Získajte nových zákazníkov s profilom Profesionál

Prezentujte svoju prácu na najväčšej sociálnej sieti o plánovaní svadby na Slovensku.

Pôsobíte v oblasti plánovania a organizovania svadieb a chcete získať nových zákazníkov? Prezentujte svoju prácu na Mojej svadbe, kde máte možnosť osloviť tisícky neviest a ženíchov, ktorí plánujú svoj veľký deň a potrebujú Vaše služby. Či už ste väčšia firma alebo jednotlivec, profil Profesionál (PRO) je pre Vás!
Zaregistrovať sa ako PRO
16.8 / mesačne
Cena je uvedená s DPH
Zľavy poskytujeme pri predplatnom na dlhšie obdobie
0 +
Unikátnych používateľov mesačne
0
Zobrazení stránky mesačne
0
Zaregistrovaných používateľov

Prečo sa oplatí registrovať ako Profesionál na Mojej svadbe?

Profil Profesionál nie je iba obyčajný zápis. Katalóg svadobných dodávateľov Vám prináša aj množstvo ďalších výhod a nástrojov.

Moja svadba je sociálna sieť pre všetky budúce nevesty a ženíchov, ktorí plánujú svoj veľký deň. Vy ako firma môžete byť súčasťou komunity, zapájať sa do diania na stránke a prilákať k sebe svojich zákazníkov.

Firemný profil a prezentácia Vašich služieb

 • predstavte svoju firmu a popíšte, čomu sa venujete
 • ukážte to najlepšie z Vašej práce
 • pravidelne aktualizujte novinky, zľavy na stene príspevkov

Buďte súčasťou komunity a získavajte zákazníkov

 • profil PRO Vám umožňuje priamo interagovať s ľuďmi na stránke, poradiť im alebo reagovať na dopyty neviest či ženíchov
 • publikujte albumy a články a staňte sa inšpiráciou
 • zapájajte sa do diskusií, pomáhajte a ukážte, že ste odborníkom
 • inšpiratívne portfólio, užitočné články či obľúbených Profesionálov pravidelne zdieľame na našich sociálnych sieťach

Inzerujte vo Vašom shope

 • vytvorte si ľahko a jednoducho svoj svadobný eshop s neobmedzeným množstvom inzerátov s Vaším tovarom alebo službami
 • Vaše inzeráty sa budú zobrazovať v našom Bazári, kde si Vás zákazníci nájdu
 • spravujte si záujemcov, komunikujte s nimi a predávajte

Zápis v katalógu

 • Vašu vizitku s kontaktnými údajmi a popisom Vašej práce zverejníme v zozname našich Profesionálov
 • vďaka odkazom na svoj web získate hodnotný spätný odkaz, ktorý posilní Vašu pozíciu vo vyhľadávačoch (Google a iné...)

Získajte klientov vďaka novému Dopytovaču

 • keď nevesta/ženích zadá dopyt v Dopytovači (vyplní termín svadby, lokalitu, predbežný rozpočet a popis), my Vám ho automaticky prepošleme do súkromnej správy
 • budúci manželia Vás tak nájdu nielen v katalógu Profesionálov, ale na ich dopyty viete okrem Fóra reagovať už aj priamou odpoveďou v súkromnej správe
Zaregistrovať sa ako PRO

Pre koho je profil Profesionála určený?

Pre každého, kto ponúka služby v oblasti plánovania svadby. Od svadobných fotografov, kameramanov, hudobné skupiny a DJ-ov, až po svadobné salóny či vizážistky. Napríklad:

 • svadobné salóny
 • svadobní vizážisti a hairstylisti
 • hudobné kapely
 • DJ-ovia a moderátori
 • svadobné agentúry
 • svadobné miesta
 • svadobné e-shopy
 • a iné (všetky kategórie nájdete v časti "Profesionáli")

Čo hovoria naši Profesionáli?

"S portálom Moja svadba spolupracujeme už niekoľko rokov. Profesionalita, veľká ochota a hlavne ľudskosť a prívetivosť celého teamu, ktorý za týmto projektom stojí, sa dnes už naozaj často nevidí. Vďaka portálu Moja svadba si klientky ľahko overia dodávateľa podľa recenzií, ktoré sú od reálnych klientiek a na jednej stránke si krásne nájdu úplne všetko na svoju vysnívanú svadbu. Za mňa 110% spokojnosť a ďakujem za úžasné milé klientky, ktoré si ma cez tento portál našli."
img
Vanilkový kaktus design
Vanilkový kaktus design
"V roku 2006 som začal so svojou prácou ako vizážista, a ako je to vždy , začiatky sú takže. Portál mojasvadba.sk mi však v úplných začiatkoch pomohol najviac pri zviditeľnení sa. Postupne pribúdali pri mojom profile recenzie spokojných neviest čo mohlo povzbudiť ďalšie slečny pri výbere. Doteraz a určite aj naďalej budem rád zobrazený na stránke, ktorá pomáha ľudom s informáciami, v rozhodnutiach a pri výbere dodávateľov pre svoj svadobný deň."
img
Boris Bordács make-up & hairstyle - svadobné líčenie a účes
Boris Bordács make-up & hairstyle - svadobné líčenie a účes
"Na legendárnom svadobnom portáli mojasvadba.sk som sa zaregistroval okolo roku 2013. V tej dobe ako jediný "wedding" web na Slovensku ponúkal možnosť odporúčaní na svadobných profesionálov a istú formu socializácie vďaka fóru pre budúce nevesty a ženíchov. Odporúčania považujem za veľmi dôležitý faktor pri rozhodovaní svadobných párov o ich dodávateľoch, preto si dovolím nazvať tento portál svojou "Alma Mater" a môžem ho s kľudným srdcom každému profesionálovi prípadne snúbencom len a len odporučiť."
img
DJ Husenica
Husenica DJ
"Na Mojej svadbe som spokojný, pretože vďaka účtu Profesionála mnohé nevesty zavítajú priamo na moju webovú stránku. Vďaka tomu okrem iného zvyšujem budovanie povedomia o mojej tvorbe. A to je jeden z hlavných dôvodov, prečo som v katalógu Profesionálov a nemám dôvod odísť."
img
Fotografovanie.eu
Fotografovanie.eu
"Veľmi príjemná komunikácia, skvelá spolupráca a efektívna prezentácia svadobných služieb. Perfektný portál pre profesionálov, ktorí vedia, že musia byť tam, kde stretnú svojich klientov. Ďakujeme za dekádu spolupráce."
img
Castel Mierovo
Castel Mierovo

