Aky závoj by sa mi hodil

Prosim vás budem mat na svadbe takéto saty . Chcela by som sa spýtať či by mi hodil ku ním závoj ? Ak ano tak aky prosim pomôžte mi
Odpovedať
@nina1692 jasne, ze by sa ti hodil len by som volila uz nejaky cisty, nie ziadny krajkovy a podobne.
Odpovedať
Tiež by som dala len čistý 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ku každým šatám sa podľa mňa hodí závoj 😄 Nikdy som si nemyslela, že je to taká dôležitá vec, ale keď mi dali na skúške šiat na hlavu aj závoj tak som skoro odpadla aký to bol rozdiel. Išla by som tiež do čistučkého. Prípadne ked tak s nejakými jemnými sem tam kamienkami, krajka neviem...možno na spodok závoja, ale to záleží aký by bol dlhý.
Odpovedať
podla mna ku kazdym satam sa hodi zavoj, doda im ten svadobny smrnc 🙂 bez zavoja by to boli len spolocenske saty 🙂
Odpovedať
Hej hej, kľudne by som volila závoj, no skôr taký nejaký jednoduchší, keďže šaty majú štruktúrovaný vrch. Alebo ešte ak by mal taký ten krajkový lem, to by sa mi k nim tiež celkom hodilo
Odpovedať
Už si si prosím ťa aj nejaký vybrala? Máš nejakú predstavu
Odpovedať
@3vittka to by teda aj mna zaujimalo. Nemam rada nevypovedane a nedokoncene otazky
Odpovedať
@3vittka absolutne žiadny som nevybrala nejako moc sa mi žiadny nepáčil ak by ste mali typ kludne poraďte
Odpovedať
Profilova fotka
@nina1692 tak podľa mňa nejaký jemný bez ozdôb tak samotný ani nejaké extra špeciál dobre vyzerať nebude ale keď ho skúsis aj so šatami bude to úplne iná káva. Tym chcem povedať že možno bude super vyzerať aj to, čo ťa samotné moc nezaujme
Odpovedať
@amelie22 ano to mas pravdu. Niekedy najlepsie vyzera prave to, do coho by clovek z prvoti len tak ani nesiel
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
aj ja som toho nazoru, ze sa ku kazdym satam hodi zavoj, len konkretne pri tychto by som zvolila nieco jemnejsie, kedze sa uz na samotnych satach nachadza cipka. aby toho nebolo jednoducho moc, nemusi to posobit dobre 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?