Smrť milovanej starej mamy 2 mesiace pred svadbou

Žienky, Túto diskusii zakladám, len pre prehľad, pretože viem, že každý inak zareaguje. Máme 2 mesiace do svadby a mne náhle umrela stará mama. Je to veľký šok a rana. Nik to nečakal, bola to osoba, ktorú sme milovali. Teraz sa naskytla otázka robiť svadbu alebo zrušiť ?! Viem, na 100%, že by chcela, aby bola, tešila sa na ňu a vkuse to so mnou riešila. Zároveň však viem, že to na svadbe bude trošku smutnejšie. Všetko je zajednané, ale nie je problém vačsiu(60osob) svadbu okresať na 20osob bez hudby - len obrad a obed. Samozrejme to by nebola moja vysnená svadba, ale už to nie je ani bez nej. Život musí veru ďalej.. Prosím, ako by ste to urobili vy ? Ďakujem S pozdravom jedna smutiaca nevesta 🖤😢
Odpovedať
Moc me to mrzi. Vzhledem k tomu,ze je svatba az za dva mesice a stara mama se tesila, asi bych ji udelala podle puvodniho planu. (Asi i trochu zalezi,jakou mate rodinu,jestli s tim vsichni budou v pohode). Pokud ji budete chtit na svatbe pripomenout,videla jsem,ze nekdo daval svicku nebo fotku s cernou paskou jako vzpominku apod., ale my jsme to treba nechteli,ze bychom byli vic smutni v den svatby.. Pokud svatba urcite bude,udelala bych si ji peknou. Drzte se
Odpovedať
@qlarinka ďakujem veľmi pekne. Ano chystam sa este porozpravat s najblizsou rodinou ako to vidia a citia oni. A podla toho sa rozhodnem. Je to tazke naozaj toto clovek necaka ze sa nieco take stane. Svadbu planujeme rok,,
Odpovedať
Velmi mam mrzi, co vas postihlo, no uz len pre to, ze aj ona sa na tu svadbu tesila, tak by som si ju spravila taku, ako ste planovali. Predsa je az za dva mesiace a bolo by samozrejme ine, ak by bola o tyzden
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, vyjadrujem úprimnú sústrasť. Ja by som na tvojom mieste išla do tej svadby, predsa ako hovoríš stará mama by sa tešila z toho. Keď svadbu zrušíš alebo preložíš, nikdy nevieš čo ďalšie sa môže v rodine prihodiť. Už som zažila pár svadieb, kde mali podobné rodinné udalosti, ale svadba sa konala tak či tak, samozrejme že sa našli ľudia čo mali pripomienky (samozrejme ľudia, ktorých sa to vôbec netýkalo). To že budete mať svadbu so všetkým, čo si si vysnívala, aj s hudbou neznamená, že si svoju starú mamu nemala rada a nezáležalo ti na nej. Môj názor 😇 Držím prsty
Odpovedať
moc sil vam posielam a uprimnu sustrat este raz zelam. asi tak nejak ako napisala @medulienka2112, proste sprv si svadbu o akej ste snivali. nieje to v ziadnom pripade prejav neucty. myslim, ze aj starka by moc chcela aby si bola stastna
Odpovedať
@3vittka @medulienka2112 @ericenka223 Ďakujem pekne zienky za podporu, je to naozaj tazke ale cas zahoji nase rany. Moj nastavujuci a sama mamka su za svadbu. Planujeme ju naozaj uz vyse roka a babka sa velmi tesila na nu. Ja som tiez priklonena k svadbe ❤️ Ďakujem vam este raz 🖤❤️
Odpovedať
@patinqaa ahoj v prvom rada ma mrzí čo sa stalo. Ja som bola na svadbe kde neveste náhle odišla mama 2 týždne pred svadbou.... Nič nerušili ani nekresali počet hostí aj keď nad tým na začiatku rozmýšľali. Sám farár im povedal že ona by to tak chcela a čo by bola svadba bez hudby... Konečné rozhodnutie je na vás ale myslím že babička by bola smutná aj tam z hora ak by sa svadba kvôli nej nekonala... Prajem veľa síl, každé rozhodnutie bude to správne
Odpovedať
Ono je to tak, ze to cloveka moc boli, no zrusenim svadby nic nevyriesi podla mna. A fakt ono aj ti zosnuli by to nechceli, aby sa proste pozostali takto trapili. Myslim, ze by ste to v konecnom dosledku lutovali
Odpovedať
@kurajka presne moje slova
Odpovedať
@kurajka Ano viem, ze by ma babka zabili keby som to kvoli nej zrusila.. 😬
Odpovedať
Profilova fotka
@patinqaa nooo tak sama si si teraz odpovedala
Odpovedať
Je to sice teraz take smutne, ale svadba je az za dva mesiace, takze ako osobne nevidim ziadny dovod na to, aby sa svadba zrusila
Odpovedať
Článok sa načítava...
@majdiara @danus235 Dnes sme mali aj pohreb a kazdy kto sa stavil mi vravel ze dufaju ze nezrusim. Svadba bude ❤️🖤
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?