Svadobný závoj - áno či nie

Potrebujem poradim treba zavoj ci nie, dost som videla ze uz sa nedava na svadby bývajú len ozdobky do vlasov
Odpovedať
Profilova fotka
@lucosa netreba, zavisi od toho, ako sa ty citis a aky uces chces zvolit :-) Ja som zavoj nechcela, ale nakoniec sa k mojim satam ten zavoj hodi a je to jedina prilezitost, kde si ho dam - tak co sa tyka mna, ja som za zavoj ;-)
Odpovedať
ja som tiez najprv nechcela,ale nakoniec budem mat asi len taky kratky pod ucesom :-)
Odpovedať
dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja som nechcela ale ked som sa videla v zavoji az v tedy som mala pocit ze som nevesta :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucosa je to len na tebe, podľa toho co sa ti paci! Ja som sa nevedela rozhodnut tak simple mala závoj v kostole a potom už len sponu vo vlasoch a na Fotenie som mala birdcage ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja nebudem mať,len kvet v účese, alebo korunku..so závojom mi to príde až akési prehnané na mne, ale inak sú aj závoje krásne..tiež som si všimla však že akoby vychádzali z módy ]-(
Odpovedať
ja nebudem mat zavoj. do vlasov chcem mat spletene kvietky. budem mat velmi pekne a vyrazne saty, zavoj vobec nepotrebuju.
Odpovedať
Profilova fotka
ja neviem,kupila som si zavoj ale neviem ci sa hodi k mojim satam zavoj vobec..
Odpovedať
@fiffinkaa presne to som si aj ja vsimla vudim ze teraz sa uz davaju len tie ozdobne pavuky do vlasov
Odpovedať
Profilova fotka
Som jednoznacne za zavoj - podla mna to k tym svadobnym satam jednoducho patri. A takisto ako pisala @lenocka9 , aj ja som mala pocit ozajstnej nevesty az ked som sa videla so zavojom...Je pravda, ze v mode zacina byt pomaly uz vsetko ine, nez to tradicne a pomaly bude v mode sa vobec nevydavat - resp. zial uz je... Kazdemu ako sa paci - ale zavoj patri k neveste tak isto ako kytica, ci zenich :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
@iamhappy do mna okolie hudie ze si mam dat zavoj, aj mne sa to paci ale nechcem mat krasny uces a cely skryty pod zavojom...tak asi si nedam
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mat tiez zavoj,ale moja kamaratka sa vydavala bez neho, mala velmi krasny svadobny uces s cervenymi lupenmi z ruzi a ten zavoj by to iba zakryl..takze tiez si myslim ze je to na tebe ako sa rozhodnes..moze byt aj nemusi :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja sa na ten zavoj tesim dokonca viac ako na saty! Hocikedy ked si ho dam, hoci som v teplakoch a tricku, tak zrazu vyzeram super a citim sa ako nevesta :) Pre mna je neodmyslitelny. A asi ho aj tak nebudem mat cely cas, potom pri tancovacke si ho dam dole, ale na zaciatku nesmie chybat
Odpovedať
zavoj je krasny a ma aj krasnu symboliku, a aj by sa mi pacilo ho mat, ale nakoniec som zvolila taky styl siat a ucesu, ze to proste nejde a netrapi ma to uz :) budem aj tak krasna :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som si k satam kupila birthcage a zavoj som nechcela, ale po case som o nom zacala rozmyslat a bude a dlhy po zem. Uz sa nan tesim a vyzera to tak rozpravkovo :-N
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ja tiez riesim tuto dilemu:) Ale asi to vyriesim tak, ze na oficialnu cast si ho dam a potom budem mat uz len kvietok:)
Odpovedať
ja napr nebudem mat zavoj.. niektore nevesticky si ho beru zo salona len kvoli foteniu, alebo do kostola, ale na tanec je neprakticky.
Odpovedať
Je to sice vec nazoru - ale ja si myslim, ze zavoj si mozes dat iba raz (teda dufam :-)) v zivote, ked sa vydavas, a preto by som si to urcite nenechala ujst :-). A navyse fotky so zavojom - teda cez zavoj su krasne ;-)
Odpovedať
Inaksie ja som zmenila nazor a nakoniec zavoj mat budem, vid moj pripravny album, trosku je ho tam vidiet. Vyrabala som si ho sama, je z hodvabu. Dovod je, ze proste ked som sa obliekla a ucesala, tak stale mi to pripadalo bez zavoja malo svadobne a proste si ho to pytalo.. a prisla som na to, ze sa predsalen da s tym skombinovat. ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?