Závoj - ako ho vyprať, vyčistiť?

ahojte baby chcela som vas poprosit o radu ako oprat zavoj tylovy... dakujem za rady..
Odpovedať
Profilova fotka
do vlaznej vody, s troskou najlepsie geloveho pracieho prostriedku, rucne a jemne :-)
Odpovedať
A je to vyriesene :))))
Odpovedať
macko1, ja som si ho prala na hlave, lebo taky maly havko si on otlacil labku ;-) , este skor, ako ma mohol vidiet zenich :-D , vsetko vyslo navlhcenou handrickou s troskou tekuteho mydla
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Viete mi niekto prosím poradiť čo s totálne pokrčeným závojom? Či je lepšie ho namočiť do vody, povystierať a nechať voľne uschnúť, alebo ho prežehliť..Hlavne mi ide o to aby ostal taký pevný ako je, a bojím sa aby to namočením nezmaklo. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
len22ka, ja som ho mala tiez total pokrceny, a iba som ho narovnala a zavesila..teplom sa postupne vyrovnal a netrebalo s tym nic robit...
Odpovedať
no neviem či iba vyrovnaie postačí..nejako sme naň pozabudli v skrini a je strááááášne moc pokrčený..Asi skúsim ako tu píšu ho dať nad vaňu keď sa budem kúpať..pomôže to? ďakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja osobne myslim, ze para a teplo pomozu dost.. ;-) Tak nech to vyjde.. ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Profilova fotka
dadaapetik • Dnes o 11:48 ako vycistit zavoj tak aby som ho neposkodila? kamila.k. • Dnes o 12:12 Ahoj dada :) preper ho v rukach. pokial ho nemas nejak velmi spinavy (iba zapreaseny) tak daj vody iba trochu prasku (radšej asi geloveho) a jemne ho pomackaj a nechaj visiac vyschnut...a ak mas na nom perlicky alebo cipku, tak daj studensiu vodu a skus ho iba jemne pomackat...a neboj sa ho aj vyzehlit :)
Odpovedať
a moze sa to skrobit?
Odpovedať
podla mna môžeš...asi to skor zavisí od typu zavoju...su také, co maju byt padavé a preto su vyrobene z makkeho tylu a tie, co maju aj trochu stat su z tvrdsieho...a po vyzehleni krasne drzia tvar (aj bez skrobu) . ale pokial viem, ak chces aby ti stal napr. pri hrebienku, tak sa to riesi všitím úzkeho tylového pásiku...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
- svadobné závoje perte ručne pri max. teplote 30 °C • škvrny a prach zo svadobného závoja odstránite jemným tlakom • používajte minimum pracieho prostriedku • nepoužívajte bielidlo alebo chlór • závoj dôkladne prepláchnite v studenej vode • nesušte závoj v sušičke • žehlite na najnižšej teplote, najlepšie cez vlhkú utierku
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?