Výstava nábytku v Nitre

10. mar 201510

budem vďačná za každú radu, pomoc ... chceme si kúpiť sedačku Fines, obývačkovú stenu, stolík do obývačky a stôl do kuchyne so stoličkami, prípadne aj nejakú stenu do chodby. Boli sme si dnes pozrieť sedačky Fines v jednej predajni, ale vypočítali nám cenu cca 1300,- eur s tým drahším poťahom v kvalite č.5.
Chcela by som vedieť, či ste niekto využili zľavy na veľtrhu v Nitre, či sa tam oplatí ísť a samozrejme akú zľavu na tieto sedačky poskytujú a či sa zľava vzťahuje na všetky druhy poťahov.
Ďakujem za rady

  • Ahoj, zo skúseností z minulých rokov viem (čo som odpozorovala), že väčšinou sa VEĽKÉ ZĽAVY vzťahujú na PRIAMO NA MIESTE VYSTAVENÝ TOVAR, na ostatný vybraný ponúkaný tovar je však taktiež poskytnutá zľava. ALE!! Výrobcovia, ktorí sa zúčastňujú tejto výstavy a majú vlastné predajne však v období pred výstavou ZNIŽUJÚ CENY na predajniach, aby cena na výstave nebola taká výrazná a ponúkli aj tovar, ktorý nebude na výstave za lepšie ceny.

    Keď vieš aká je cena v kamenej predajni, VŽDY je dobré ísť pozrieť aj na výstavu. Sú ta obrovské možnosti, keď už nič iné, nikdy nevieš, či Vám nepadne niečo viac do oka, či sa Vám nič iné nebude páčiť ... Pozriete čo ide do "módy" iné nábytkárske doplnky ...

    My tiež máme vybrané nejaké nábytky a matrace, ktoré chceme kúpiť, ale určite ideme pozrieť do NT, porovnať a možno "motyka vystrelí" a bude tam niečo čo bude lepšie a kvalitnejšie 🙂

Pridaj príspevok

    Nenašli ste čo ste hľadali?

    hľadať len v názvoch tém