coverphoto
Neaktívny

bambusik77

D
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 24. sep 2015
Info o svadbe
Svadba bola 7. 5. 2016
2580
dní po svadbe
Aktivita
1 príspevok vo fotoblogoch
14 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Skupiny
Sledované fotoblogy (1)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
Svadobný album
D a D
7. 5. 2016 | 2 fotky
účes
ZULUS Prešov
Účes a make-up od šikovnej Zuzky všetci vychvaľovali a páčil sa najmä ženíchovi, ďakujem. Odporúčam.
kvety
Puketa od Ježka Prešov
Živé kvety do sály a rovnako aj kytica boli nádherné. A to kvetinárka mala veľmi ťažkú úlohu, lebo všetko bolo na nej, jediné, čo som jej povedala bolo, že mám rada malé kvietky. Všetky aranžmány sa nám páčili a doma nám ešte aj dlho vydržali. Odporúčam!
oznámenia
Vanilkový kaktus design
Oznámenia boli nádherné a spolupráca s Katkou perfektná. Do oznámenia zapracovala presne to, čo sme chceli. Ďakujeme.
torta
pani Dáša Ličáková z Kapušian pri Prešove
Tortá od p. Ličákovej bola nielen nádherná, ale chutila úžasne. Plán bol rozkrájať ju na hostine, bohužiaľ to sme nestihli, ale doma sme si všetci pochutnali (aj tí, ktorí veľmi sladké neľúbia). Odporúčam.
hostina
Farmer Area Restaurant, Kapušany
Výber miesta a rovnako aj jedlo všetci chválili. Boli sme spokojní. Na malú svadbu, aká bola naša úplne perfektné.
fotograf
EL | MO Creative
Úžasný fotograf! Naozaj perfektné fotky, nadčasové, netradičné, iné - presne také, aké sme chceli. Fotenie bolo peckové, fotili sme sa až po svadbe, čiže času nebolo nejak veľa, ale vládla absolútna pohoda, všetko sme stihli, boli sme na troch miestach a počas fotenia som sa cítila úplnú pohodu, presne vedel čo robí, čo za tou fotkou vidí a preto sme nemuseli stráviť na fotení 4 hod (ja to veľmi oceňujem, lebo na to trpezlivosť jednoducho nemám:)). Fotky sme mali do dvoch týždňov aj s malou ochutnávkou hneď na druhý deň. Vrelo odporúčam!
Túto dvojicu maximálne odporúčam, postarali sa o krásne nasvietenie sály, ktoré dotvorilo úžasný celkový dojem a maximálne sa hodilo ku celkovej výzdobe sály. Vo všetkom nám vyšli v ústrety (pred svadbou sme sa stretli a porozprávali sa čo a ako si predstavujeme), počas svadby sa stále zaujímali, či je všetko v poriadku, či sú nejaké pesničky, ktoré si chceme dať zahrať, boli ústretoví aj voči hosťom a zahrali všetko, o čo požiadali. Počas párty sledovali na akú hudbu sa hostia najviac bavia a prispôsobili to práve nám (AC/DC nám išlo asi 5krát - lebo sme chceli a na nich bol stále plný parket, všetci sa vyskákali a najviac nevesta a ženích - naozaj ĎAKUJEM!), celkovo vytvorili úžasnú atmosféru a hrali až dovtedy, pokiaľ sme sa spoločne nedohodli, že už je čas to zabaliť. Peťo a Paťo, naozaj Vám ďakujeme za úžasnú párty ušitú presne na nás a našich hostí :)
Žiadne príspevky.