Kde pripnúť závoj?

Ahojte nevestičky :-) Potrebovala by som poradiť. Našla som si krásny účes, ktorý by som chcela mať na svadbe. Závoj by som tiež chcela, ale dnes som si uvedomila, že neviem kde ho pripnem. Osobne sa mi nejako extra nepáči závoj pripnutý dole. Ako by ste mi poradili pri takomto účese?
Odpovedať
prvé mi napadlo, že dole. keby ho dáš hore, zakryješ celý účes. a chceš, resp. musíš mať závoj?
Odpovedať
Profilova fotka
a keby si si ho pripla na vrch konticky? co by bolo priblizne v strede ucesu? si myslim, ze to by nebolo zle.. podobne som mala aj ja, kedze som tiez nechcela zavod mat dole
Odpovedať
@lucy_ms @mony185 hej, praveze ja chcem mat zavoj :) ale dobry napad dat si ho niekde "do stredu". Predtym som nenasla velmi take fotky zozadu,ale u teba tto pekne vidno....tak skusima si tak no....ďakujem pekne za odpovede :)
Odpovedať
Profilova fotka
Urcite tam do stredu, a hlavne opatrne, aby ti vydrzal aj vtedy, ked si neskor das zavoj dole, lebo je to krasny uces :)
Odpovedať
Profilova fotka
@podbelik ak máš dobru kaderníčku,tak ti určite povie,že kvety a závoj vobec dokopy nejdu....ja budem mat tiež kvety vo vlasoch,takže závoj nebude....
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna si ten krasny uces ponicis, ked si budes davat dolu zavoj.. a bude ti vadit ak ti ten uces nebude nachvilu vidno? ved zavoj mas predsa iba na obrade, co je maximalne 1hod, zvysok dna ho nemas vobec, cize uces vynikne urcite..
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som mala zavoj so polnoci, do odcepcenia uces aj vynikol a aj vydrzal do rana :).. Myslim, ze zavoja sa netreba bat :)
Odpovedať
Profilova fotka
myslim ze k takemuto ucesu sa bude hodit zavoj zapichnuty na spodu hlavy :-)
Odpovedať
@evina231 @laura1804 @minax @mony185 @bublinulka ďakujem pekne za názory a pomoc :) tak my to máme tak, že ten závoj je pripnutý až do polnoci, a s kaderníčkou som sa ešte neradila, vlastne som za ňou ešte s tým účesom nebola, tak si počkám, či mi povie to o tých kvetoch :D myslím, že ho skúsim dať dostredu,alebo už niečo vymyslí kaderička ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, presne podobny styl mala sestra - takyto poprepletany drdol (mozno trosku vyssie polozeny) s naboku kvetmi. Zavoj mala uchyteny v mieste nad drdolom, takze krasne vynikol. Mne osobne sa vobec nepaci uchytenie pod ucesom - lebo spredu to vobec nie je vidiet a zozadu tak zvlastne visi z uzkeho miesta. Ked je nad - rozprestrie sa hned do vacsej sirky... Sestra mala naboku kvety (presne ako na obr, len nemala tie vrchne 3), po foteni si kvety vymenila za cerstve a vobec jej to uces neponicilo. Zavoj mala priesvitny, takze uces bol pekne vidiet aj cezen. Davala si ho vsak dole uz pocas hostiny - ale kvoli tomu, ze ho mala dlhy az po zem.
Odpovedať
Profilova fotka
@podbelik urcite si ho nedavaj zospodu, to sa davalo niekedy a mne osobne sa to tiez vobec nepaci. Zavoj si pripni presne nad ten drdol do stredu ucesu ako radia baby. Ja som to mala podobne, aj ked ja som mal hladky drdol. A aj keby si si ho potom davala dole, urcite si uces neponicis. ;-) Ja som inak tiez myslela, ze si zavoj necham len na obrad a potom si ho dam dole, kedze som ho mala dlhy ako saty, ale nakoniec som sa v nom citila perfektne a dole siel az o polnoci. :-)
Odpovedať
Ja som mala podobný účes a mala som aj závoj aj kvet z boku. Závoj som mala trochu vyššie aby vynikol. A bolo vidno aj účes aj závoj aj kvet a všetko vydržalo :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?