Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

adka2505 Neaktívny

Svadba bola 27. mája 2017 Bernolákovo, okres Senec  • 

  • Všetko to začalo na Facebooku. 21. októbra 2012, prišla prvá správa od Ivana :) Videl ma na fotke s mojou spolužiačkou zo strednej školy, ktorá bola zároveň jeho spolužiačka z vysokej, takže Veronika bol náš kontaktný bod, ďakujeme ;)

    Trvalo nám strašne dlho kým sme sa prvýkrát stretli. Podarilo sa nám to až 5. apríla 2013. Ja som bola na Bratislavskom hrade s rodičmi a písala som si s Ivkom. Napísala som mu, že je tam celkom nuda a on sa ponúkol, že ma príde zachrániť :) Môj princ na čiernom aute prišiel skoro do hodinky a spolu sme strávili príjemný večer. Odvtedy sme boli spolu denne v kontakte, navzájom sme sa podporovali pri učení na štátnice a po štátniciach sme boli spolu stále. Kino, jazerá, nákupy, diskotéky... . Aj keď sme boli len kamaráti, strávili sme spolu krásne leto.

    Dokopy sme sa dali skoro rok po našom prvom stretnutí, 14. marca 2014. A tak ako nám dlho trvalo sa stretnúť a dať sa dokopy tak tak rýchlo sme sa zasnúbili. Bolo to v auguste 2015 pri splne mesiaca V Chorvátsku. Ivan mi zložil báseň, ktorá bola o nás dvoch a na záver si kľakol a spýtal sa ma či sa stanem jeho ženou. Bolo to tak romantické! :)
Príspevky pre registrovaných užívateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
adka2505
Andrea Kútyová Ivan Švorc
Registrácia: september 2015
Bydlisko: okres Senec
Príspevkov: 3
Inzerátov: 0
Priatelia: 0
9 2 5 dní
po svadbe.
Páčia sa mi tieto fotoblogy (1)