Tipy na vianočný darček pre manžela

Zobraz úvodný príspevok
Babuľky, viem, že je to možno otrepané a budete mať na mňa zlosť...ale čo takto si vzájomne poradiť, čo tým naším chlapom na Vianoce... :) ja som v koncoch totižto... :) vraj nič nechce :) a tak...pripravujeme sa na našu prvú spoločnú domácnosť. Čo by sa v nej mohlo chlapovi reálne zísť? Poprípade poradte. Volám SOS fakt, som v koncoch :D... :) ĎAKUJEM :)
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
Môj drahý si tento rok nájde novú zimnú bundu, kávovar, fotoknihu a mojimi vyjadreniami lásky a citatmi a na čo sa najviac teším sú dva darčeky 1. Keďže mi jeho najlepší kamarát náhodou prezradil, že budú zásnuby tak som mu dala vyrobiť magický hrnček(ten čo sa na ňom zvykne niečo objaviť keď ho zalejete horúcou vodou) a dávam tam napis "Macko môj najkrajší, dúfam, že tento hrnček Ti bude vždy pripomínať deň, kedy som Ti povedala svoje ÁNO. Pretože presne to je odpoveď na každú otázku. Áno, chcem s tebou kráčať životom, áno, chcem sa pri Tebe zobudiť každé ráno, áno chcem si s Tebou založiť rodinu a áno, chcem s Tebou ďalej žiť našu krásnu rozprávku. Milujem Ťa láska a preto Ti hovorím svoje ÁNO. 24.12.2019" 2. Druhý darček je "pozvánka na dokonalé rande" kúpila som mu peňaženku u cinana za dve eurá a na ňu nalepila nápis "a o peniaze Ty nemusíš mať starosť" vo vnútri peňaženky budú dve vstupenky na wellness, dva lístky do kina a poukaz na romantickú večeru pre dvoch v reštaurácii. 😀😊 @irra15 ale toto je skvelý nápad 🙏🏻😀 budem vedieť na ďalší sviatok.
Odpovedať
Profilova fotka
@klarika666 žeee?? aj ja si myslím, že tento je najlepší a zároveň je aj srandovný :-D :-) už dúfam, že si objednala nejaký zážitok, lebo už len osobný odber sa dá alebo e-poukaz, ktorý ti Adrop pošle na e-mail.
Odpovedať
Profilova fotka
@natt750 wau, tak to si mu riadne veľa darčekov pokúpila ;-) a ten hrnček a tá peňaženka to je super nápad, len sa mi trochu nepáči, že ti to jeho kamaráti povedali. on to chcel isto ako prekvapenie a ty už o tom takto vieš. mohli počkať, aby si bola v šoku! som zvedavá, aká bude jeho reakcia na šáločku, potom daj vedieť, dobre? a odporúčam na iné sviatky aj trochu adrenalínu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@irra15 hej hej je to také. Ale zase prekvapí ma určite tým ako to prebehne a aj prstienkom 😊 a keďže už svadbu máme dávno naplánovanú tak mňa už prekvapí aj to, keď to bude vôbec pravda. Lebo som myslela, že sme toto proste preskočili. 😅 Dám na Teba a na Valentína si skočíme padákom 🤷🏼‍♀️😊
Odpovedať
Profilova fotka
@natt750 jáááj, tak to mení situáciu, keď vy už máte svadbu naplánovanú. to som si vôbec nevšimla, prepáč :-D :-) vidíš, tak nakoniec budeš mať aj ty zásnubný prstienok :-) potom daj vedieť, ako to prebiehalo, som zvedavá :-D oki, dohodnuté, choďte, bude to pre vás isto veľký zážitok, na ktorý budete potom aj dlho spomínať :-)
Odpovedať
@irra15 jasnééé, že už poukaz mám doma... Veď ja som to hneď objednávala, nečakala som zbytočne. Lebo s mojím šťastím by sa presne to stalo, že by som to nestihla a potom by som mala zbytočne problém a musela by som vymýšľať nejaký iný darček a to by sa mi vôbec ale že vôbec nechceloooo :-| :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@klarika666 áno? tak ty si šikulka. a na aký zážitok si mu kúpila poukaz??
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?