Kto si sadne vedľa nevesty keď už nemá rodičov?

Zdravím všetkých, mám takú situáciu s ktorou som sa ešte nestretla. Nemám už rodičov a neviem koho mám usadiť na ich miesto pri svadobnom stole. K oltáru by som chcela aby ma viedol brat no neviem či ho potom mám usadiť aj k stolu alebo ako. Má manželku a dve deti 11 a 9 ročné. Stala sa niekomu podobná situácia? Za odpovede ďakujem.
Odpovedať
@pavla2301 ešte som zabudla dodať že máme hlavný stôl kde sme my dvaja a rodičia na jednej strane a na druhej a zvyšok hostí sedí za okrúhlymi stolmi pred nami.
Odpovedať
Na pravo novomanželia s rodičmi
Odpovedať
@pavla2301 ak máš iba tohoto jedného brata, tak by som ho aj s rodinou posadila k sebe, je to tvoja najbližšia rodina.
Odpovedať
@maslenka mám ešte sestru tá má manžela a tri malé deti
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som to riešila tak, že by sme sedeli len my s manželom za jedným stolom. Svokrovcov by som dala k niekomu sadnúť. Alebo brata, keby si mala len jeho, ale keďže máš ešte sestru, tak aby sa necítila ukrivdená, že brat je niečo “viac”.
Odpovedať
Podobnu situáciu som zažila, ženích nemal na svadbe rodičov, tak nevestina mama sedela pri ženíchovy, a otec pri neveste. Takže 4 boli pri hlavnom stole.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som v tomto prípade usadila k hlavnému stolu len novomanželov. Dať tam brata so ženou by mohlo byť pre sestru zvláštny pocit, keďže ona ti je predsa len rodila a bratova žena, ktorá by tam sedela nie. Ja mám rozvedených rodičov, mama má druhého muža, za hlavným stolom preto budeme len my dvaja... Ten hlavný stôl v sále vám určite môžu urobiť aj menší podľa potreby 🙂
Odpovedať
@pavla2301 v tom prípade len vy dvaja - mladomanželia a rodičia ženícha.
Odpovedať
Ďakujem za rady. 🙂
Odpovedať
ja by som mozno jeho rodicov rozdelila a svokru alebo svokra by som si posadila vedla seba, aby to teda aj nejak vyzeralo a nemala si na svojej strane proste prazdno
Odpovedať
@molisia to je inak fajn napad a podla mna by to aj na fotkach vyzeralo fajn. skusila by som im navrhnut, ci by s tym aj oni suhlasili
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?