Závoj k týmto šatám?

Ahojte, prosím o radu ohladne závoja. Môjmu mužovi sa závoje moc páčia, ale nakoľko som si vybrala krajkové, puzdrové šaty, nerada by som, aby sa to bilo dokopy.. navyše sa mi na šatách moc páči ta krajka vzadu, nerada by som ju schovala úplne. Závoje sa mi páčia dlh, jednoduché, bez lemovania, až po zem, čo vy na to? x-) Prikladám i účes kt. ma momentálne zaujal najviac - pleteny cop + namiesto tých rozpustených koncov by som chcela vše schovať do drdolu na bok. S tym ze by som mala ten hreben so závojom asi pod ním.... Moc ďakujem za vaše názory!
Odpovedať
@pvln34 este som nevidela nevestu bez zavoja. Byt tebou si vyberiem uplne jednoduchy zavoj az po zem a aj tak vacsinou si nevesty zavoj davaju po prvom tanecnom kole dolu, lebo zavadzia.
Odpovedať
ja som zavoj nemala a ani nechcela, tiez som mala saty s krasne riesenym chrbtom a chcela som aby to pekne ukazalo na fotkach, zavoj by to zakryval... vzhladom na uces, ktory som chcela a mala neexistovalo, aby som s nim sibringovala hore dolu, takze aj ked som na chvilu pripustila moznost, ze teda zavoj by bol (kvoli pokoju v rodine - mamina chcela), vizazistka to zamietla hned a bolo vymalovane :D k tvojim satam ako si predstavujes- jednoduchy hladky bez lemovania... ak si poziciavas saty, k nim by ti mohli v pozicovni automaticky ponuknut nejaky, bud priamo robeny k satam alebo nejaky iny na vyber...
Odpovedať
@yamara diky za nazor x-) ja som zas jedina nevesta v mojom okoli, kt. zavoj zvazuj. boli sme na 5 svatbach a zavoj nemala ani jedna, ani v kostole, ani na neformalnych svatbach v prirode, tak je to ted asi viac IN :))
Odpovedať
@haughty diky! skusim mrknut v salone, jestli bude z coho vyberat a ak nebude, tak aspon lepsie vynikne uces x-)
Odpovedať
@pvln34 pekne by inak mozno vynikla aj nejaka aplikacia v ucese, ak by zavoj nebol... ja som mala vrch tiez hentak zapletany a v tom som mala pozapichovane kamienkove sponky, aby to trosku vlasy ozivilo, kedze inak som v nich nemala nic... v salone sa ale urcite opytaj na zavoj, aj by ti mohli poradit :)
Odpovedať
@pvln34 ak nechceš závoj, tak si ho jednoducho nedaj... No pokiaľ by si sa preň rozhodla, tak jednoznačne len nejaký jednoduchý hladký, lebo šaty máš výrazné, čípkované.
Odpovedať
Podobné šaty mala švagrina. Dokonca aj účes mala taký voľnejší a vo vlasoch mala iba gypsomilku :) a vypadalo to pekne. Ale ako píšu aj dievčatá vyššie. Ak veľmi závoj chceš, tak iba jednoduchý, určite nie čipkovaný. Bola som na 4 svadbách a závoj mali iba 2 nevesty z toho. Ja mám napríklad úplne odhalený chrbát, vlasy mi do leta nestihnú určite nejak výrazne narásť a závoj neriešim vôbec. Veľa krát je to škoda, keď má nevesta krásny účes, na ktorom si dá kaderníčka záležať a zakryje ho závojom.
Odpovedať
Podľa mňa je aj škoda tak krásne šaty zakrývať závojom :)
Odpovedať
@klarika666 @natalinkaz Ďakujem vám dievčatá x-) názor mením každý deň :D ale aktuálne sa i ja prikláňam k tomu, že budem bez závoja :-)
Odpovedať
@pvln34 a ešte pokiaľ budeš mať svadbu, tak ho x krát zmeníš.. :-D
Odpovedať
@pvln34 čo tak sledujem, tak závoj je taký "zastaraný". Máš to ako biele šaty alebo biele lodičky. V dnešnej dobe sa nevesty vydávajú aj v ružových či modrých šatách. Veľa krát nemajú ani lodičky, majú obuté tenisky alebo plátenky. Je pravda, že niekedy sa závoj neskutočne hodí k šatám, ale pri tvojich by to bola škoda. Sú naozaj pekné :)
Odpovedať
@pvln34 vies co? ak zozenies zavoj, pozri sa na seba... ked sa ti to bude pacit aj so zavojom aj bez, zober si ho v svadobny den a podla toho ako sa rano zobudis, tak si ho das alebo skratka nedas :) a uvidis aj podla ucesu, co ti poradi kadernicka, mozes jej povedat, ze zavoj este zvazujes, ale ono vsetko sa bude odvijat od ucesu... ak je moznost si zapozicat zavoj bezplatne (vacsinou to tak davaju ze zadarmo k satam), tak nie je o com, pojdes podla pocitu... ;)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@pvln34 aj môj názor je taký, že k tým šatám nepotrebuješ žiadny závoj. sú samé o sebe veľmi pekné ;-) :-)
Odpovedať
@irra15 ďakujem pekne :-) x-)
Odpovedať
Dievčatá majú pravdu, šaty sú aj bez závoja pekné. Hlavne ak chceš nechať vyniknúť ten chrbát. Ale ak by si sa chcela prikloniť k závoju, tak by som volila asi len jednoduchý, veľmi málo riasený (cez ten bude presvitať aj chrbátik) . Ja som mala svadbu pred rokom a pol a veľmi som chcela závoj a sama som si ho šila. Ak by si sa na koniec rozhodla pre závoj vedela by som Ti ušiť, aký by si potrebovala :) potom mi len napíš prosím radšej do správy a dohodli by sme sa.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?