Snubný prsteň nosenie

baby, konečne som dostala svoj snubáčik a normálne sa bojím, či ho môžem nosiť non-stop :-D nosievate ho stále na ruke? umývate s ním aj riady, kúpete sa s ním, proste ho máte stále na ruke alebo si ho hneď po príchode domov skladáte? mám diamant, tak ten by asi mal niečo vydržať, nie?
Odpovedať
@katulik1986 Ja sice nemam diamant, ale prsten nosim nonstop 24/7 odkedy som ho dostala :-) a to uz bude 7 rokov..a obrucku nosim takisto stale..
Odpovedať
Profilova fotka
@katulik1986 ja mám tiež diamant a nosím ho skoro stále. V práci s ním v pohode umyjem aj riad, sťahovala som aj nábytok no všetko.... Ale ja mám zvyk, že keď prídem domov tak všetko odkladám, prstene aj náušnice...a potom ráno si dávam na seba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katulik1986 ja si prsteň každé ráno dám a večer, keď prídem domov odkladám ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si hovorila, ze ho budem nosit tiez stale...ale ked si umyvam ruky ci riad tak ho davam dole, lebo akonahle sa mi prst namoci, tak sa mi sucha dole, cize tak ci tak si ho musim dat dole, osusit prsten aj ruky.
Odpovedať
Profilova fotka
ja si ho tiez doma davam dole ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nosím ho stále, dávala som si ho dole len napr. teraz, keď sme maľovali plot alebo pri takých činnostiach, ale normálne sa s ním kúpem, umývam riad, všetko. a nie je to na ňom poznať :)
Odpovedať
ja ho od zasnúbenia nosím nonstop, som síce ten typ čo ked príde domov tak všetko odkladá, ale to sú také veci ako obrovské náušnice, maxi hodinky a tak, takže doma by mi to zavadzalo..ale snubák je taký jemný, že mi vôbec nezavadzia..mám ho pri umývaní riadov, sprchovaní, upratovaní..no nonstop..radšej ho budem mať stále ako ho potom kdesi zabudnúť..možno to budem robiť po svadbe tak, že budem ho doma dávať dole spolu s obrúčkou, ale neviem ešte.. a mám briliant a už som s prsteňom veľakrát buchla a narazila niekde ale stále drží (musím si zaklopať :-) )
Odpovedať
Ja si ho dávam dole keď idem do sprchy alebo umývať riady. Ale inak ho mám stále, aj v ňom spím :-D
Odpovedať
@katulik1986 mala by si ho nosit stale len pri nejakych spinavych pracach ho davaj dolu . Ja mam tiez diamant a je to ok aj pri sprchovani a umyvani riadu
Odpovedať
Profilova fotka
ja ho nosim na prste stale ....dam ho dole jedine vtedy ,ked robim nieco ,kde by sa mohol naozaj zaspinit a ked si kremujem ruky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
snubny aj obrucku nosim nepretrzite:)
Odpovedať
Profilova fotka
ja nosím snubak nepretržite okrem výnimiek napríklad ked idem na bicykel alebo robím nieco v záhrade, poprípade rezem drevo a podobné cinnosti kde by sa teoreticky mohol poškodit.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@katulik1986 ja snubny nosim stale a neprekazame mi vobec na ruke :-)
Odpovedať
nosievala som stále, ale oba zlaté prstene sa mi pokazili, došli nám nervy a kúpili sme obrúčky :-D aked myslím stále, tak naozaj STÁLE. Neviem možno sa mi tie prstene kazili práve preto.
Odpovedať
Ja mám svoj skoro stále. Keď robím niečo v záhrade, ide skoro stále dolu alebo pri upratovaní a keď hnutiem cesto. A tiež som sa naučila dávať si všetky šperky dole pri umývaní vlasov. No a ešte keď si krémujem ruky :-)
Odpovedať
@princeznalia ako sa môžu prstene pokaziť. Čo sa s nimi stalo? :-)
Odpovedať
@stentelse z jedného vypadlo očko, malý briliant a z druhého sa niečo odlomilo. ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
keď prídem domov, všetko dávam dolu, aj cvičiť chodím bez šperkov, napriek týmto opatreniam sa mi podarilo na prechádzke už po 4 mesiacoch stratiť jeden z malých brliantov zo snubáku :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som mala trochu výčitky, že si dávam doma zásnubný aj obrúčku dole, ale vidím, že nie som sama. Keby som nosila len obrúčku, tak ju asi dole nedávam pri ničom. Ale zásnubný je trochu výraznejší a neviem ho mať na sebe v noci alebo pri umývaní riadu alebo tak... A jeden dávať dole a druhý nie mi príde aj trochu divné, hlavne keď ich nosím na jednom prste :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?