coverphoto
Neaktívny

adellaydy

Andrea
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 2. mar 2016
Info o svadbe
Svadba bola 27. 5. 2017
1147
dní po svadbe
Aktivita
13 príspevkov vo fotoblogoch
95 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Sledované fotoblogy (18)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +104
Svadobný album
Andrea a Francois
27. 5. 2017 CZECH_REPUBLIC | 108 fotiek
catering
Spoongastro.cz - Naša najnáročnejšia časť, kde je veľmi komplikované nájsť kompromis s jedlom, aby boli dve rôzne kultúry spokojné. Tento catering nám splnil všetko, čo sme chceli, je to catering na vyššej úrovni, ktorý je schopný pripraviť komplikované jedlá veľmi chutne. Za zmienku rozhodne stojí dokonalý servis, všetci čašníci profesionálni, usmievaví, ktorí boli vedení jedným hlavným, s ktorým sme všetko diskutovali pred svadbou a týmto to všetko aj vyzeralo na vysokej úrovni. Rozhodne odporúčam.
hudobná skupina
Colors of sound - Skvelá skupina, ktorá je schopná docestovať kamkoľvek. Lenka pekne spieva, majú dobrý repertoár a ako celok vyzerali veľmi dobre, spravili super zábavu, všetci si ich chválili
hostina
Zámok Valtice - Miesto ako z rozprávky a hlavne pre nás, čo sme zo Záhoria a nemáme to veľmi ďaleko, alebo nemôžme nájsť ideálne miesto na svadbu u nás, je valtický zámok rozhodne to správne miesto.
kameraman
Milcek Zmatek - Milan robí prekrásne videá, naše nám spravil naozaj dokonale s tým, ako to všetko sedí s hudbou a aj napriek tomu, že sme kameramana najprv vôbec nechceli sme radi, že máme našu svadbu zdokumentovanú aj toutou formou. Všetkým ho vrelo odporúčam.
doplnky nevesty
závoj- MarieeDesign.sk, rukavice- etsy.com/shop/marrietdress
popolnočné šaty, spoločenské šaty
Peek & Cloppenburg
oznámenia
weddingpaperdivas.com
svadobná agentúra
Svatby podle Vás
topánky
Bella Belle shoes
ženíchov oblek
blaisedesebaste.com
svadobné šaty
Rosa Clara
kostol
Kostol na Nebovzatia Panny Márie Valtice
fotograf
Svadobný umelecký fotograf Miqo Cash, EP - Najlepší fotograf akého sme mohli vybrať, veľký prfesionál, kreatívny, veľmi milý, má obrovský talent a vďaka nemu máme krásne spomienky, jedine odporúčam!
Žiadne príspevky.