Pozeráte svadobné videá z obradu?

28. apr 2021110

Ahojte. Teraz, obzvlášť v dobre koronavirusu, je celkom populárne mať prenos z obradu natočený na video. Osobne si to ale nikdy celé nepozriem, preklikam tak ako si povedali áno, ale nepozrela by som si hodinové video namiesto filmu v piatok večer. Zaujíma ma teda, pozeráte záznam z obradu ak Vám ho niekto známy pošle? Fotky si rada pozriem aj tie krátke 3 minútové videá ale dlhý záznam z obradu, to ma veľmi nebaví 😊

 • @anetka891  Ja áno dokonca teraz sme si so snúbencom pozreli dve takéto videá aj na inšpiráciu hľavne on teda chcel vidieť lebo na veľa svadbách nebol. Video zo sestrinej svadby sme dali kvôli tomu aj digitalizovať. Možno si ho budú chcieť pozrieť aj synovci keď budú starší a budú mať pred svadbou. To svoje si tiež určite rada pozriem. Možno teraz to niekomu pripadá ako zbytočnosť ale časom si to každý rád pozrie ako peknú spomienku.

 • @anetka891  ja na videa nie som, nerada ich pozeram celkovo, a ani na nasu svadbu nemame kameramana zajednaneho. Ani cudziu svadbu by som si nepozerala. Mam ovela radsej fotky, ci uz nase alebo cudzie.

 • @anetka891  ja si dlhé videá nepozerám, ale raz si ho pozriem 😄 a kvôli pamiatke si ho určite dám spraviť. Moja mama sa vydávala pred 30 rokmi a najviac ľutuje, že nemá video zo svadby. A ja by som si to určite rada pozrela teraz spätne.

 • Sponzor fóra
 • ja som nase video zo svadby videla asi 20x 😃 😃 Kazdy kto k nam prisiel na navstevu ho chcel vidiet 😃

 • @anetka891  pokial to je niekto znami a nemozeme ist na sobas, tak si to tiez rada pozriem.

 • Ja si videá pozriem rada (aj svoju vlastnú svadbu), ale len do momentu začiatku zábavy - potom preklikávam na polnočný "program". x hodín toho ako ľudia tancujú ma nebavia 😃 manžela to nebaví vôbec a naopak napr. babka si rada pozrie aj tie zábery tancovačiek - popozerá kto tam bol, kto si čo obliekol a tak 🙂

 • Škoda že ešte stále pretrváva názor že svadobné video = nekonečná nuda. To už dávno nie je pravda, dnes sa svadobné videá robia úplne inak, je to skôr filmová skratka v trvaní 20-60min + krátky videoklip, alebo len videoklip bez videa.
  Takéto video dá mladomanželom oveľa viac ako tradičný videozáznam ktorý vyzerá ako keby bol natočený pred 20 rokmi. Pre predstavu si stačí pozrieť krátke videá na nete od zabehnutých kameramanov, robia slovenským nevestám svetovú kvalitu za slovenské ceny.
  Niekoľkohodinové videozáznamy svadieb sa dnes už prakticky nerobia, možno s výnimkou starých tradičných kameramanov záznamárov v cene pár sto EUR, ľudia si to objednajú iba kôli cene.
  Ak je však jedinou pamiatkou na svadobný deň v čase corony video zo sobáša tak je pochopiteľné že mladomanželia chcú zo sobáša dlhšie video na pamiatku.

 • @realista  neviem či ten názor pretrváva, môj názor to nie je. Viem aké sa robia videá, zaujímal ma názor ostatných z iného dôvodu. Sú ľudia, ktorí majú na kamere len obrad, kvôli pandemickej situácii, aby si mohli priatelia a rodina pozrieť svadbu. Mňa sa zopár ľudí opýtalo či teda nebudem mať obrad na videu (amatérske video, kameramana nemáme), no úprimne mám pocit, že si to pozrie možno tak moja stará mama. Preto som chcela vidieť či to ľudí zaujíma, aby ma pripadne vyviedli z omylu.

 • no ja sa neviem dockat, ked si budem pozerat to nase, no musim si este nan pockat 🙂

 • My s mužom neznášame seba vidieť na videu my sme nechceli ani kameramana, síce svokor natáčal celý obrad a všetky ceremónie ale nepozreli sme si to ani raz a asi ani nepozrieme 🙈 zato fotky si občas pozrieme tie sa nám páčia... A čo sa týka cudzích obradov no stalo sa že na návšteve sme boli "donútení" pozrieť aspoň krátke video tak zo slušnosti sme pozreli ale bolo mi skôr do smiechu 😀

 • @kris_tin257  no to sa stáva niekedy aj mne 😃 že ked pozerám na návšteve cudzie video, tak mi je to také... trápne 😃. preto som si vybrala kameramana čo sa mi zdal najlepší (ale ja zase nie som nejaký odborník) a jeho videá sa mi zdajú už také malé umelecké dielo. Lebo chcela by som mať takúto pamiatku, ale nie také cukrové sladké video, ale niečo také aj s pridanou umeleckou hodnotou 😃 uvidíme či sa podarí

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Ponúkame organizovanie svadobných a iných spoločenských udalostí
  Obchodné podmienky: http://brilliantagency.sk/obchodné-podmienky
  Ten najúžasnejší deň čaká na vás! Nechajte sa viesť vašou
  svadobnou sprievodkyňou. Prežite váš svadobný deň bez starostí.
  Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
  Články od našich partnerov
  Spoločné bývanie novomanželov: ako si vybaviť hniezdočko lásky
  Koľko stojí svadba? Tipy, ako znížiť náklady za svadbu na minimum
  Najdôležitejší doplnok nevesty ? Čo môžeme povedať o kabelkách?
  Archív článkov od partnerov