Najkrajší, najmilší a najvtipnejší svadobný moment

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Máme po svadbe a okrem obrúčok, dobrého manžela a nového priezviska nám na svadobný deň ostalo veľa nádherných spomienok. A medzi nimi samozrejme ten najkrajší, najmilší a aj najvtipnejší svadobný moment: NAJKRAJŠIE: pár minútiek pred obradom (už sme stáli nastúpení pred vchodom) som môjho ešte snúbenca chytila za ruku a odtiahla trošku bokom od svadobčanov. Doslova sme si ešte ukradli chvíľočku len pre seba. Podala som mu papierik na ktorom bolo napísané také moje malé vyznanie - (papierová sms-ka x-) ) To čo nasledovalo po tom, stálo za to! Nezabudnuteľný posledný snúbenecký bozk s objatím a "potiacimi" sa očami. NAJMILŠIE: pre svadobčanov sme mali pripravený stolík s písacím strojom, na ktorom nám mohli napísať pár viet. Pre nás najmilšie bolo čítať ich odkazy, priania, básničky a aj to ako sa tešia na jedlo, lebo aj my dvaja sme na zožratie ;-) NAJVTIPNEJŠIE bolo keď za mnou prišiel ujo s päťročnou uplakanou Alžbetkou. Smutná bola z toho, že neveste a ženíchovi nakreslila obrázok a ona ju teraz nevie nájsť - bolo to tesne po polnoci, keď som už mala oblečené popolnočné šaty :-) A čo vaše najkrajšie svadobné momenty?
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
baby táto téma k nezaplateniu :))))
Odpovedať
Profilova fotka
:) naša svadba...už budú 2.roky v septembri, bruuuutalne to zbehlo...Brali sme sa dva mesiace po mojom pôrode,čiže peeerno, brali sme sa a krstili naraz v jeden deň :) NAJMILŠIE - keď mi manžel pri vymieňaní obrúčok dával vždy pravú ruku,namiesto ľavej..aspoň 5x aj keď som do neho hučala :) nechápal prečo... NAJKRAJŠIE - strašne veľa chvíľ... no pre mňa taká pamätná pri gratulácii moj tatik začal hovoriť a vtom prestal..povedal: ,,ja nemožem" a slzy v očiach hovorili za všetko... NAJVTIPNEJŠIE - 1.keď si malá pri krste pukla,presne keď sa nás niečo pýtal a my sme odpovedali do mikrofónu až sa začal rehotať kňaz a všetci čo vpredu sedeli :-D 3. keď som zbierala črepy do tašky a dali mi potrhanú, všetci sa zasmiali, ale keď mi priniesli novú a ja som ju začala prehľadávať, strkať ruky a hľadať či je celá a náhodou ma zase nechcú obabrať tak to bol riadny rehot :-D 2. keď sme sa fotili pri západe slnka a fotograf hovorí: no ukážte aj tie vaše prstene konečne, hlavne ten oznamovací (snubák) :) a ja mu hovorím: možem aj ten rozkazovací :-D (obrúčka)? strašne sa smial :-D a v tú chvíľu to bola fakt sranda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
My sme boli na svadbe pred 25 rokmi ocinovej sesternici a moja mala 4r. sesternica sa rozplakala (histericky plac), ze nevesta ma krajsie saty ako ona a vycitala to svojej mamine, ktora jej ich usila! Ja som zas zavidela jej lebo ja som mala len suknu a bluzku :-). Tesim sa na tie nase naj momenty budu tu o chvilu ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Ako kazda nevesta,aj ja mam viac takych momentov,ale vyberiem momenty,ktore mne najviac utkveli v pamati a budu nezabudnutelne :-) NAJKRAJSI: Jednoznacne slub mojho uz manzela, ked to cital s odhodlanim a bolo to pre mna nadherne :-) a taktiez fotenie,moj manzel sa neskutocne prekonaval,ked nas fotograf styloval a som mu za to vdacna :-) NAJMILSI: Ked nam nas 6-rocny syn povedal,ze je na nas pysny a budeme uz navzdy spolu a on sa tesi :-) NAJVTIPNEJSI: Zasa nas fesak :-) odchadzali sme rano o 4-tej zo saly uplne posledni a nas synator s vaznou tvarickou sa ma pyta: "To co bola za svadba,ked sa ani torta nekrajala?" :-) pobavilo nas to,aj ked na druhej strane mi to bolo luto :-)
Odpovedať
