coverphoto
Aktívny

baska17

Baška  /  24 rokov
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 3. apr 2016
býva v meste Žilina
Info o svadbe
Svadba bola 17. 6. 2017
1151
dní po svadbe
Aktivita
328 príspevkov vo fotoblogoch
175 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Sledované fotoblogy (38)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +188
Svadobný album
Baška a Miloš
17. 6. 2017 Žilina | 192 fotiek
oznámenia
Aliexpress + moja tvorba - Oznámenia som objednávala skoro rok popredu. Sú nádherné, všetkým sa veľmi páčili. Text som si písala aj natlačila sama vo FaxCopy.
make-up
Ja sama - Rozhodla som sa líčiť sama a ušetriť tak nejaké peniažky :)
svadobná agentúra
Štýlová Svadba - Klubové taniere boli krásne, s dodaním aj cenou som bola veľmi spokojná :)
svadobná agentúra
Svadobná agentúra Mary - Od agentúry Mary som si požičiavala glitrové obrusy a štóly. Bola som veľmi spokojná, komunikácia bola bezproblémová, Mária je veľmi milá a ochotná :) Obrusy boli nádherné :)
kvety
Kvetiareň - Kyticu, pierko aj kvety do výzdoby sme brali z Kvetiarne = kvetinovej kaviarne, kam obaja už dlhú dobu radi chodíme :) Dievčatá mi naviazali prekrásnu kyticu, voňavú, presne podľa mojich predstáv a za super cenu. Až mi bolo ľúto ju hádzať :D
výzdoba
Ja sama :) - Výzdobu som si robila sama a hoci to bolo náročné, veľmi som si to užila :)
svadobné obrúčky
asteel.cz, p. Rybníček - Nádherné obrúčky presne podľa fotografie nám vyrobil pán Rybníček na našu žiadosť z chirurgickej ocele. Veľmi ochotne poradil, poslal nám vzorky prsteňov, aby sme si mohli vybrať správnu veľkosť. S jeho prácou sme obaja veľmi spokojní :)
bižutéria
Aliexpress - Ozdobu do vlasov som objednávala z Ali. Bola som veľmi spokojná, v účese krásne ukázala a rozpletanie vôbec nebolo také zlé, ako sa na prvý pohľad zdalo :)
topánky
Melissa - Moje nádherné voňavučké Melissy :)
ženíchove doplnky
Michaels Fashion
ženíchov oblek
Michaels Fashion - Oblek sme vybrali lacnejší, ale napriek tomu bol veľmi kvalitný a za super cenu. Ženích v ňom vyzeral očarujúco a všetci ho celý deň chválili :)
doplnky nevesty
Môj Anjelik - Lenka mu ušila krásne bolerko, opasok na šaty aj závoj. Opäť dokonalá práca :)
popolnočné šaty, spoločenské šaty
New Yorker - Šaty som si naskladala z topu a sukne, no nakoniec som ich oblečené ani nemala, nakoľko svadba predčasne skončila o polnoci :)
svadobné šaty
Môj Anjelik - Tie najkrajšie a najúžasnejšie šaty za bezkonkurenčnú cenu Vám dokáže ušiť jedine Lenka! Bola som neskutočne spokojná s jej prácou aj prístupom. Je veľmi milá, ochotná a stále dobre naladená. Šaty sú prekrásne, všetci ma obdivovali, dokonca aj cudzí ľudia na ulici. Cítila som sa v nich ako princezná. Lenku a jej prácu rozhodne ODPORÚČAM VŠETKÝMI DESIATIMI!
torta
www.netradicnetorty.sk - Torta bola prenádherná, ešte krajšia, ako som si ju predstavovala :) Chutila fenomenálne, všetci si pochvaľovali. Vrelo odporúčam! :)
doprava,
DPMŽ Žilina - Autobus sme mali zabezpečený najmä kvôli hosťom, ktorí dochádzali z Bratislavy. Prišiel načas, šofér bol príjemný a to všetko za super cenu :)
ubytovanie
Bistro TRIO Rosina, Žilina
hostina
Bistro TRIO Rosina, Žilina - Hostina bola absolútne dokonalá. Jedlo bolo veľmi chutné, krásne naservírované a porcie obrovské! Vďaka patrí aj šikovnému a milému personálu, ktorý nám bol stále k dispozícii. No a ceny bezkonkurenčné! Odporúčam! :)
starejší
Miloš Ondrušek - Starejšieho nám robil náš kamarát, ktorého obaja dobre poznáme a preto sme tušili, že mu táto úloha sadne. Nemýlili sme sa! Miloš bol perfektný, všetko si krásne pripravil, dokonca nám zložil báseň. Perfektne viedol celý večer, bol vtipný a vedel pohotovo reagovať na čokoľvek :)
fotograf
Helena Jankovičová Kováčová - HMfoto - Helenka aj s manželom sú absolútne perfektní a zohraní. Fotenie s nimi je zábavné, vedia navodiť tú správnu atmosféru, aby si snúbenci oddýchli a uvoľnili sa. Fotografie sú prenádherné a dodanie je mega-rýchle. Jednoznačne odporúčam!!! :)
Žiadne príspevky.