Mám si dať závoj k týmto šatám?

Profilova fotka
Poradte,vaham ci si mam k tymto satam a k tomuto ucesu dat zavoj dlhy az po spodok siat a prichyteny do ucesu v dolnej casti...Hmmm??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mne osobne sa prichyteny zavoj v dolnej casti nepaci, ale pokial sa to tebe paci, tak zavoj sa k tym satam urcite hodi.
Odpovedať
tento uces sa aj mne paci a nedala by som si k nemu ziadny zavoj ale zalezi od teba ak sa v nom dobre citis tak si ho daj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vraj závoj robí nevestu, no mne sa tiež nepáči závoj tak nízko... ale ak sa to páči tebe a pristane ti to tak hurááá ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa závoj veeeľmi páči ... ale keď je zapnutý hore, a nie tak nízko :-) resp. keď je účes vyčesaný viac dohora, tak potom sa mi páči aj závoj pod účesom/drdolom
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa tiez nepaci zavoj takto zospodu. ale kazdy ma iny vkus:-)
Odpovedať
ano, súhlasím s názorom, že závoj je krajší ak nevisí tak "mdlo" tak nízko (ako posledný obr.) ...lenže, keby šiel závoj, naopak, zhora, zakryje celý pekný účes (obr.1)..Ak je ale drdol a vyššie, tak ten závoj, aj keby bol pod učesom, nie je tak mdlo nízko (obr.2, 3). Ale ten úces, čo je tu obrázok na začiatku s tou ružou, je velmi pekný, škoda ho meniť ;-) Ja by som závoj nedávala... Ináč tiež som chcela na svoju svadbu závoj, aj som ho mala kúpený, ale nakoniec sa mi k učesu ani nehodil, tak nebol...A aby mi nebolo smutno, že mám len kvet vo vlasoch, mala som taký ten fascinátor so sieťkou na hlave ;-)
Odpovedať
mala som uces robeny presne podla tvojho posledneho obrazku (drdol s ruzou). zavoj som nechcela, lebo sa mi nepacil a nakoniec som mala iba fascinator a kazdemu sa to pacilo. bola som prva nevesta bez klasickeho zavoja s fascinatorom :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?