Pre mna najkrajsie bolo - hudba a my ako kracame tou ulickou, vidiet ludi ktorý nam nam priali a boli pocas nasho naj dna s nami..a pocit ze sme vsetko prekonali a ja som bola vybrana ako ta prava, pocit na nezaplatenie.. Najmilsie bolo ked sme si vymenili prstienky, vymenili sme ja a ty za my.. Najvtipnejsie bolo...sme stali pred kostolo´m, ticho,vsetci sedia,kazdy caka kedy to uz vypukne a priatel /je inej viery/ sa ma pyta co ma v kostole robit, dovtedy posobil ze vsetko vie, rozmyslam : ci to nemysli vazne, hovorim mu: nerob nic pozeraj na mna ockom, budem ti hovorit kedy co, co bde treba precitas a hotovo, v kostole pozeram nanho, vazny ako nikdy, reku to je kto, pot sa z neho leje akoby z dvanastminutovky prisiel, farba ziadna, ale zvladli sme to, fotograf zachytil ten jeho vyraz pred aj ked sme si uz vymenili prstienky a bolo po obrade, akoby dvaja ludia sedeli vedla mna.. :D druha vtipna situacia bola ked sme vychadzali od kostola k sale, hudba hraje, ludia uz naradosteni sa tesia na rezne a v tom sa mi topanky rozpadli, nastastie znama mala v rezerve, tie moje skoncili v kosi pro štestí :D
Odpovedať
Profilova fotka
Najkrajší moment ked sme si povedali ano a silno sa drzali za ruky Najmilší pri gratuláciach ked sme ani jeden neudrzali slzy a od dojatia plakali Najvtipnejší ked sa mi pri kráčaní uličkou k manzelovi zasekol závoj o koberec a trhlo mi hlavou ze ma vrátilo naspať :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Profilova fotka
Rada by som obnovila túto peknú tému a pridávam aj článok :) Ak by ste sa v ňom rady objavili, napíšte mi vašu vtipnú príhodu :) https://mojasvadba.zoznam.sk/najvtipn...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Zábavne bolo keď mi manžel v kostole išiel navliect na môj mini prst jeho maxi obrúčku (este aj na palci mi je priveľká) :-D moja obrúčka by mu prišla len do tretiny malíčka.
Odpovedať
Najmilši moment bol, keď manžel, napriek tomu, že ma trému hovoriť na verejnosti nahlas, si celý večer pred sobášom čítal slub, a napokon ho statočne predniesol pred celým kostolom. Najvtipnejsie sa mi zdalo, keď už bol čas ísť na sobáš, všetci sme stáli vonku na dvore, ale svedkyna si lepila podrážku, ktorá sa jej pri zakopnuti o kamenný obrubnicek odlepila a svedok si uvazoval kravatu podľa návodu na YouTube. A najkrajší moment bol, keď už sme vysli vonku pred kostol ako novomanzelia :-) :-)
Odpovedať
pre mňa najkrajší moment keď sme si povedali sľub - mne veľmi záležalo na tom, aby sme to nečítali, ale vedeli naspamäť a hovorili to do očí druhého, a veľa to pre mňa znamenalo, že môj manžel bol ochotny sa to naučiť a že sme to nepokazili :) podľa mňa ten sľub je krásny, ja som sa snažila precítiť vážnosť každého slova. Najmilší moment - takých bolo veľa, v podstate celý deň bol veľmi milý, krásne svietilo slniečko pri fotení, všetci hostia sa z nás veľmi tešili, to bolo cítiť :) Najvtipnejší moment bol, ked pri odčepčení som sa pomýlila a aj do tretice som povedala hlávku stať...našťastie náš kamarát so sekerkou v ruke sa rýchlo vynašiel, povedal, že kedže je to medzinárodná svadba, tak asi sme sa nepochopili a položil otázku ešte raz :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
najkrajsi moment ked sme boli pri oltari a farar mi slovami mieril rovno do srdca, to bolo prvy a posledny krat co som pocuvala farara so zaujmom a uctou... najmilsi ked som zistila, ze ucastnici nas pocuvli, nedali nam hlupe dary ale cash ako sme ich ziadali... najvtipnejsi, ked ma odcepcovali a prisiel manzelov opity kamarat za mnou pocas toho a tahal ma za ruku zo slovami "co tu traposis, ser na svadbu. pod ideme von..."
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Najkrajší moment... Už sme jedli u nás v byte keď zrazu sa otvorili dvere a v nich sa objavila skupina ktorá nádherne spievala a mňa vzali a čepčili ma.. Vybavila to moja maminka aj keď bola korona nikto o tom nevedel a všetci sme plakali.. Nádherné silné... Najmilšie keď môj manžel o pol noci zavolal všetkých von a spravil pre mňa obrovský ohňostroj po ktorom som tak túžila A najvtipnejsie keď sa moj tatko skoro strepal na závoji na obrade... Zas sa mi tlačia slzy aký nádherný deň to bol ❤️❤️❤️
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Najkrajší moment nášho sobáša a pre mna najemotívnejší bol keď sme si hovorili sľub z očí do očí v tu chvíľu všetok stres opadol. A další mement bol keď pri podpise zápisnice mi zbor vyšiel v ústrety a začali hrať obľúbenú pieseň môjho manžela a jemu od dojatia vyhrkly slzy. V ten moment som si uvedomila ako veľa to pre neho znamenalo. Na to do konca života nezabudnem.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?