coverphoto
Neaktívny

asisi

Silvia
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 12. sep 2011
Info o svadbe
Svadba bola 3. 8. 2013
2563
dní po svadbe
Aktivita
1 príspevok vo fotoblogoch
0 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Kolekcie
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +31
Svadobný album
Silvia a Martin
3. 8. 2013 Nitra | 35 fotiek
oznámenia
Sisa a Maťo, Iggy, Filip - Oznámenie sme si navrhli sami. Fotografie a tiez grafiku nám spravili naši kamaráti. Boli sme nadmieru spokojní. Hoci pre mnohých to bolo netradičné oznámenie, nám sa práve preto veľmi páči, pretože je originálne :-)
kvety
SvadbaodMariany - svadobné výzdoby, floristika, tlačoviny - Kyticu mi robila tiež aranžérka a takisto ako výzdoba, bola krásna.
výzdoba
SvadbaodMariany - svadobné výzdoby, floristika, tlačoviny - Skvelá, milá aranžérka s fantáziou a nápadmi. Nebála sa ani našej kombinácie - tmavomodrej, bielej a zelenej svadobnej výzdoby. Zvládla to na jednotku, hostia boli očarení a my, samozrejme, tiež :-)
svadobné obrúčky
KAMEA s.r.o. - Slovenský výrobca svadobných obrúčok & šperkov - Krásne obrúčky, ktoré sme si vyhliadli už na svadobnom veľtrhu.
účes
Ján Šabík - Šikovný, mladý chalan. Účes bol skvelý a vydržal do rána :-)
šperky
MarieeDesign.sk - Náušnice som mala od tejto kočky. Boli krásne!
make-up
Dominika FURDOVÁ Vráble - Zlatá baba, ktorá vyčarila krásny make-up. Krajší, ako som pôvodne chcela :-)
ženíchov oblek
Parndorf - Oblek sme našli v Rakúsku, pretože sme hľadali slim, ktorý sme u nás nevedeli zohnať. Cena bola výborná a môj manžel v ňom vyzeral neskutočne dobre :-)
svadobné šaty
Wedding Avenue - Rozprávkové šaty, ktoré mi sadli ako uliate. A nesmiem zabudnúť na úžasný prístup majiteľky - skúsanie šiat bolo pre mňa zábavou!
torta
AD Spectrum - Zlaté Moravce - Skvelá torta a krásny dizajn. Presne podľa dodaného obrázku :-)
catering
Agrokomplex - Západoslovenská koliba - Skvelé, chutné jedlo. Ani s vlastným originálnym prípitkom nebol problém. A to sme skutočne náročnejší stravníci :-)
hostina
Agrokomplex - Západoslovenská koliba - Krásne miesto, ďaleko od ľudí, tancovalo sa pod hviezdami. Pre mňa má Koliba svoju neopakovateľnú atmosféru a pre 100 ľudí je to optimálny priestor v Nitre a okolí.
kostol
kostol sv. Ladislava (piaristicky) - Krásny kostol. Hoci som svadbu v kostole mať nechcela, teraz neľutujem. Bol to pre mňa neuveriteľný zážitok!
hudobná skupina
Cimbalová muzika z Poluvsia - Cimbalovka nesmela na našej svadbe chýbať. Poluvskú muziku som prvýkrát počula na jednej akcii v Bojniciach a hneď som si ich aj zajednala. Super mladí ľudia, ktorí spravili perfektnú zábavu. Bavili sa starí aj mladí, ak by som mala svadbu znovu, objednám si ich opäť:-)
fotograf
Nikola Boďová - Niku som si vybrala ako prvú. Poznala som jej prácu, jej fotky a jednoducho som ju musela mať :-))) Termín svadby sme dokonca prispôsobili podľa jej voľného času. A oplatilo sa. Fotky sú neskutočné a sú najkrajšou spomienkou na náš krásny svadobný deň. Ďakujeme, Nika.
Žiadne príspevky.