Predmanželská náuka - Bratislava a okolie

3. aug 202060

Ahojte nevestičky,

vedeli by ste mi prosím poradiť, kde v BA a okolí sa dá isť na predmanželskú náuku ? Najlepšie na víkend, svadbu máme 17.10.2020 a čo pozerám na nete tak neviem nájsť žiaden voľný termín 😞 sme z Miloslavova, okres SC ak by ste náhodou niektorá boli odtiaľ.

Ďakujem🙂slight_smile:)

 • Ahoj, my sme boli na víkendovej vo velkom bieli. Ale to tiež bude asi všetko plne. My sme sa tam pri hlasovali 3/4 roka dopredu a brali sme posledne miesta.

 • @7ketty8 áno tam sme prihlásení ale už len ako náhradníci 😞

 • @majka4848  ahoj, skús pozrieť UPeCe, Bratislava, Mlynská dolina. Tam sa dá ísť na víkendovú prípravu, boli sme tak aj my, prihlasuje sa tam online.

 • Sponzor fóra
 • @beatricek  ano volala som tam dnes a otvaraju kurz až v oktobri a my mame svadbu 17.10 tak asi by som niečo skor poriešila :/

 • Skúste si prípadne zavolať na menšie fary na dedinách vo Vašom okolí. My sme vedeli, že na tieto skupinové prípravy nemáme priestor, tak som si povedala, že skúsim zavolať nejakým kňazom priamo. Hneď s prvým som sa dohodla, prišli sme za ním dva krát po vzájomnej dohode, porozprávali sme sa a bolo vybavené. Za opýtanie nič nedáte.

 • Ako píše Radka, skúste zavolať priamo farárovi. My sme sa tiež pripravovali dokonca online - na mail nám farár, z farnosti, kde sa berieme poposielal témy, a my sme mu každý týždeň vždy k jednej téme posielali naše myšlienky, otázky a 3x sme za nim boli osobne.
  Určite niečo vymyslíte. 🙂

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Zabezpečíme všetko pre tvoju svadbu alebo iný event.
  ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
  Plánujete oslavu, krstiny alebo inú spoločenskú udalosť? Potrebujete pomôcť so svadbou? Nestihate zabezpečiť občerstvenie? Tu ste na správnej adrese😊
  Články od našich partnerov
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
  Archív článkov od partnerov