Závoj a korunka na rozpustené vlasy

Chcem rozpustené natočené vlasy, prípadne príčesok lebo mám riedke a nie až také veľmi dlhé vlasy, do vlasov korunku a chcela by som aj španielsky závoj, len neviem, či bude držať. Dá sa to? mal niekto? budem rada, ak mi zašlete aj nejaké fotečky ak ste tak mali :) dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@vojtekovad ja som mala "falosny cop". chcela som rozpustene natocene, ale nezohnala som tie clip in vlasy na posl.chvilu. tak som sa rozhodla pre vyzehlene.
Odpovedať
jáj super, mohlo to byť krásne, len mne neidu účesy a aj som veľmi chudá tak keby som mala vypnuté tak je to ešte horšie. Tak klip snáď zoženieme :) mám ešte čas :-D Len by ma zaujímalo či ten závoj bude držať :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@vojtekovad ja som ho mala prichiteny o sponky. vobec nepadal.
Odpovedať
vážne? pozerala som fotky, vyzeralo to super, krásna nevestička, len to, že ja nechcem tie vlasy vôbec vypnuté, mne to nepasuje :-| pre to neviem či by sa dal pripnúť závoj o korunku alebo tak nejako
Odpovedať
Profilova fotka
hm tak to neviem. ale zavoj by mal byt predsa az za nou ci? skus to nejak s kadernickou vymysliet. @vojtekovad
Odpovedať
hej hej aj podla mňa by mal byť až za ňou :D ale videla som už aj na ;-) skúsim sa popýtať kaderníčky
Odpovedať
tiez som sa toho bala ale kadernicka mi povedala ze to nieje problem, ze sa to zaspokonkuje a malo by to drzat v pohode :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?