coverphoto
Neaktívny

alisael

Ivka  /  30 rokov
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 16. aug 2012
býva v meste Prešov
Info o svadbe
Svadba bola 28. 9. 2013
2509
dní po svadbe
Aktivita
225 príspevkov vo fotoblogoch
25 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Sledované fotoblogy (100)
Kolekcie
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +105
Svadobný album
Ivka a Miško
28. 9. 2013 Prešov | 109 fotiek
fotograf
Jakub Čajko - CAJJAK - Profesionál, ktorý sa vo fotení naozaj našiel. Kamarát a spolužiak ešte z gymnázia a určite aj vďaka tomu sme si fotenie užívali, ako sa len dalo :-). Myslím, že výsledok hovorí za všetko :-)
hostina
Cheese KE - Syry pomedzi bufetové stoly sme mali z tejto predajne. Úplne úžasná predávajúca, ktorá nám dokonca aj zatelefonovala, keď je prišli ďalšie syry. Každý si chválil a oblizoval prsty :). Vrelo odporúčam :)
fotograf
fotenie - Café Dublin Prešov - Ak chcete mať fotky v štýlovom prostredí, určite sa im ozvite. Toľko profesionality a ochoty na jednom mieste asi nikde inde nezažijete a vďaka nim bolo naše sobotňajšie doobedné fotenie skutočný zážitok.
kvety
Kvetinárstvo Magnólia Prešov - Zohnali mi moje prekrásne hortenzie. Ochotné a milé tetušky, vďaka ktorým som mala (pre mňa) tú najkrajšiu svadobnú kyticu a živé kvety vo výzdobe.
účes
Zuzana Adamčíková Infinity Prešov - Dva účesy za dva dni :). S ňou som spokojná stále - česala mňa, mamku a aj ženícha mi ostrihala.
výzdoba
Ja a moje družičky :)
svadobné obrúčky
Ján Machovčák - Pána Machovčáka si nevieme vynachváliť a nám zasa každý chváli naše obrúčky. Sú dokonalé :)
topánky
Svadobný salón MAGGIE - Moje prekrásne Menbur - Adela. Tie najpohodlnejšie topánky, aké som kedy mala na nohe.
ženíchov oblek
Blažek - Košice - To najlepšie, čo sme mohli nájsť. Oblek sedel, ako by bol na mieru šitý a manžel sa v ňom cítil naozaj pohodlne. A hoci mal sako celý večer na sebe, vôbec sa v obleku nepotil.
popolnočné šaty, spoločenské šaty
Moletka OC Max Prešov - Mňa síce odrádzal názov, ale s mamkou sme tam nakoniec zašli a našli sme presne to, čo som chcela. Mne bola veľkosť 40 tak akurát, takže netreba mať predsudky :)
svadobné šaty
La vie - life Prešov; Enzoani - Halima - Prístup na úrovni, šaty úplne nové, voňavé, nádherné. Požičali mi všetko, na čo som si len pomyslela. Aj keď je cena vyššia, neľutujem ani minútu, čo som ich mala na sebe.
víno
PD Choňkovce - predajňa Moldava nad Bodvou - Chutné víno za vynikajúcu cenu. Odporúčam všetkými desiatimi.
koláče
Filip Lipka - Velikánske kusy koláčov, krásne na pohľad a dokonalé pri ochutnaní. Karamelové trubičky boli môj top!
torta
Filip Lipka - Bohužiaľ, nestihla som ochutnať, ale vyzerala super :-)
hostina
Kaštieľ Fričovce - Jedlo bolo super, organizácia chaotická, ale všetko sme to zvládli a dopadlo všetko na jednotku.
kostol
Evanjelický kostol av. - farár Marek Kačkoš (Palín) - Mareka poznám už 13rokov a je to človek s najväčším srdcom, akého poznám. Už keď som mala 13 rokov, vedela som, že chcem, aby ma sobášil on :-)
odobierka
LS Škvarkare KVS - Kroj mi požičal kolega z práce, ktorý si tento súbor založil. Folklórom žije srdcom aj dušou, a keby sme nemali svadbu tak ďaleko od Košíc, určite by som ich chcela aj na čepčenie.
hudobná skupina
Ľudová hudba Dominika Václava - Ďalší spolužiak, tentoraz z vysokej školy. Má neskutočné prsty, ktoré mu behajú po strunách jedna radosť. Cimbalovka mala obrovský úspech a vďaka aparatúre sme mali z neho aj DJ-a :-)
alisael pridala 6 nových fotiek
23. sep 2012

Keby som sa mohla odviazať...

(30 fotiek)