Menu Forum

7.10.2017 hladam fotografa na svadbu...

2. máj 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
michhaela
5
Registrovala sa 19. februára 2017 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 4 príspevky. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
michhaela
5
Registrovala sa 19. februára 2017 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 4 príspevky. Má 3 priateľov.
 Hľadám fotografa na tento termín, svadbu máme vo Svätom jure...Bude ešte niečo volné či? Budem rada ak mi aj doporučíte. Ďakujem emoticon
2. máj 2017 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
ajaku
Anna Kulacs - fotograf
Anna Kulacs PRO

Foto a video - Okres {name}
8

“Ak ešte nemáte svojho svadobného fotografa, som tu pre Vás, nakuknite na moju prácu. Na otázky rada odpoviem.”
(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
ajaku
Anna Kulacs - fotograf
Anna Kulacs PRO

8

“Ak ešte nemáte svojho svadobného fotografa, som tu pre Vás, nakuknite na moju prácu. Na otázky rada odpoviem.”
(Pred 5 mesiacmi)

Ja mozem, pozrite moju stranku, na otazky rada odpoviem
2. máj 2017 o 18:13  •  www.fotoatelierrodfo.blogspot.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michhaela
5
fotoportrét
fotoportrét
michhaela
5
 Akurát som Vám písala mail emoticon som si pozerala vaše fotky... emoticon
2. máj 2017 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michhaela
5
fotoportrét
fotoportrét
michhaela
5
 @ajaku emoticon vyššie som Vám písala...
2. máj 2017 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ajaku
Anna Kulacs - fotograf
Anna Kulacs PRO

8

(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
ajaku
Anna Kulacs - fotograf
Anna Kulacs PRO

8

(Pred 5 mesiacmi)

@michhaela 😄odpovedala som cez email tiez
2. máj 2017 o 18:54  •  www.fotoatelierrodfo.blogspot.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to