coverphoto
Neaktívny

aknellita

Lenka
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
Som šťastne vydatá, čo ešte pred pár rokmi vyzeralo nereálne. A o 9 mesiacov a jeden deň po svadbe sa z nás stala rodina. :-)
zaregistrovala sa 23. mar 2008
býva v meste Bratislava
Info o svadbe
Svadba bola 18. 6. 2016
1515
dní po svadbe
Aktivita
325 príspevkov vo fotoblogoch
749 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Sledované fotoblogy (164)
Kolekcie
  • kytice
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +107
Svadobný album
Lenka a Miško
18. 6. 2016 Bratislava | 111 fotiek
výzdoba
Svadobné a dekoračné štúdio Ewelyn - Od Evky sme mali požičané svietniky, ktoré krásne doplnili výzdobu sály.
oznámenia
ženích - Všetky tlačoviny ako oznamká, menovky, pozvánky k stolu vyrobil manžel a dal vytlačiť.
kvety
Kvetinárstvo Kvety pre radosť - Kytica, pierko a celá výzdoba bola neskutočne nádherná.
svadobné obrúčky
Obrúčky Rýdl - S obrúčkami sme spokojní, rýchlo sme si na ne zvykli. Sú krásne a pri vybavovaní nebol žiadny problém.
make-up
Petra Timková Némethová Make-up & Hairstyle - S Peťou som bola veľmi spokojná, hlavne keď som dostala asi milión komplimentov. Vyšla mi maximálne v ústrety a tiež líčila svadobné mamy, ktoré vyzerali skvele.
ženíchov oblek
Tom Steed, Bratislava - Manžel má odtiaľ už viacero oblekov aj košieľ, boli sme maximálne spokojní a ženích vyzeral skvele.
popolnočné šaty, spoločenské šaty
poshme.cz - Šaty sme boli vybrať priamo v predajni v Brne. Bola som spokojná a všetkým sa páčili.
svadobné šaty
Wedding Avenue - Bez Veroniky a jej šiat by som sa určite vydávať nemohla. Šaty mali obrovský úspech, boli krásne, čisté, voňavé a ľahučké. Veronikin prístup je bezkonkurenčný. ♥
výslužka
cukrárka z Modry - Všetko bolo pekne zabalené a koláčiky chutili.
víno
Mavín Martin Pomfy - 1*
koláče
Cukráreň Arriba - Pre mňa najlepšia cukráreň. Objednávku sme vybavili cez internet, oni zákusky v deň svadby priviezli, všetko bolo bez problémov a koláčiky boli úžasné.
torta
Anička Paráková - Tortu sme dostali ako svadobný dar, takže sme ju predtým nevideli. Bola obrovská, krásna a veľmi veľmi veľmi dobrá.
ubytovanie
G hotel - Ubytovanie bolo zapezpečné priamo v mieste konania hostiny, tak sme to aj chceli, aby mali cezpoľní hostia čo najviac komfortu.
hostina
DILL s.r.o., budova Doprastavu, Košická 52 - Jedlo bolo skvelé, všetci si veľmi chválili, vyšli v ústrety. Jediné čo mi vadilo bolo, že sme celú svadbu dohadovali s prevádzkarom, ktorý nakoniec v deň svadby s nami nebol.
kostol
Kostol sv. Stefana - Kapucini, Bratislava - Kňaza sme si vybrali sami, je to ženíchov kamarát. Omša bola nádherná aj vďaka tomu, že sme mali skvelého organistu a spievajúcich kapucínov. Chválili si aj neveriaci.
odobierka
FS Kumšt - 4 mladé dievčatá a 1 chlapec, krásne spievali, spravili skvelú atmosféru, na všetkom sa s nimi dalo dohodnúť a požičali aj kroj pre nevestu.
kameraman
Marína Horváthová - Marína je nežné žieňa, ktoré robí svadobné videá viac ako hobby, takže sme náš krátky zostrih dostali expresne rýchlo a nevieme sa naňho prestať pozerať. Čakáme ešte na dlhšiu verziu a veľmi sa tešíme :-)
fotograf
AlafetaPhoto - Miška je pre mňa jeden TOP fotograf. Milá osoba, veselá, má cit pre kompozíciu fotografie. Vybrala som ju, lebo jej fotky sú prirodzené a plné lásky.
aknellita pridala novú fotku
2. júl 2016

Strapaté kytice

(172 fotiek)
VYBRALI SME