Skúsenosti so zlatníkom

Profilova fotka
Ahojte baby, odporučili by ste mi prosím zlatníctvo pre výrobu obrúčok? Má tú niekto skúsenosti so www.zlatnictvo-sperkovnica.sk? Ďakujem vopred za skúsenosti a inšpirácie.
Odpovedať
Ja osobne by som odporúčila toto https://ikamea.sk/collections/svadobn... 🙂 veľa známych si tam dali spraviť obrúčky a boli spokojný 🙂 je to taká "rodinná firma" a majú podla mna pekn=e aj svadobné prstene alebo iné šperky
Odpovedať
Ahojte dámy, rada by som sa podelila o moju príjemnú skúsenosť v zlatníctve EGNE. Snubný prsteň aj obrúčky máme máme z predajne Egne v Bratislave a boli sme milo prekvapení. Veľmi oceňujem vlastnú výrobu šperkov na mieru a DOŽIVOTNÝ SERVIS ZADARMO!!!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
ak mozem poradit, ja mam sice zatial spraveny len snubny prsten a bola som velmi milo prekvapena ked som zistila ako si moj buduci manzel dal na vybere zalezat. ked uz bolo po celom tom utajovani ziadosti o ruku, mamina mi hovorila ze sa s nou radil,pretoze si nasi davali robit nove obrucky na mieru - k obnove manzelskeho slubu. davali si robit v 3D Zlatnictve a tak ako ich obrucky tak aj moj snubak je naozaj kvalitny a do detailov premysleny. co je este vyhodou, ze nasi si vlastne dali stare zlato roztavit a nasledne im to odpocitali z ceny :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?