Aký závoj k týmto šatám?

Ahojte baby, prosím poraďte mi, aký závoj k týmto šatám ... španielský, jednoduchý? Neviem sa rozhodnúť.
Odpovedať
Profilova fotka
takýto by sa k tomu hodil :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mne sa pacia take male zavojceky nie cez celu hlavu,ale len vzadu pod drdolom pustene cez lopatky na chrbte.Elka tie saty su dost cipkovane a keby bol taky cipkovany aj zavoj,tka by to podla mna nevyzeralo dobre.Radsej nieco jednoduchsie,aby vynikla krasa siat.Ale to je len moj nazor (:
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som urcite dala jednoduchy - cipkovane sa mi po prve nepacia a po druhe uz je to potom take moc...
Odpovedať
Profilova fotka
A musi byt zavoj? Podla mna by stacila aj tiara a rozpustene vlasy.
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam velmi podobne saty... zavoj sice mam.. ale nepouzijem.... len jemne natocene rozpustene vlasy, mala kvetinka do vlasov... nic viac... krasne saty.....treba ich nechat vyniknut...
Odpovedať
Profilova fotka
Tiež by som nedala závoj, len nejakú ozdobu do vlasov ;-)
Odpovedať
urcite jednoduchy a dlhy.
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna kratky a jednoduchy, krajkovych veci je na satach uz dost
Odpovedať
Profilova fotka
jednoduchy dlhy, 3m , bez cipky treba krasnu cipku nechat vyniknut ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jednoduchy a kratky :-p
Odpovedať
Urcite kratky, jednoduchy a hlavne nezdobeny - saty su uz dost ocipkovane
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
ahoj predavam španielsky zavoj ak by si mala zaujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Podľa mňa asi treba najpv vyskúšať, a ťažko radiť, záleží, aká bude svadba....Aj podľa toho, kedy bude svadba. V lete by som možno dala do vlasov len nejakú ozdobu. Veľa neviest volí v poslednej dobe do vlasov niečo jednoduché... Ja som tiež vždy chcela dlhý, katedrálny, ale cítila som sa v ňom čudne, tak som dala taký ten fascinátor....
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?