coverphoto
Neaktívny

anicka139

Anna
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 19. apr 2013
býva v meste Bratislava
Info o svadbe
Svadba bola 3. 5. 2014
2497
dní po svadbe
Aktivita
1 príspevok vo fotoblogoch
3 príspevky vo fóre
0 inzerátov
Skupiny
Bratislava
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +9
Svadobný album
Anna a Milan
3. 5. 2014 Spišská Nová Ves | 13 fotiek
Veľký výber krásnych obrúčok a profesionálny prístup, rýchle dodanie.
výzdoba
Aranžerský salón Renata Škarupová
S prácou pani Škarupovej sme boli nadmieru spokojní, krásna výzdoba prevýšila naše predstavy, krásna kytica, pierko aj výzdoba auta. Posúďte sami :)
civilný obrad
radnica SNV
Radnica SNV - Krásne prostredie, ktoré netreba nijako zvlášť zdobiť. Pani ktorá má sobáše na starosti je veľmi milá a ochotná pomôcť, poradiť. Súčasťou sobáša bol aj spevokol. Možnosť výberu klasickej alebo modenej hudby. My sme sa rozhodli pre klasickú, a neľutujeme.
DJ Bennyho môžeme len odporučiť. Vysoko profesionálny prístup. Výborná komunikácia, pomoc pri tvorení svadobného programu, poradil pri výbere pesničiek (podľa zloženia svadobných hostí pomohol vybrať piesne), mohli sme si zostaviť vlastný wishlist, vedel pohotovo reagovať na atmosféru, čomu prispôsobil aj tanečné kolá, ocenili sme aj jeho schopnosť moderovať :) Profesiónalne vybavenie od ozvučenia až po svetlá a efekty. Ak sa rozhodnete pre DJ Bennyho určite neoľutujete :)
fotograf
Marek Zalibera - www.svadobnycas.sk
Marek bol pre nás tou najlepšou voľbou a s jeho prácou a prístupom sme boli nadmieru spokojní. Úprimne musím povedať, že lepšieho fotografa sme si snáď nemohli ani nájst. Je to pohodový človek na ktorom vidno, že fotenie má naozaj rád. Vytvoril veľmi uvoľnenú atmosféru, takže fotenie sa pre nás stalo skutočným zážitkom. Keď nám začalo pršať, s Marekom to ani nepohlo, nasmeroval nás len do lesa a fotil ďalej, čo nás príjemne prekvapilo :) Bol s nami od skorého rána až do úplného záveru, aj vďaka tomu máme množstvo krásnych fotiek od portrétov až po naozaj trefné momentky nielen zo zábavy. Dnes ukazujeme fotky so štipkou hrdosti a pri pozeraní fotiek a listovaní krásnej fotoknihy zažívame svadbu druhykrát :) Vrelo všetkým odporúčame . Presvedčte sa nakoniec sami!!!
Žiadne príspevky.