja, a hosti posadite za okruhle. Moze to byt akokolvek VY DVAJA chcete
Odpovedať
tiez by som to tak urobila...my sme mali miesto ockov za hlavnym stolom bratov ktori boli aj nasimi svedkami...
Odpovedať
my sme mali za hlavnym stolom z jednej strany manzelovych rodicov a z mojej strany oboch svedkov, kedze moji rodicia su rozvedeni a chceli radsej sediet pri svojich partneroch mimo hlavneho stola.
Odpovedať
a muzikanti sedia sami alebo ich môžem dať s fotografkou, kameramanom, šoferom?
Odpovedať
@stefinka49 ak sa zmestia kľudne môžu byť s ostatnými profesionálmi za jedným stolom
Odpovedať
Boli sme na svadbe kde nebol hlavny stol. Novomanželia sedeli s najbližšími za okrúhlym stolom. Aj tak za tym stolom sedi sa len pri večeri a potom uz kde tade :)
Odpovedať
Profilova fotka
Taktiez si myslim, ze by to tak mohlo byt ak to teda bude im vyhovovat. Treba sa ich spytat a budes mudrejsia :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@stefinka49 samozrejme, ze to tak moze byt ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@stefinka49 mas dobry napad a chces spravit pekne gesto aby mal tvoj drahy taktiez pri sebe ludi, ktory su mu najblizsi ale treba sa v prvom rade spytat hlavne nich, ci s tym budu suhlasit
Odpovedať
Profilova fotka
spýtajte sa ich či im to nevadí a ak by náhodou nechceli tak môžete ešte sedieť aj tak, že z jednej strany tvoja mamina a z druhej strany tvoj ocino :)
Odpovedať
Profilova fotka
@stefinka49 podla mna je v takychto a podobnych pripadoch najlepsie sediet len sami dvaja za stolom. potom odpadaju obavy typu ci to niekomu bude vadit, alebo ci sa bude citit niekto neprijemne a pod. my tiez budeme sediet len sami dvaja. a presne jak pisu dievcence, je to len kvoli veceri, potom si kazdy sadne, kam chce :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
je pekne, ze tam chces niekoho usadit ale tiez sa mi viacej paci, ked uz chybaju rodicia bud z jednej alebo druhej strany ked sedia mladomanzelia sami
Odpovedať
Profilova fotka
myslím si, že si to vymyslela s tým jeho bratom veľmi dobre. patrí sa aby na jeho strane tiež niekto sedel a brat bude asi najsprávnejšou voľbou, keďže to je jeho najbližšia rodina. nebolo by podľa mňa vhodné, aby tam na svojej strane nemal nikoho
Odpovedať
Profilova fotka
@stefinka49 a preco by nechceli? ved to je pekne, kedze uz ich rodicia neziju a isto by si to tak aj oni priali, aby jeho brat bol hned po jeho boku!
Odpovedať
Profilova fotka
aj kamaratka to takto presne isto mala, kedze nema rodicov tak za hlavnym stolom s nou sedela jej sestra s partnerom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@stefinka49 my sme sedeli za hlavnym stolom len s mojimi rodicmi..nevidim v tom vobec ziadny problem.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahoj, vôbec neviem, načo si robíte takéto starosti baby, je to Vaša svadba a kde koho usadíte tam bude :-) Ale chápem, moji rodičia tiež už nežijú, budú usadení priateľovi rodičia, priateľ, ja a na mojej strane by mohol byť môj brat s manželkou, ale nakoľko ma bude moja teta viesť k oltáru, usadím si ju vedľa seba. Ak ma neuprosí aby bola za iným stolom lebo sa jej tam moc nechce :-D
Odpovedať
A inak sa priklaňam k nevestám, že si myslím, že by nebolo pekné nechať ženíchovu alebo nevestinu stranu prázdnu, len preto, že rodičia už bohužiaľ nežijú. Určite by tam mala sedieť najbližšia osoba či už brat, teta, alebo niekto iný ..
Odpovedať
ja uz bohuzial nemam ocinka, tak za hlavnym stolo bude sediet moja mamina s bratom. chcem tam mat najblizsiu rodinu a preto som to zvolila takto.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?