Košík na redový.

Zháňam a zháňam. Ponúknite prosím košík na redový. Ďakujem.
Odpovedať
@majka876876 prepac, ale co je to kosik na redovy? 😄 absolutne netusim, o com je rec. nemas tam chybu?
Odpovedať
@noravana Prikladám ako príklad, používa sa zväčša pri hádzaní cukríkov alebo keď nevestička tancuje - tak na peniažky.
Odpovedať
@majka876876 Veď je ich kopec 🙂 stačí si vybrať na nejakom bazáriku, alebo aj nový, napr. na sashe sú krásne 🙂 dozdobiť prípadne stužkou a je to.
Odpovedať
vies co take kosiky som videla aj na sashe. tam su aj take inzeraty, ze ti vedia vyrobit a nadekorovat kosik podla tvojich vlastnych predstav, tak by som sa skusila pozriet aj tam
Odpovedať
A tak košík si vieš podľa mňa kúpiť bárs kde aj v nejakom kvetinárstve alebo tak a ozdobíš si ho už aj sama
Odpovedať
@marion_etta asi tak nejak. tiez by som si vela veci na svdbu rada pripravila sama. teraz su uz rozne moznosti a da sa kupit fakt vsetko co sa roznych komponentov na dekoracie tyka
Odpovedať
Ak má niekto k tomu vzťah a takého aj by som napísala kreatívneho ducha, tak to nie je problém. No zas pre mnohých je pohodlnejšie proste danú vec len kúpiť hotovú
Odpovedať
Profilova fotka
V tedi maju uz taketo pletene kosiky, kedze uz pomaly vytahuju velkonosne vyzdoby a dekoracie. Kupila by som si holy kosik a nadekorovala by som si ho sama
Odpovedať
Profilova fotka
Skús si pozrieť tu https://www.sashe.sk/slnieckoo/detail... Našla som tam omnoho viac inzerátov - možno ťa nejaký košík okúzli
Odpovedať
@niminkee Ďakujem za typy kočky. Košík už máme. 🙂
Odpovedať
tiez som to predtym este nepocula a pravdepodobne by som ho na svojej svadbe asi ani neriesila, neviem, asi zalezi aj od zvyklosti a tradicii novomanzelov a svadobcanov🙂
Odpovedať
@zahrajkadan Ahoj. No u nás to môžem nazvať zvykom. Ja som bola skôr za niečo ...modernejšie...ako sa teraz dávaju rôzne pokladničky a krabičky kde Vám môžu hodiť peniažky, ale povedala som, že predsa ostanem pri tom košíku a keď sa dohádžu cukríky bude košík slúžiť ako pokladnička. Nvm, či to je zvyk, či tradícia, no ako si spomínam, na svadbách to tak aspoň u Nás praktizovali. 🙂) Košík som kúpila z internetovej stránky. Mala som v pláne si to dozdobiť, no priznám sa, že by nebol tak pekný ako keď ho kúpim. Som toho názoru, nech si každý robí tak, ako mu vyhovuje a uzná za vhodné. My sme to s partnerom vyriešili takto. Dozdobili sme si iné dekorácie a vecičky na svadbu. 🙂) A ešte raz ďakujem kočkám vyššie za typy!
Odpovedať
Článok sa načítava...
aj mne pride kosik taky viac tradicny a celkovo lepsi napad ako nejaka krabicka🙂 a takisto sa mi paci, ze sa nejakym sposobom zachovavaju tie tradicie, ktore uz velakrat na svadbach veru clovek len tak nevidi. kazdy sa snazi mat tu svoju svadbu co najmodernejsie, uz som ani cepcenie nezazila dlho na svadbe 😞 to podla mna treba.
Odpovedať
kazdemu sa paci nieco ine. ja uz som videla na svadbe aj len taku drevenu misticku. ak sklenenu dokonca, takze si myslim, ze kreativite sa ani v tejto veci proste medze nekladu a je to jedno, co sa pouzije, hlavne aby sa to neveste pacilo a zapadlo jej to do celeho konceptu
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?