Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

ashleyinka1 Neaktívny

Svadba bola 17. júna 2017 Hotel Dukla ****, Prešov, okres Prešov  • 

Fotograf Jakub Čajko - CAJJAK - Jakub je úžasný fotograf a človek, ktorý je maximálne ochotný a milý. Veľakrát sme ani len netušili, že nás fotí :) Až pri prezeraní fotiek sme boli prekvapení kde všade nás fotil:)))
Hudobná skupina Albion, Presov - Skupina Albion hrala na svadbe mojej kamarátky. Už vtedy som si povedala, že keď sa budem vydávať, chcem, aby na svadbe hrali oni:) Majú veľmi široký repertoár, od ľudoviek, cez oldies zahraničné, či slovenské, po pesničky ktoré sú moderné a aktuálne hrané v rádiách.
Kostol Kostol Krista Kráľa v Prešove - Výber kostola bol pre nás jasný, keďže obaja tam radi chodievame. Chceli sme mať svadbu na mieste, kde sa cítime dobre, takže sme ani neuvažovali o inej alternatíve :)
Hostina Hotel Dukla, Prešov - Keďže som na vozíku, výber miesta pre hostinu sa zúžil na bezbariérové priestory. S Duklou sme boli maximálne spokojní. Komunikácia s prevádzkárom bola perfektná, pred svadbou sme sa niekoľkokrát stretli aby sme si ujasnili naše predstavy, či už o jedle, alebo o priebehu hostiny. Všetko prebehlo bez problémov, čašníci boli neskutočne milí a ochotní. Dokonca čašník nám bol kúpiť kofolu keď nám došiel sud :) Jedlo bolo vynikajúce, pri švédskych stoloch bol kuchár, ktorý jedlo servíroval. Bolo to naozaj na úrovni. Nemáme ani jednu malú výhradu voči Hotelu Dukla, práve naopak, bol to skvelý výber a tento hotel môžeme na svadbu len odporúčať.
Ubytovanie Hotel Dukla, Prešov - Hostí sme ubytovali v rovnakom hoteli v ktorom sme mali svadbu. V cene sme mali aj svadobný apartmán. Pre nás to bolo veľké plus, apartmán bol krásny a ako prekvapenie nás čakalo šampanské:)
Torta Petra Kaščáková - Petina torta bola nielenže nádherná, ale bola aj vynikajúca. Všetci boli z nej nadšení :)
Koláče Cukrárenská výroba Dana Česelková Bardejov - Predtým než sme si vybrali dodávateľa zákuskov, sme mali viacero ochutnávok. Našu súkromnú súťaž vyhrala pani Česelková. Zákusky boli neskutočne chutné, čerstvé, krásne. Tiež môžem len odporúčať:)
Svadobné šaty Svadobná móda PARIS, Prešov - Tento salón naozaj odporúčam každej neveste. Nielenže v ňom nájde nádherné šaty, ale prístup majiteľky salóna je skutočne výnimočný. S toľkou ochotou a ústretovosťou sa človek stretne málokedy. Keďže som na vozíku, mala som trošku obavy z výberu svadobných šiat. Aby neboli príliš jednoduché, ale aby som nevyzerala ako torta na vozíku :)) Nakoniec som tie MOJE VYSNÍVANÉ našla v svadobnom salóne Paris. Boli naozaj nádherné. Pani Ševčíková bola maximálne ochotná a trpezlivá. V salóne mi ich upravili podľa mojich predstáv a výsledok bol skvelý :)
Ženíchov oblek Pavanna, Svidník - Ženíchov oblek bol šitý na mieru v Pavanne vo Svidníku. Vedeli sme, že Pavanna je záruka kvality a tak sme stavili na istotu. Nesklamali sme sa. :)
Make-up Kozmetický salón Denisa, Svidník - Líčenie bolo krásne, vydržalo celý deň, dokonca aj moje celodenné dojatie:)) Deniska je veľmi šikovná kozmetička a vizážistka:)
Účes Miroslava Rychvalská - Mirka ma učesala tak, že som sa sama sebe páčila:)) Krásny účes vydržal všetko, aj veľmi silný vietor, ktorý v svadobný deň fúkal.
Svadobné obrúčky LAURA GOLD s.r.o. - výrobca svadobných obrúčok - Obrúčky sme si vybrali jednoduché. Sú krásne, s výberom sme maximálne spokojní:)
Výzdoba MOJAOSLAVA.SK s.r.o. - Výzdobu sme mali neskutočne krásnu, presne podľa mojich predstáv. Komunikácia s Luckou bola skvelá, všetky moje predstavy zahrnula do výzdoby a výsledok bol viac než nádherný. Na oznámeniach sme mali margarétky, ktoré dokonca Lucka zahrnula do výzdoby. Všetko krásne ladilo, hostia boli uchvátení :)
Koláče Sweet cupcakes, Košice - Cake bar a ovocný stôl bol nádherný. Koláčiky boli chutné, krásne, ladili s výzdobou sály a s celým "motívom" svadby:) Ovocie bolo čerstvé. Z cake baru neostal po svadbe takmer ani koláčik a ovocie tiež zmizlo v priebehu niekoľkých hodín :) To je asi najlepší dôkaz, že všetko bolo fantastické :)
Kvety Kvety od Floretty, Prešov - Lucka mi urobila najkrajšiu svadobnú kyticu akú som si mohla priať:)
Tento fotoblog je zatiaľ prázdny.
ashleyinka1
Ľubica - 36 r. Pavel
Registrácia: apríl 2016
Bydlisko: okres Prešov
Príspevkov: 0
Inzerátov: 0
Priatelia: 3
9 5 5 dní
po svadbe.