Dlhý závoj - nezavadzal vám?

Dievcata rozhodla som sa pre dlhy zavoj a teraz otazka, tie co ste mali dlhy zavoj nezavadzal vam? Ja rozmyslam ze ho budem mat len na obrade a mozno na zaciatku a potom by som si ho dala dole ale zasa som pocula ze sa to nemaa a tak teraz neviem co urobit =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ále, čo by sa nemohlo, kľudne s ním môžeš nakladať ako chceš. Väčšina dievčat, keď chce mať dlhý závoj, tak ho majú len na obrad a fotenie. Potom si ho skladajú dole ;-)
Odpovedať
Mala som dlhy-po clenky a mala som ho celu svadbu, isiel dole az pri cepceni. Sem-tam mi ho niekto zachytil najma pri tancovani, ale inak mi vobec nezavadzal, uzivala som si ho :) Takze urob tak, aby si sa citila pohodlne pocas svadby bez ohladu na to, co sa hovori :)
Odpovedať
Ja budem mat tiez na obrad dlhy zavoj a potom si ho prepnem na kratky.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som mala tiež dlhý závoj po členky ( 1,70 ) celú svadbu, až do čepčenia a nezavadzal mi vôbec :-) ...dokonca som si ho užívala :-D
Odpovedať
@annalienka až tak dlhý závoj som nemala a aj tak som ho po prvom tanci dala preč, lebo mi zavadzal a bez neho som sa cítila o veľa lepšie ;-) :-)
Odpovedať
Kľudne to môžeš tak spraviť!
Odpovedať
Vacsinou si baby davaju po obrade taky dlhy zavoj dole a bud si daju kratsi alebo su bez a davaju si ho potom zase az na cepcenie :-)
Odpovedať
@annalienka ja som mala 2 jeden na sobáš veľmi dlhý a druhý kratší aby som mohla tancovať a nevláčila ho po zemi
Odpovedať
Profilova fotka
vacsina neviest si dava zavoj po obrade dole, takze ak by ti to nevadilo, mohla by si to vyriesit aj takto
Odpovedať
Profilova fotka
snivam o dlhom zavoji a aj taky chcem mat ale isto ho dam po prvom kole dole, lebo by mi pri tancovani dost zavadzal. stacilo mi chvilku tancovat so segrinym, ked mi ho dala na jej svadbe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som mala dlhy zavoj tiez iba na obrad do kostola a potom som si ho dala dole kedze mi ho cestou z kostola par krat pristupili :D
Odpovedať
Profilova fotka
vacsinou tie dlhe zavoje maju baby iba cez obrad a potom ich davaju dole. ja som si vybrala taky stredny a som zvedava, ci ho tiez nezhodim po prvom tanci :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj, ja som mala tiez dost dlhy, asi 3 m, ak nie viac a ten som mala na sobas a na fotenie (napajal sa na klasicky kratsi - asi pod pas - ten som mala do cepcenia)
Odpovedať
Profilova fotka
@weja146 vytrhla si mi to z úst :D Ja sa na závoj chystám obdobne ako aj ty :D
Odpovedať
Ja by som teda urcite s dlhym nevydrzala, sestra mala dlhy, mala ho az do polnoci, stale ho mala obmotany okolo ruky, lebo ludia by ho doskakali. Po polnoci som ho mala ja ako druzicka, musela som v nom zvladnut jedno koliecko tanca, ktore mi prislo nekonecne dlhe. Velmi mi zavadzal ten zavoj, takze na nasej budem mat kratky len, ale stale.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?