Musím mať na svadbe Závoj?

Ahoj nevestičky, myslíte, že musím mať na svadbe závoj?Tie ktoré ste svadbu už mali - nezavadzal vám?
Odpovedať
Ahoj jasne, ze nemusis ked nechces. Najskor som chcela ten francuzsky cez tvar, ten sa mi nehodil a potom som chcela mat len na obrade a po prvom tanci dat dole, ale nakoniec som ho mala do polnoci. Som si povedala vsak len raz v zivote. Mala som vsak taky po pas, nic dlhe co by zavadzalo
Odpovedať
@2017monika nemusis, ja ho tiez nebudem mat, chcem namiesto toho kvetinovu celenku ;-)
Odpovedať
nemusíš, ja som nemala nič 😊
Odpovedať
Profilova fotka
Nemusíš, ja som mala kvet :)
Odpovedať
Nemusíš, je to iba na tebe! :-) ...a možno ťa niečo inšpiruje u mňa v albume... ;-) http://www.mojasvadba.sk/blog/allima/...
Odpovedať
Nemusis. Ja som mala namiesto zavoja vo vlasoch kvety
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiež nemala, závoj som si dala iba kvôli čepčeniu na 10 minút :D
Odpovedať
Profilova fotka
To je podľa mňa len a len na tebe, či ho chceš mať, alebo nie. Predsa nie je nikde napísané, že ho mať musíš. Zavadzať podľaq mňa môže len nejaký, ktorý by bol extra dlhý. Sú predsa aj krátke a tie asi nemôžu nemôžu nejak zavadzať :-|
Odpovedať
osobne sa mi závoje moc nepáčia, takže za seba poviem, že by som si ho nedávala. podľa mňa zbytočne zakrýva nevestu. ale tak ak sa niektorej páči, tak si ho dá, aj keby to nemalo byť nejako extra pohodlné si myslím
Odpovedať
určite závoj mať nemusíš keď nechceš, na to predsa nie je žiadne pravidlo :-) ja som závoj mala, pre mňa je nevesta bez závoja taká nejaká "neúplná", mala som viac ako 2 metrový a počas prvého tanca som si ho dávala dole (bola to súčasť tanca :-D ), potom som si ho už nedala späť... dovtedy mi neprišiel nejako nepohodlný, cítila som sa s ním v pohode :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ak ho neches, tak si ho nedavaj.Toto jetaka tema by som bola povedala o nicom. Nikde predsa nie je napisane, ze by si musela mat zavoj. Teda aspon ja o nicom takom neviem. Ja ho na svadbemat nebudem. Nie ze by sa mi nepacili, no jednoducho sa mik mojim satam nehodi.
Odpovedať
Profilova fotka
@2017monika nikde nie je napisane, ze musis mat aj zavoj. Ako podla mojho nazoru zavoj k nevesticke patri ale ked ho jednoducho nechces, tak si ho nedavaj
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ďakujem, myslím, že si kúpim závoje dva - dlhý na fotenie a krátky na obrad v kostole a ten si možno nechám do polnoci.
Odpovedať
Profilova fotka
@2017monika no vidis celkom fajne si to vymyslela ;-) treba robit hlavne tak, aby si to vsetko mala tak ako chces, predsa len svadba sa pripravuje, ako keby mala byt ta jedina v zivote :-) aj vies, aky styl zavoju by si chcela mat?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
veď to záleží na každom či chce závoj alebo nie, ale asi to bude pohodlnejšie bez neho
Odpovedať
Profilova fotka
Pohodlnejsie sice asi ano @aligaa, ale zavoj vyzera velmi pekne, jedinecne a na fotkach si myslim, ze by celkom aj chybal :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?