Aký ste mali viacvrstvový závoj?

Krasny vecer nevesticky. Pochvalite sa mi aky mate (mali ) zavoj? Budem mat len velke vlny a rozmyslam doplnit korunkou .Vlasy mam do polky chrbta.Pacia sa mi zavoje ,ktore robia objem ako tie tutu sukne.Ci ako sa volaju 😅 Dakujem za foto 🙂
Odpovedať
ja by som chcela prave iba taky jednoduchy jednovrstvovy ale dost dlhy na druhej strane. a saty budes mat ake? lebo podla mna to musi aj stylovo k sebe sediet aby to pekne vyzeralo
Odpovedať
@kuciara Saty mam take princeznove, site ma styl tutu sukna. Dlhe s vleckou. Material vrchny je tyl ...Preto pozeram aj po takom zavoji. Jeden uz doma mam:)
Odpovedať
podla mna by to mohlo byt pekne :) ved koniec koncov aj tak je to len na tebe a na tom co sa paci tebe
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som strašne moc chcela mať závoj, no žiadny som k mojím šatám nenašla a tak som sa zaobišla bez neho, no v konečnom dôsledku mi to nejak ani nevadilo
Odpovedať
Profilova fotka
@majjinka ahoj, z toho čo píšeš - aké máš šaty, doplnky, vlasy, treba dať bacha, aby si to neprekombinovala :-) ak je všetko "vzorované" alebo je "všetkého veľa", vyzerá to veľmi nevkusne - toľko moja rada. Ak by si sa chcela poradiť, pošli fotku do správy, lebo bez toho sa to ťažko hodnotí :-) Ja som mala jednoduchý dlhý závoj, lebo som mala zdobené šaty s vlečkou, hádzali krásne odlesky na slnku, takže boli samotné ako šperk. K tomu som zvolila už len decentné, ale nie nenápadné náušnice, ktoré takisto štýlovo ladili so šatami. Účes a makeup som tiež ladila k štýlu šiat a k tvári, aby mi aj pasoval :-D prikladám foto:
Odpovedať
@beatricek Krasne..Bola si nadherna... Vo vlasoch nebudem mat nic ,len zavoj.Nausnuce este nemam no urcite neake dlhe strasove a ziadny nahrdelnik lebo na dekolte na satach aj ramienkach su nasite kamienky. Uz by to bolo prehnante.Skusala som dlhy zavoj k vlecke no nevyzeralo to dobre.. Saty sa tiez na povrchu lesknu a spodok siat je zdobeny krajkou..
Odpovedať
@beatricek a Dakujem velmi pekne za foto....ja budem mat velmi nenapadne licenie. Nikdy sa nemalujem iba lesk.Obocie mam vytetovane, a akurat mam vzdy objemne mihalnice..Myslim,ze ked bude krasne opalena, staci jemny leskly makeup a som pripravena,no to uz necham na mojej profesionalke:)
Odpovedať
Profilova fotka
@majjinka tak potom by to malo byť v pohode :-) ja som mala závoj len taký dlhý, ako som ja vysoká :-D aby bolo skrátka vidno tú vlečku, ale nie vždy sa to takto dá vyriešiť, treba to vyskúšať v salóne, tam aj poradia. V kombinácii s decentnou vizážou budeš isto krásna nevesta :-) a ďakujem pekne za kompliment ;-)
Odpovedať
@beatricek zajtra ti poslem foto siat ;) A za malicko.Uz sa neviem dockat tej svojej 🤗
Odpovedať
Dievcata v pripade zaujmu mam doma takyto. Vo farbe ivory 75 /55 cm. Čisto nový :-) cena 30 €.
Odpovedať
@luciagundova567 skus si ho dat aj niekam do bazaru, tam je podla mna vacsia sanca, ze si ho vsimne viac zien naraz. inak je velmi krasny
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?