Nevera pred svadbou

Zobraz úvodný príspevok
Chcem sa spýtať, či máte niektorá skúsenosti, že vás snúbenec podviedol pred svadbou, veľmi mi to pomôže, ďakujem
Odpovedať
Zdravim. Dňa 28.4. Šla moja snubenica ku babke si oddychnuť, myslel som že e všetko v poriadku. Žili sme spolu 4 toky a staral som sa o jej šťastie, bezpečnosť, pokoj, lásku a spokojnosť. Dňa 13.7. Mame nahlasenu svadbu na urade, vyhlasenu v oboch rodinach a u znamych. Včera dňa 14.5 som zistil priznala že ma u babky podvadza a že už somnou nechce mať nič a že to neľutuje. Dnes 15.5. Sa chystam za ňou ale neviem ço mam spraviť
Odpovedať
@nikolas13612 nikto presne ti nepovie, čo urobiť, ale môj názor je, ze niet co riešiť ani rozoberať. Nevera, nechce s tebou nič mať a vôbec neľutuje... Čo chceš riešiť? Už jednoznačnejsie sa neda to povedať... Chceš nasilu sa vziať? A o par mesiacov potom riešiť rozvod?
Odpovedať
Profilova fotka
@nikolas13612 rada tu žiadna nepomôže, musíš sa s tým so cťou vysporiadať, rozlučiť sa s jej rodinou a ísť svojou cestou
Odpovedať
Neviem ju pustiť stale mam sňou sny mali sme všetko spoločne všetko mi ju pripomina
Odpovedať
Zdravicko. Skusim prihodit vlastnu skusenost. Chodil som s babou 6 rokov pricom svadba uz bola v stadiu riesenia... saty boli miesto atd. Cely cas co sme boli spolu si vypisovala s chalanom s ktorym sice nechodila ale co to mali spolu. Celu dobu mi to vadilo aj som jej to vravel... ale obhajovala to tym ze su len kamosi. No a kratko pred svadbou som zistil ze ho zacala navstevovat... aj ked mi tvrdila ze sa len bala svadby a ze uz nevyskusa nic nove po svadbe... K tomu sa nabalili zhorsene vztahy od nej smerom k mojej rodine a ja som to ukoncil. Skor vplyvom okolia lebo sam by som to asi nedal kedze som ju velmi lubil a rozhodnutie som mal snahu zvratit. Stale s tym nie som vysporiadany... mam po 30 , uz som chcel vlastnu rodinu... ona 27 ale ocividne este nedozrela a nevazila si to co mala
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?