Najčastejšie otázky a odpovede

Ako začať?
Pri registrácii si zvolíte svoje prihlasovacie meno, heslo a vyberiete kategóriu, do ktorej sa chcete zaradiť. Prihlasovacie meno nie je možné dodatočne zmeniť, preto vyberajte pozorne. Po registrácii budete môcť vyplniť informácie o Vašej firme, nahrať fotky s ukážkami Vašej práce a Vaše kontaktné údaje. Keď budete mať profil pripravený, aktivujete ho platbou. Po spracovaní platby sa Váš profil začne verejne zobrazovať návštevníkom stránky a budete môcť publikovať príspevky.
Koľko ľudí mesačne navštevuje mojasvadba.sk a kto to je?
Podľa meraní Google Analytics navštevuje stránku mojasvadba.sk v priemere 100 000 - 120 000 unikátnych návštevníkov za mesiac. Stránku navštívia vyše 500 000 krát mesačne a v priemere na nej strávia vyše 3 minúty. Ide o ľudí, ktorí plánujú svoj veľký deň.
Koľko stojí predplatné a na aké obdobie si môžem predplatiť profil PRO?
Výška predplatného je 16,80 € (s DPH) mesačne. Profil PRO je možné predplatiť si minimálne na jeden mesiac, no ponúkame viacero balíčkov aj na dlhšie obdobie (3, 6 a 12 mesiacov). Pri platbe na 6 mesiacov získavate od nás ako bonus 1 mesiac zdarma. Pri ročnom predplatnom získavate ako bonus až 3 mesiace zadarmo.
Aké formy platby akceptujete?
Za profil môžete zaplatiť kartou online alebo bankovým prevodom. Pri platbe kartou je možné zvoliť si automatickú mesačnú platbu (z karty sa bude automaticky každý mesiac sťahovať poplatok 16,80 € s DPH) alebo si môžete vybrať jednorazovú platbu kartou na 3, 6 a 12 mesiacov. Platbu bankovým prevodom je možné vykonať na obdobie minimálne 3 mesiace.
Môžem si profil PRO vyskúšať na jeden mesiac?
Samozrejme, profil si viete predplatiť na jeden mesiac a následne predplatné zrušiť vo svojom profile. Na základe našich dlhoročných skúseností Vám však odporúčame zvoliť si dlhšie obdobie. Vybudovanie povedomia o Vašej značke môže chvíľu trvať. Za jeden mesiac sa nemusia dostaviť požadované výsledky. V prípade potreby nás môžete kedykoľvek kontaktovať a my Vám ochotne pomôžeme s vedením profilu a nastavením propagácie.
Musím profil PRO platiť nepretržite alebo môžem službu dočasne prerušiť?
Ak máte službu predplatenú kartou, môžete kedykoľvek zrušiť automatické mesačné sťahovanie priamo v časti Platby a faktúry vo Vašom profile. Ak ste platili prevodom, stačí ak na ďalšie obdobie nezaplatíte. Všetky údaje vo Vašom profile zostanú zachované a pri opätovnom predplatení profilu sa Váš profil bude opäť verejne zobrazovať v rovnakej podobe.
Mám vytvorený bežný profil, môžem ho zmeniť na profil Profesionála?
Áno, svoj bežný profil môžete ľahko zmeniť na profil Profesionála a nie je potrebné vytvárať si novú registráciu. Stačí sa prihlásiť do svojho bežného profilu a prejsť na registračný formulár pre Profesionálov. Tam budete mať predvyplnený email a prihlasovacie meno, vyberiete už len okres a kategóriu, v ktorej chcete pôsobiť. Následne kliknete na "Zmeň svoj profil na profil PRO" a Váš profil bude zmenený.

Kontaktujte nás

Podpora pre Profesinálov
profesionali@mojasvadba.sk
+421 940 414 009 (prac. dni od 9.00 - 17.00)
Zaregistrovať sa ako PRO