Kde kúpiť svadobné obrúčky - odporúčania

Ahojte, poraďte mi prosím, kde kúpiť svadobné obrúčky... najmä servis, aby bol spoľahlvý. Som z Nitry, ale na tom nezáleží... Vďaka ;-)
Odpovedať
Určite odporúčam BISAKU. Precízna práca a priaznivé ceny. Mám od nich zásnubný a aj obrúčky. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@rominka4 Dobrý deň prajem, kontaktujte nás prosím, sídlime v Nitre a budeme radi, ak nás poctite svojou návštevou a inšpirujete sa našou ponukou ručne vyrobených certifikovaných svadobných obrúčok, a možnosťou vyhotoviť prstienky presne podľa Vašich predstáv. Odporúčania a hotové šperky nájdete na našom facebooku. E-shop na webe.
Odpovedať
@diamantis Dobry den,dakujem velmi pekne, vobec som o Vas nevedela, urcite Vas navstivime
Odpovedať
@paulinkaf dakujem pekne za tip :) maju aj niekde kamenny obchod ?
Odpovedať
Dobrý deň, my sme kupovali obrúčky v Topoľčanoch - zlatníctvo Adam a boli sme veľmi spokojní. Nám sa obrúčky v obchodoch nepáčili, chceli sme niečo iné, vlastné a tak sme prišli s predlohou - jednalo sa o ručný gravír, ja som chcela ešte do svojej obrúčky kamienok - zirkón a môžem povedať za nás oboch, že sme boli nadmieru spokojní. Aj cenovo aj práca je skvelá, vedia vyrobiť naozaj všetko :)
Odpovedať
@jarka_stotka super, dakujem za tip :)
Odpovedať
@rominka4 áno v Bratislave námestí SNP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@rominka4 v Nitre Zana Gold... V galérii... Kvôli vianocnemu obdobiu nám meškali 1,5 týždňa, avšak sú kvalitné, nemáme žiadne škrabance ani nič... Cena tiež výhodná a gravírovanie bolo v cene
Odpovedať
@jakubcinova Dakujem za tip :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, my máme obrúčky od PANAKS, sme veľmi spokojní.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?