Závoj nad alebo pod kvetinový hrebienok?

Ahojte nevestičky, prosím Vás, neviem sa nejak dopátrať k tomu, ako by mal byť umiestnený závoj ak má nevesta kvetinový hrebienok v hornej časti drdolu, aby to aj pekne vyzeralo. Mal by byť nad kvetmi a teda, že kvety pod závojom nie je vidno? Alebo práve, že nad závojom? Ak máte nejaké fotky, kľudne ich sme pre inšpiráciu pripnite :) Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@mar_tina9 dala by som zavoj pod, aby kvetinovy hrebienok vynikol ;-) :-)
Odpovedať
@sasinka87 len si tam nejak neviem predstaviť nad sebou tak tesne dva hrebienky zapichnuté a hlavne tie kvety by museli byť o dosť vyššie ako je drdol nie? aby sa pod to ešte zmestil ďalší hrebienok so závojom.. No neslúži mi nejak tá predstavivosť pri tom :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mar_tina9 vies co skus mi poslat ten uces co planujes mat a aky hrebienok. po pravde som sa v tom uz trochu stratila. ved zavoj predsa nemusi mat velky hrebienok
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som mala ozdobný hrebienok a závoj na hrebienku mi kaderníčka zapichla pod.
Odpovedať
@sasinka87 takýto nejaký účes, a závoj klasika, nemám ho ešte takže neviem aký ma hrebienok... @jakubcinova ďakujem za info, a pod ozdobný hrebienok zapichla zavoj ano? :)
Odpovedať
Profilova fotka
Záleží do toho aký budeš mať ten závoj a ako dlho ho plánuješ mať. Ak je dlhý a plánuješ ho po sobáši, prípadne po nejakej časti večera zložiť, ja by som ho dala nad kvety. Ak je kratší a plánuješ ho mať celú noc, tak ak sa ti páči ho mať aj takto nízko, tak ho daj pod, tak aby vynikli kvety vo vlasoch, ale pokiaľ ten závoj, už bude mať aj nejaký ozdobný hrebienok, tak to by som veľmi nekombinovala. Takýto účes s kvetmi vynikne najkrajší práve bez závoja, takže za mňa osobne prvá varianta zloženia závoju po sobáši :-)
Odpovedať
@beiatriss presne ako si to napísala, tak to aj plánujem :) závoj len do kostola na sobáš :) na hostine ide hneď dole
Odpovedať
Profilova fotka
@mar_tina9 ak planujes mat takyto nejaky uces, tak by som navrhovala dat zavoj pod ten drdol a pekne ti vynikne ozdobny hrebienok ;-)
Odpovedať
@ellinka001 ak to myslíš nejak tak ako na fotke, tak taký spustený drdol mi príde veľmi nízko na to, aby sa tam niekde strkal závoj, možno keby bol drdol vyššie :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mar_tina9 ano presne tak nejako som to myslela. myslis? ved jej sa to dalo dat (co ma na fotke) tak preco by to tebe tak neslo? ci ty nechces tak nizko drdol?
Odpovedať
@ellinka001 práveže takto sa mi to vôbec nepáči :) spredu by ten závoj ani nebolo vidno, ale to je už vec vkusu :) závoj dám pravdepodobne zhora drdolu
Odpovedať
@mar_tina9 daj zhora a potom keď aj tak chceš závoj dať preč, tak ti vynikne ten hrebienok. to budeš mať pekné :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@mar_tina9 takto ma to hned napadlo, ze by mohol byt zavoj umiestneny a je v podstate jedno, ci bude kratky alebo dlhy, ci? takto by sa to teda aspon mne pozdavalo asi najviac
Odpovedať
Profilova fotka
@mar_tina9 jaaaj, tak to som nevedela, ze tebe sa to nepaci. daj si tak, aby sa to predovsetkym tebe pacilo. potom pridaj fotku ;-) :-)
Odpovedať
@ellinka001 jasné, snáď aj kaderníčka bude vedieť ako to všetko umiestniť :)
Odpovedať
Nechaj to na kaderníčku, tá si s tým isto dobre poradí. Ono aj mne sa skôr páči, ak je závoj pripnutý tak zospodu, než z vrchnej strany. Potom zbytočne zakrýva samotný účes
Odpovedať
@klarika666 ono to asi treba vidieť naživo :) nechám si určite poradiť, priložíme tak, aj tak, a rozhodnem sa v daný deň :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?