Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

anicka139 Neaktívny

Svadba bola 3. mája 2014 okres Spišská Nová Ves  • 

Fotograf Marek Zalibera - www.svadobnycas.sk - Marek bol pre nás tou najlepšou voľbou a s jeho prácou a prístupom sme boli nadmieru spokojní. Úprimne musím povedať, že lepšieho fotografa sme si snáď nemohli ani nájst. Je to pohodový človek na ktorom vidno, že fotenie má naozaj rád. Vytvoril veľmi uvoľnenú atmosféru, takže fotenie sa pre nás stalo skutočným zážitkom. Keď nám začalo pršať, s Marekom to ani nepohlo, nasmeroval nás len do lesa a fotil ďalej, čo nás príjemne prekvapilo :) Bol s nami od skorého rána až do úplného záveru, aj vďaka tomu máme množstvo krásnych fotiek od portrétov až po naozaj trefné momentky nielen zo zábavy. Dnes ukazujeme fotky so štipkou hrdosti a pri pozeraní fotiek a listovaní krásnej fotoknihy zažívame svadbu druhykrát :) Vrelo všetkým odporúčame . Presvedčte sa nakoniec sami!!!
Dj DJ BENNY - svadby - CELÉ SLOVENSKO - DJ Bennyho môžeme len odporučiť. Vysoko profesionálny prístup. Výborná komunikácia, pomoc pri tvorení svadobného programu, poradil pri výbere pesničiek (podľa zloženia svadobných hostí pomohol vybrať piesne), mohli sme si zostaviť vlastný wishlist, vedel pohotovo reagovať na atmosféru, čomu prispôsobil aj tanečné kolá, ocenili sme aj jeho schopnosť moderovať :) Profesiónalne vybavenie od ozvučenia až po svetlá a efekty. Ak sa rozhodnete pre DJ Bennyho určite neoľutujete :)
Civilný obrad Radnica SNV - Radnica SNV - Krásne prostredie, ktoré netreba nijako zvlášť zdobiť. Pani ktorá má sobáše na starosti je veľmi milá a ochotná pomôcť, poradiť. Súčasťou sobáša bol aj spevokol. Možnosť výberu klasickej alebo modenej hudby. My sme sa rozhodli pre klasickú, a neľutujeme.
Výzdoba Aranžerský salón Renata Škarupová - S prácou pani Škarupovej sme boli nadmieru spokojní, krásna výzdoba prevýšila naše predstavy, krásna kytica, pierko aj výzdoba auta. Posúďte sami :)
Šperky KAMEA s.r.o. - Slovenský výrobca svadobných obrúčok & šperkov - Veľký výber krásnych obrúčok a profesionálny prístup, rýchle dodanie.
Príspevky pre registrovaných užívateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
anicka139
Anna Milan
Registrácia: apríl 2013
Bydlisko: okres Bratislava
Príspevkov: 3
Inzerátov: 0
Priatelia: 0